Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Polako

odrzucony
Podanie Na Opiekuna Cod 501 Polako

6 postów w tym temacie

-Imię: Oskar

-Nick: Polako

-SID: Posiadam Lecz brak hasła do konta oczywiśćię jeżeli będzie potrzeba nie ma problemu mogę w każdej chwili zakupić .

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Prowadziłem swoją siec lecz bylo to 2 lata  temu oraz miałem 12 serwerów wieć doświadczenie mam spore 

-Znajomość AMXX* (0-5): 3

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: 3-4

-Napisz coś o sobie: Mam na imię Oskari mam 19 lat Jestem z Wielkopolski Miejscowość Leszno Skończyłem kurs informatyczny Aktualnie Prowadzę swoją Firmę Usługi Kamieniarskie 

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Myślę, że przydałaby się dodatkowa para rąk do pomocy poniewaz był opiekun co prawda zrezygnowal . Jestem bezkonfliktowy, zawsze staram się pomagać graczom w potrzebie. Myślę, że dobrze spełniam swoją rolę w byciu adminem, więc chciałbym spróbować swoich sił również jako opiekun tego serwera.Wiadomo Nikt nie jest Alfą i Omegę ale szybko sie ucze,Myślę że nadam się na taką posadę 

* Skala znajomości AMXX:

0 - nie wiem co to ftp, pluginy

1 - słyszałem pojęcie ftp i plugin

2 - wiem co to pliki .amxx i .sma

3 - potrafię prawidłowo wgrywać modyfikacje na serwer

4 - w stopniu podstawowym edytuję pluginy, potrafię napisać prosty plugin

5 - piszę własne pluginy

0

Jestem na Tak. Można dać mu szanse chłopak ogarnięty dobrze się z nim rozmawia zawsze się idzie z nim dogadać i tak dalej. Myślę że nadaję się na to stanowisko w 100%.

Także jeszcze raz Duże tak

Pozdrawiam D3MoN :D

1

Duże TAK. 
Jesteś ogarnięty, da się pogadać.

Wg mnie nadajesz się na tą posadę :)

1

Jako tako problemów z Tobą nie ma.

Steam był by na + jeżeli zakupisz.

Stosunki z obecnym opiekunem? -> myślę, że macie dobre i zna Cię na tyle aby mógł Ci powierzyć te stanowisko.

Na tak

1

Nie wiem jak inni, ale opiekunem serwera którym ja się zajmuje zostanie osoba, która potrafi się posługiwać forum.

Ty nie potrafisz i dobrze o tym wiesz.

Nie sądzę również abyś zajął się adminami za mnie i prowadził rozmowy z nimi.

Brak steam.

* Skala znajomości AMXX:   0 - nie wiem co to ftp, pluginy 1 - słyszałem pojęcie ftp i plugin 2 - wiem co to pliki .amxx i .sma 3 - potrafię prawidłowo wgrywać modyfikacje na serwer 4 - w stopniu podstawowym edytuję pluginy, potrafię napisać prosty plugin 5 - piszę własne pluginy

Dodatkowo nie wiem po co mam widzieć skale w podaniu, skoro była ona dla Ciebie.

1

odrzucone.png

1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0