Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...

H^s Diablo.

Admin [TS3]
  • Postów:

    1365
  • Wpisów na Alkoboxie

    1275
  • Rejestracja:

  • Ostatnio:

  • Wygrane dni

    1

H^s Diablo. wygrał/a w ostatnim dniu 31 Lipiec

H^s Diablo. miał/a najbardziej lubianą zawartość!

Alkohol

1292 Boski

O H^s Diablo.

  • Tytuł:
    Dangerous

Informacje

  • Płeć:
    Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

20021 wyświetleń profilu
  1. 1. Udinese Calcio 0-2 AS Roma (Typujemy do 24.11.2018 15:00) 2. Juventus Turyn 3-0 SPAL Ferrara (Typujemy do 24.11.2018 18:00) 3. Inter Mediolan 3-1 Frosinone (Typujemy do 24.11.2018 20:30) 4. AC Parma 1-2 US Sassuolo (Typujemy do 25.11.2018 12:30) 5. Bologna 1-0 ACF Fiorentina (Typujemy do 25.11.2018 15:00) 6. Empoli 3-2 Atalanta Bergamo (Typujemy do 25.11.2018 15:00) 7. SSC Napoli 2-0 Chievo Werona (Typujemy do 25.11.2018 15:00) 8. Lazio Rzym 0-2 AC Milan (Typujemy do 25.11.2018 18:00) 9. Genoa CFC 1-2 Sampdoria Genua (Typujemy do 25.11.2018 20:30) 10. Cagliari Calcio 0-2 Torino FC (Typujemy do 26.11.2018 20:30)
  2. 1. Brighton & Hove Albion 1-3 Leicester City (Typujemy do 24.11.2018 16:00) 2. Everton 1-0 Cardiff City (Typujemy do 24.11.2018 16:00) 3. Fulham Londyn 1-3 Southampton (Typujemy do 24.11.2018 16:00) 4. Manchester United 3-0 Crystal Palace (Typujemy do 24.11.2018 16:00) 5. Watford FC 1-2 Liverpool (Typujemy do 24.11.2018 16:00) 6. West Ham United 1-3 Manchester City (Typujemy do 24.11.2018 16:00) 7. Tottenham Hotspur 0-2 Chelsea Londyn (Typujemy do 24.11.2018 18:30) 8. AFC Bournemouth 1-3 Arsenal Londyn (Typujemy do 25.11.2018 14:30) 9. Wolverhampton 3-1 Huddersfield Town (Typujemy do 25.11.2018 17:00) 10. Burnley FC 1-2 Newcastle United (Typujemy do 26.11.2018 21:00)
  3. Kazachstan 1-2 Łotwa (typujemy do 15.11 do godziny 16:00)Belgia 3-0 Islandia (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)Chorwacja 1-3 Hiszpania (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)Austria 3-1 Bośnia Hercegowina (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)Grecja 2-1 Finlandia (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)Węgry 3-0 Estonia (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)Andora 1-2 Gruzja (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)Luksemburg 1-2 Białoruś (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)San Marino 0-2 Mołdawia (typujemy do 15.11 do godziny 20:45)
  4. Holandia 0-2 Francja (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Słowacja 1-2 Ukraina (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Walia 0-2 Dania (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Cypr 1-2 Bułgaria (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Słowenia 1-2 Norwegia (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Gibraltar 2-1 Armenia (typujemy do 16.11 do godziny 20:45) Lichtenstein 1-2 Macedonia (typujemy do 16.11 do godziny 20:45)
  5. Serbia 2-0 Czarnogóra (typujemy do 17.11 do godziny 15:00)Turcja 1-2 Szwecja (typujemy do 17.11 do godziny 18:00)Azerbejdżan 1-0 Wyspy Owcze (typujemy do 17.11 do godziny 18:00)Malta 1-2 Kosowo (typujemy do 17.11 do godziny 18:00)Włochy 0-3 Portugalia (typujemy do 17.11 do godziny 20:45)Albania 0-2 Szkocja (typujemy do 17.11 do godziny 20:45)Rumunia 1-2 Litwa (typujemy do 17.11 do godziny 20:45)
  6. Anglia 3-0 Chorwacja (typujemy do 18.11 do godziny 15:00)Irlandia Północna 1-2 Austria (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)San Marino 1-2 Białoruś (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)Mołdawia 1-2 Luksemburg (typujemy do 18.11 do godziny 18:00)Szwajcaria 0-3 Belgia (typujemy do 18.11 do godziny 20:45)Grecja 2-0 Estonia (typujemy do 18.11 do godziny 20:45)Węgry 1-2 Finlandia (typujemy do 18.11 do godziny 20:45)
  7. Andora 1-2 Łotwa (typujemy do 19.11 do godziny 18:00)Gruzja 2-1 Kazachstan (typujemy do 19.11 do godziny 18:00)Czechy 1-2 Słowacja (typujemy do 19.11 do godziny 20:45)Dania 2-0 Irlandia (typujemy do 19.11 do godziny 20:45)Bułgaria 2-0 Słowenia (typujemy do 19.11 do godziny 20:45)Niemcy 3-2 Holandia (typujemy do 19.11 do godziny 20:45)Liechtenstein 0-2 Armenia (typujemy do 19.11 do godziny 20:45)Macedonia 2-1 Gibraltar (typujemy do 19.11 do godziny 20:45)Cypr 0-2 Norwegia (typujemy do 19.11 do godziny 20:45)
  8. Portugalia 2-0 Polska (typujemy do 20.11 do godziny 20:45)Szwecja 1-2 Rosja (typujemy do 20.11 do godziny 20:45)Szkocja 3-0 Izrael (typujemy do 20.11 do godziny 20:45)Czarnogóra 1-2 Rumunia (typujemy do 20.11 do godziny 20:45)Malta 1-0 Wyspy Owcze (typujemy do 20.11 do godziny 20:45)Kosowo 0-1 Azerbejdżan (typujemy do 20.11 do godziny 20:45)Serbia 0-2 Litwa (typujemy do 20.11 do godziny 20:45)
  9. Najlepiej pobrać najnowszą z oficjalnej strony TS3. Ja swojego TS'a pobierałem niedawno i aktualizowałem za każdym razem, gdy była taka potrzeba/możliwość. Spróbuj pobrać najnowszą na swój system i daj znać czy działa
  10. Gracz porządny, ogarnia i wie co się dzieje. Regulamin zna, staż na serwerze też nie najgorszy. Wiek jest tu lekkim zaskoczeniem dla mnie, ale wiem, że Administracja ZE jest tolerancyjna, więc w niczym to nie przeszkadza ;] Jestem na tak https://www.gametracker.com/player/DiabloPro [*ThC*]/193.33.176.78:27015/
  11. Team Liquid 2-1 FaZe Clan (Typujemy do 10.11.2018 19:30) Fnatic 2-1 Astralis (Typujemy do 10.11.2018 23:20)
  12. Team LDLC.com 0-2 Team Liquid (Typujemy do 9.11.2018 18:30) Astralis 1-2 mousesports (Typujemy do 9.11.2018 22:00)

×