Skocz do zawartości

Willku44

Użytkownicy
 • Postów:

  222
 • Wpisów na Alkoboxie

  177
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Alkohol

82 Zaawansowany

O Willku44

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik
 • Urodziny: 31.10.1997

Informacje

Ostatnio na profilu byli

894 wyświetleń profilu
 1. Witam chciałem złożyć rezygnację z rangi opiekuna na serwerze FFA i tym samym chciał bym, sugeruje aby @braindeadfifi przejął moje stanowisko opiekuna, nie widzę nikogo lepszego chociaż jest młody to ma dobre GT [Ukryta Zawartość] ma dużo czasu, dobry kontakt z graczami a co do opieki dużo się stara dla serwera i jest aktywny na forum. Pozdrawiam mam nadzieję że jeszcze się za opiekuję którymś z serwerów
 2. Witam byłem na zwolnieniu do czasu nie określonego wróciłem i chciałem o tym po informować mam nadzieję że ten post jest dobrze napisany i w odpowiednim temacie.( mam nadzieję że te 6 gb wystarczy mi na cały mieś )
 3. Przydatne komendy cs 1.6

  masz rację moje lenistwo xD ale wiem że prosiłeś sie o moje komendy XD to są te ALE nie wszystkie swoich wszystkich sekretów nie zdradzę :X swojego aima nie wyślę a wh tym bardziej bo jak będę grał bez tego :c
 4. Przydatne komendy cs 1.6

  czytasz kom ? to nie poradnik tylko przydatne komendy
 5. Przydatne komendy cs 1.6

  przepraszam ale napisane jest jasno że przydatne komendy wiem że nie opisane a skopiowane masz racje ale z fb ponieważ ja takie używam chciałem po prostu zrobić z nich użytek i ew kiedyś jak sam bd potrzebował to nie będę szukał po fb tylko mam temat od tego chociaż masz racje powinienem je opisać " lenistwo xd" .
 6. Przydatne komendy cs 1.6

  _cl_autowepswitch 0 hud_centerid 1 hud_fastswitch 1 cl_dynamiccrosshair "0" cl_bob 0 cl_shadows 0 cl_weather 0
 7. 5 literowe hasło + liczby w tym myślę że nie jest łatwym do złamania pomijając że to nie jest 12345 qwe123 czy moze 123qwe i tp 2 sprawa to co w końcu z tym skinem którego nie mam jak by mnie nie okradli to z pewnością bym nie pisał posta bez sensownego prosił bym podjąć jakieś działania w tym zakresie dziękuje.
 8. Witam jak dobrze wiecie na serwerze zdarzają sie kradzieże i co z tym zrobimy ? Wczoraj na własne oczy widziałem jak ktoś grał na moim nicku tak samo na nicku mateusza ( pewnego gracza) a admin nic z tym nie zrobił chodź pisałem na [email protected] 2 sprawa i w sumie najważniejsza mam hasło a skradziono mi jakimś cudem M4 HOWL którego wczoraj kupiłem, a dziś już go nie mam?? Piszę ten post o 7:44 i co teraz zrobić z tym faktem ??( nw czy coś jeszcze bo ogółem na m4 howl i na kosie naj b mi zależy co dziwne kosy mi nie ukradziono ani moich KL których mam aktualnie 8..) mam pewną propozycję może by tak HISTORIA WYMIANY PRZEDMIOTÓW? kupna i tp ?? Wtedy jak nas ktoś okradnie mamy w histori wiedzę kto to zrobił i na jakie konto pozdrawiam.
 9. Domowy kebab

  mmmm muszę se zrobić, kebab to jedyny sens życia ale wolał bym w cieście
 10. siemka miłej gry życzę !
 11. Na jakich mapach tak masz ? Wiem że już coś mówiłeś mi na ten temat, ale nikt inny nie ma takiego problemu, może jakiś problem cs'em próbowałeś re instala ?