Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Nayerbany

Opiekun Serwera
 • Postów:

  343
 • Wpisów na Alkoboxie

  0
 • Darowizny

  0,00 zł 
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Czas Online

  6h 25m 29s

Alkohol

97 Zaawansowany

O Nayerbany

 • Tytuł:
  Opiekun DeathRun
 • Urodziny: 28 Luty

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Gram na:
  DeathRun
 • Gadu-Gadu:
  4373138

Ostatnio na profilu byli

7 965 wyświetleń profilu
 1. -Imię: Rafał -Nick: Nayerbany -Wiek: 20 -SID: STEAM_0:0:440554721 -Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Nie byłem opiekunem żadnego serwera. -Znajomość AMXX* (0-5): 2 -Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Myślę, że od 1 do 3 godzin, aczkolwiek zdarzają się dni gdzie więcej czasu spędzę na serwerze czy forum. -Napisz coś o sobie: Odkąd zacząłem spędzać dość dużo czasu przy komputerze zacząłem się interesować bardziej grami, trochę nowinkami technologicznymi, lubię poczytać jakieś artykuły właśnie w tym zakresie. Myślę, że muzyki większość lubi posłuchać, ze mną nie jest inaczej, aczkolwiek nie mam wyodrębnionego swojego ulubionego rodzaju, jestem otwarty na każdy i nie odrzucam póki samemu nie przesłucham utworów. Na sieci jestem od około 3 lat z małą przerwą. -Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Zmian stricte na serwerze było dość dużo ostatnio, chciałbym w jakimś stopniu odciążyć obecnego opiekuna od zajmowania się chociażby działem DR czy konkursami. W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.
 2. Patrząc na ostatnie 30 dni w GT wygląda dobrze, aktywny jest. Mikrofon sprawny, znajomość regulaminu wyjdzie w praniu jak u każdego. Na tak.
 3. Dobrze przedstawiony dowód, SS wykonujący się automatycznie przy banie, bo wybacz że nie zbanowałem Cie akurat w czasie kiedy zacząłeś strzelać od razu po zabiciu 1 osoby w kolejce. Tutaj link do demka z mapy: http://606185.hltv2.pukawka.pl/hltv-1909231238-deathrun_projetocs2-1569235080-1569236340.zip Minuta ok. 3:55, bijesz od razu kiedy tylko została zabita pierwsza osoba w kolejce. Tyle ode mnie, jeżeli opiekun uzna, że popełniłem błąd to raczej się o tym dowiesz, bo na serwerze wiecznie jesteś wszystkowiedzący i tyle już miało być tematów. Polecam też ogarnąć słownictwo na przyszłość jak już wracasz na serwer tylko się poprzyczepiać o bana. @LandrynaNa demku widać, jak podbiegam do drugiego CT, który po prostu stoi i się daje, nie jestem przy samym wejściu i nie kampię od razu na graczy, co też można zobaczyć na demku, zamiast pisać bajki to poczekaj na werdykt opiekuna i nie spam. Co do Twojej kultury to też szkoda się wypowiadać, wystarczy w bansa zerknąć skoro masz dwa bany godzinne. Co do obrażania, nie tylko zwyzywanie kogoś od ch.. ku.. czy innych jest obrażaniem, też polecam trochę się więcej dowiedzieć na ten temat zamiast pisać bzdury.
 4. Nick: Nayerbany GT: https://www.gametracker.com/player/Nayerbany/54.38.49.138:27015/
 5. Doświadczenie jest, problemów nie sprawia. GT to kwestia, która jeszcze wyjdzie w praniu, a poza tym raczej podlega ocenie opiekunów. Na tak.
 6. Cóż, wymagania spełnia. Co do GT, to raczej sprawa osób wyższych rangą czy im wystarcza taka obecność admina na serwerze. A amx to chyba filozofia nie jest, tym bardziej dla zwykłego admina, który raczej tylko menu używa. Na tak.
 7. Moim zdaniem bezsens przywracać mapy, tym bardziej te krótkie.
 8. Poniekąd dodatek, który mógłby ułatwić z jednej strony adminom weryfikacje tego jak ktoś się rozpędza, jeżeli nie są pewni co do wspomagaczy.
 9. Jeżeli ma chęci oraz nie sprawia problemów, to czemu nie. Co do wątpliwości z bezstronnością, to myślę, że okres próbny nie będzie złym pomysłem.
 10. Nick: Nayerbany Wiek: 20 Steam_ID : STEAM_0:0:440554721 Doświadczenie: Adminem byłem kilka razy, włączając tę sieć. Znajomość AMXX(1-5) : 4 Link do Twojego gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Nayerbany/54.38.49.138:27015/ Czy byłeś banowany na naszych serwerach?: Tak. Sprawny Mikrofon?: Tak. Zapoznałeś się z obowiązującymi regulaminami?: Tak. Osoby niepełniące rang na serwerze DeathRun, które wypowiadają się na temat danego kandydata mają obowiązek dodać do własnego postu link ze swoim GT z serwera.
 11. Jak Asso napisał wyżej, te mapy przydałoby się wyrzucić, prosty przykład ze wczoraj. Na 17 CT, w kolejce siedziało 15 osób a my potem mamy ganiać w kółko za nimi, a jeżeli jest np. 1 admin dostępny wtedy to nie jest łatwo ogarnąć tyle osób. Te mapy też się nudzą. Co do zmiany numerów, może rzeczywiście gracze nauczyliby się klikać od razu 4 zamiast 1 to może lepiej zablokować rtv na 3-5 min od początku mapy? Lepsi gracze nie mają co robić potem bo jeden z drugim kliknie 1 gdzie jest deathrun_heaven_v2 czy deathrun_bhopz i zaraz leci rtv, a po 2 min zmiana mapy na tę którą się klepie 10 razy dziennie typu arctic, easy, grass czy minecraft.
 12. Gra już dość długo na tym serwerze, ogarnięty chłopak. Myślę, że nie zaszkodzi dać mu szansę. Również na tak.
 13. Masz już w bansie 33 bany, raczej nie za darmo, gdzie 11 za przedłużanie w sumie, więcej dodawać chyba nie trzeba. Wchodzisz do kolejki, masz obowiązek bicia się z TT, nie jesteś sam na serwerze. Dostawałeś za takie coś wcześniej bany, więc wiesz czym to groziło, a nadal robisz to samo i to niejednokrotnie się to zdarza, nieraz mi ktoś pisał na GG czy steamie, żeby Cie ogarnąć.
 14. Zna regulamin + Znajomość amx + Wiek + GT + Gra już na DR dość długo. Na tak.
 15. Zobacz to demko i potem pisz, a nie się spierasz skoro niby "kolega grał". Bo widzę co robi. A skoro stoi przy KOLEJCE co jest napisane w regulaminie, że jest zakazane to w pomyśl, tym bardziej że na demku widać jak stoi tam i sobie namierza.

×