Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Ciuralla.KoT

[Zapisy]Turniej HaxBall

4 posty w tym temacie

Witam was serdecznie,chciałbym zorganizować turniej HaxBalla,w kategorii 2 vs 2.Możliwe że duża garstka osób grała już w HaxBalla,lecz dla tych którzy w tą grę jeszcze nie zagrali,Lekkie wytłumaczenie:

HaxBall jest to Mini gierka,można grać wszelką ilością osób ale jest to wtedy obciążenie dla gracza z powodu PINGU.Mówiąc jest to gierka w której rozgrywamy meczyki,bardzo fajny sposób na zabawę na forum oraz szczyptę zdrowej rywalizacji.\

Link do gierki : HaxBall.com  <<< Zobaczcie Sami>>>

Turniej miał by być na zasadzie pojedynków 2 vs 2,rozgrywanych w grupach.Każda grupa składała by się z 4 zespołów po 2 zawodników (Możliwy 1 rezerwowy).W pierwszym takim turnieju chciałbym tylko 4 grupy gdzie z każdej by awansowały 2 ekipy,dało by to Ćwierćfinały,później półfinały a na końcu mecz o 3 miejsce oraz finał.Jest to chyba pierwszy taki turniej,więc był bym zadowolony z licznej grupy graczy.Jak udowodnić że wygrało się spotkanie ? Jeżeli mecz jest rozgrywany,jedna osoba musi zrobić zdjęcie ze spotkania lub nagrać filmik ,i podesłać go mi ;)

To jak chcecie taki turniej ? :)

Wzór Zapisów: 

0.(Nazwa Drużyny) 

1.(Nick Gracza) 

2.(Nick Gracza)

To jak będzie ? Czekam na Opinie oraz zapisy :)

PS:Oxygen zgodził się na Stworzenie owego turnieju ;) 

0

Ja chcę Rmk i cacY  Nazwa Gang Albanii

0

Ja SalmaHayek i Fr3sh Nazwa: Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Brak zaintersowania

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami

Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0