Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

Xanzu

Użytkownicy
  • Postów:

    1544
  • Wpisów na Alkoboxie

    1342
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Wygrane dni

    1

Xanzu wygrał/a w ostatnim dniu 31 Lipiec 2018

Xanzu miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1523 Wariat

O Xanzu

  • Tytuł:
    I Can & I Will

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna
  • Zainteresowania:
    ✪ Games
    ✪ Martial arts
    ✪ Gym
    ✪ Dietetics
    ✪ Hardware
    ✪ Music

Ostatnio na profilu byli

23314 wyświetleń profilu
  1. 1. Stelmet Enea BC Zielona Góra
  2. 1. Golden State Warriors 2. Philadelphia 76ers
  3. Augsburg 1-2 Leverkusen (typujemy do 26.04 do godziny 20:30)Dortmund 3-1 Schalke (typujemy do 27.04 do godziny 15:30)Dusseldorf 2-1 Bremen (typujemy do 27.04 do godziny 15:30)Frankfurt 1-2 Hertha (typujemy do 27.04 do godziny 15:30)Hannover 2-1 Mainz (typujemy do 27.04 do godziny 15:30)RB Lipsk 1-2 Freiburg (typujemy do 27.04 do godziny 15:30)Stuttgart 1-2 Moenchengladbach (typujemy do 27.04 do godziny 18:30)Hoffenheim 0-2 Wolfsburg (typujemy do 28.04 do godziny 15:30)Nurnberg 0-3 Bayern (typujemy do 28.04 do godziny 18:00)
  4. Liverpool 3-0 Huddersfield (typujemy do 26.04 do godziny 21:00) Tottenham 2-0 West Ham (typujemy do 27.04 do godziny 13:30) Crystal Palace 0-2 Everton (typujemy do 27.04 do godziny 16:00) Fulham 0-2 Cardiff (typujemy do 27.04 do godziny 16:00) Southampton 3-1 Bournemouth (typujemy do 27.04 do godziny 16:00) Watford 0-2 Wolves (typujemy do 27.04 do godziny 16:00) Brighton 2-3 Newcastle (typujemy do 27.04 do godziny 18:30) Leicester 0-3 Arsenal (typujemy do 28.04 do godziny 13:00) Burnley 1-3 Manchester City (typujemy do 28.04 do godziny 15:05) Manchester United 2-1 Chelsea (typujemy do 28.04 do godziny 17:30)
  5. Bordeaux 2-1 Lyon (typujemy do 26.04 do godziny 20:45)Amiens 1-1 Strasbourg (typujemy do 28.04 do godziny 15:00)Angers 1-2 Reims (typujemy do 28.04 do godziny 15:00)Caen 1-3 Dijon (typujemy do 28.04 do godziny 15:00)Lille 1-0 Nimes (typujemy do 28.04 do godziny 15:00)Nice 0-2 Guingamp (typujemy do 28.04 do godziny 15:00)St. Etienne 1-2 Toulouse (typujemy do 28.04 do godziny 17:00)Marsylia 2-0 Nantes (typujemy do 28.04 do godziny 21:00)
  6. Zagłębie Lubin 2-0 Jagiellonia Białystok (typujemy do 26.04 do godziny 18:00)Piast Gliwice 1-2 Cracovia (typujemy do 26.04 do godziny 20:30)Pogoń Szczecin 1-3 Lech Poznań (typujemy do 27.04 do godziny 18:00)Lechia Gdańsk 0-3 Legia Warszawa (typujemy do 27.04 do godziny 20:30)Miedź Legnica 0-2 Wisła Płock (typujemy do 28.04 do godziny 13:00)Korona Kielce 2-1 Arka Gdynia (typujemy do 28.04 do godziny 15:30)Wisła Kraków 1-2 Śląsk Wrocław (typujemy do 28.04 do godziny 18:00)Górnik Zabrze 2-1 Zagłębie Sosnowiec (typujemy do 29.04 do godziny 18:00)
  7. Bytovia 2-0 Chojniczanka (typujemy do 27.04 do godziny 16:00)ŁKS Łódź 3-1 Raków Częstochowa (typujemy do 27.04 do godziny 17:45)Stomil Olsztyn 1-0 Bruk-Bet Termalica (typujemy do 27.04 do godziny 19:45)Warta Poznań 2-0 Odra Opole (typujemy do 28.04 do godziny 16:00)Sandecja Nowy Sącz 1-0 Puszcza Niepołomice (typujemy do 28.04 do godziny 17:00)Podbeskidzie 1-2 GKS Jastrzębie (typujemy do 28.04 do godziny 17:45)GKS Tychy 3-0 Wigry Suwałki (typujemy do 28.04 do godziny 18:00)Stal Mielec 1-0 Chrobry Głogów (typujemy do 28.04 do godziny 20:00)Garbarnia 0-2 GKS Katowice (typujemy do 29.04 do godziny 17:00)
  8. Ath. Bilbao 2-0 Alaves (typujemy do 27.04 do godziny 13:00)Atl. Madryt 3-1 Valladolid (typujemy do 27.04 do godziny 16:15)Leganes 0-2 Celta Vigo (typujemy do 27.04 do godziny 18:30)Barcelona 3-0 Levante (typujemy do 27.04 do godziny 20:45)Valencia 2-1 Eibar (typujemy do 28.04 do godziny 12:00)Girona 1-3 Sevilla (typujemy do 28.04 do godziny 14:00)Real Sociedad 1-0 Getafe (typujemy do 28.04 do godziny 16:15)Villarreal 0-1 Huesca (typujemy do 28.04 do godziny 18:30)Vallecano 0-2 Real Madryt (typujemy do 28.04 do godziny 20:45)Betis 1-2 Espanyol (typujemy do 29.04 do godziny 21:00)
  9. Bologna 3-1 Empoli (typujemy do 27.04 do godziny 15:00)AS Roma 3-1 Cagliari (typujemy do 27.04 do godziny 18:00)Inter 0-2 Juventus (typujemy do 27.04 do godziny 20:30)Frosinone 1-2 Napoli (typujemy do 28.04 do godziny 12:30)Chievo 0-1 Parma (typujemy do 28.04 do godziny 15:00)Spal 2-0 Genoa (typujemy do 28.04 do godziny 15:00)Sampdoria 1-2 Lazio (typujemy do 28.04 do godziny 18:00)Torino 0-2 AC Milan (typujemy do 28.04 do godziny 20:30)Atalanta 2-1 Udinese (typujemy do 29.04 do godziny 19:00)Fiorentina 2-0 Sassuolo (typujemy do 29.04 do godziny 21:00)
  10. 1. GKM Grudziądz 2. Motor Lublin 3. Betard Sparta Wrocław 4. Fogo Unia Leszno
  11. 1. Start Gniezno (typujemy do 27.04 do godziny 17:00)2. Lok. Daugavpils (typujemy do 27.04 do godziny 17:00)3. ROW Rybnik (typujemy do 27.04 do godziny 17:00)
  12. Witaj w naszych skromnych progach @Domek, nie przejmuj się mutacją, prędzej czy później przyjdzie. Trenując karate pewnie wiesz, że trzeba być wytrwałym i cierpliwym
  13. 1. Stelmet Enea BC Zielona Góra <--- Mój typ

×