Skocz do zawartości

NaLajcie

Banned
 • Postów:

  854
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

 • Wpisów na Alkoboxie

  543

NaLajcie wygrał/a w ostatnim dniu 20 Lipiec

NaLajcie miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1228 Boski

O NaLajcie

 • Tytuł:
  Zaawansowany Użytkownik
 • Inne rangi
 • Urodziny: 14.11.1988

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Lubelskie
 • Zainteresowania:
  -Sport
  -Cs
  -Kobiety
  -Dobra muzyka
  -Motoryzacja
 • Steam ID:
  -------
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Adrian
 • Gadu-Gadu:
  13831709

Ostatnio na profilu byli

5121 wyświetleń profilu
 1. Hmmm a ja osobiście jestem na nie. Po prostu nie nadajesz się na tą funkcję. Niby swoje aktualne funkcje wykonujesz dobrze ale pisząc o tym nie mówisz prawdy. Nigdy nie dało się Tobie wytłumaczyć tego że nie masz racji bo zawsze nagle znikałeś z serwera bądź się obrażałeś. Tak samo sytuacja z wczoraj gdzie wyzywało się dwóch graczy, został zbanowany tylko jeden z nich a drugi nadal spokojnie sobie grał. Pytając Cię o to dlaczego ten drugi nie został zbanowany odpowiedziałeś " nie był zgłaszany". Nie wiem jakim cudem mogłeś to przeoczyć skoro siebie nawzajem wyzywali. Jesteś zbyt pewny siebie, myślisz że gdy coś robisz to robisz to najlepiej ale nie ma tak, ciężko jest Ci wytłumaczyć gdy nie masz racji, jest to wręcz praktycznie nie do osiągnięcia. Co do podania, ode mnie NIE. //Edit Jeśli ktoś spełnia wymagania to nie znaczy od razu że nadaje się aby otrzymać daną funkcję.
 2. Twój nick: NaLajcie Nick oskarżonego: ashee Powód: Obraza i zero szacunku do innych graczy. Opis sytuacji: Gram jak zawsze, czasem za coś zwrócę uwagę a czasem zażartuję ale nigdy nikogo nie wyzywam itp. Tuaj typek ewidentnie posiada max 10lat bądź nie posiada wgl rozumu. Dowody (demko lub ss): [Ukryta Zawartość] Prosił bym o jak najwyższy wymiar kary czyli Perm. Tutaj jak widać nie raz był banowany za kulturę. Jest to dziecko które tylko cwaniakuje i niezbyt miło się gra z tego typu graczami. [Ukryta Zawartość]
 3. Odebranie rang

  W związku z problemami prywatnymi jestem zmuszony napisać tą rezygnację, przepraszam ale po prostu nie dam rady myśleć o grze a tym bardziej być na serwerze i wykonywać swoje obowiązki. Przepraszam za wszystko i dziękuję za danie mi szansy. To także jest pożegnanie bo do gry już nie wrócę, nie mam sił i chęci. Dziękuję i przepraszam.
 4. Awanse 15.09.2017

  Gratuluję
 5. Siemka, zapraszam na dd2 #1 Ps. Nie kojarzę Cię, widocznie byłeś "przelotem"
 6. [Wywiad] Baca

  hmm mimo tych pytań praca warta pochwalenia bo widać że Pani redaktor nie olewa swoich obowiązków i stara się regularnie wrzucać to nowe wywiady. Ode mnie spore piwko za chęci oraz prace. Oby tak dalej, czekam na kolejne wywiady
 7. Na daną chwilę jestem na nie, słabe gt. Tak jak Panowie wyżej pisali, pograj z nami dłużej i złóż podanie ponownie. koleżko adminów nigdy za wiele, im więcej tym lepiej bo serwer jest w miarę na bieżąco pilnowany. Wiek nie wyznacza granic, czasem 17-latek jest bardziej dorosły niż jeden 20-latek i wyżej, dlatego wiek nie powinien być jakimś tam wyznacznikiem czy powodem aby kogoś skreślać. Pograj jeszcze trochę i zachęcam Cię do ponownego złożenia podnia. Znam Cię bo nie raz miałem Przyjemność gry z Tobą więc proszę o cierpliwość i systematyczną grę u nas na tyle ile czas Ci pozwala a po tym ponowne napisanie podania. Aktualnie jestem na nie.
 8. Mojito - eo ea (Que Viva La Noche)

  Stare ale dobre, tym bardziej starsi słuchacze dobrze to pamiętają
 9. Awanse 09.09.2017

  Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym