Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
xArgonaRx

odrzucony
Podanie na opiekuna FFA

11 postów w tym temacie

-Imię: Sebastian

-Nick: xArgonaRx

-SID:STEAM_0:1:98685098

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Posiadałem dwukrotnie sieć serwerów oraz kilka pojedynczych serwerów cs 1.6.

-Znajomość AMXX* (0-5): 3

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Jestem w stanie poświęcić na serwer 2h+ dziennie.

-Napisz coś o sobie: Mieszkam w Grudziądzu, jest to województwo kujawsko-pomorskie.Uczęszczam do 2 klasy zawodówki w Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych.Moje zainteresowania to militaria, informatyka oraz siatkówka.Jestem osobą sumiennie wykonującą powierzone mi zadania, punktualną i kulturalną.

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Chciałbym pomóc w utrzymaniu serwera poprzez: wypatrywanie ewentualnych błędów oraz ich naprawie. Pomóc w rekrutacji adminów na serwer.Szukać i wgrywać nowe rs`y co miesiąc.Przyciągać ludzi na serwer oraz oczywiście pomóc i odciążyć opiekuna Takos`a.Z czasem, także organizować konkursy w miarę moich możliwości finansowych.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

1

Jestem na TAK miałem z tobą styczność parę razy na serwerze jail break i milo się rozmawiało

0

Jestem na tak. Ma doświadczenie w prowadzeniu serwera

0

player_time.php?nameb64=eEFyZ29uYVJ4&hos GT mogło być lepsze :>

Myślę, że można ci dać szansę bo widzę, że się starasz i chciałbyś pomóc obecnemu opiekunowi.

Na tak

0

Duże doświadczenie w prowadzeniu serwera, kojarze cię z innych serwerów na których się miło nam rozmawiało.

Myślę, że można dać ci szanse. Jestem na tak

0

Jestem jak najbardziej na tak! :) Mam styczność grać z Tobą na JailBreak i jest to dla mnie bardzo wielka przyjemność. Jesteś ogarniętą, miłą, przyjacielską osobą, której na pewno można ofiarować serwer w opiece. Moim zdaniem jesteś jednym z najlepszych kandydatów na opiekuna serwera. :wink:  Podsumowując jestem na tak. Powodzonka! :)

0

Ja również znam Cię z serwera JailBreak, nie wiem jak sprawujesz się na serwerze FFA, lecz myślę, że to nie ma większej różnicy, każdy powinien się zachowywać na każdym serwerze tak samo, co do Twojej osoby to tak naprawdę nie mam nic do zarzucenia. Jestem na Tak.

Powodzenia =)

0

Jestem na TAK

+ wiek

+ admin ffa

+ mikro

+ gt bardzo wyrównane

1

Szczerze? Nie znam Cię nawet, jak mamy dać Ci opiekuna?

0

Wymagania są, ale fakty są takie, że nie znamy Cię w ogóle. Ani raz na TS z Tobą nie miałem przyjemności rozmawiać o czymkolwiek, jedyną naszą rozmową na gg, było pytanie odnośnie Twojego tematu o rekrutacji adminów na forum tematyczne, którego rzekomo miałeś być właścicielem.

Nie mam w zwyczaju dawać pod opiekę serwera, osobie o której nic nie wiem i nie wiem czego się mogę po niej spodziewać.

0

odrzucone.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0