Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Sofcik <3

odrzucony
[Grafik] Sofcik

3 posty w tym temacie

Napisano (edytowany)

-------------------------------------------------------------------------------

Wymagania:

* Minimum 15 lat. + Mam 19 lat.

* Spędzić na forum minimum 1 dzień. + Mam ponad 20 dni online.

* Posiadać 30 sensownych postów. + Mam ponad 800 postów,

* Realizowanie zleceń graficznych. + Udzielam się w praktycznie każdym zleceniu na forum od razu.

* Wykazywać się aktywnością. + Siedzę całymi dniami na forum.

* Sporo wolnego czasu. + Mam taką pracę, że siedzę po 12 godzin przed laptopem i siedzę na forum lub serwerach.

* Umiejętność współpracy z ludźmi, cierpliwość i systematyczność. + Jestem komunikatywny i szybko nawiązuję kontakty z ludźmi. Potrafię pracować w zespole.

Podanie:

Jakiego używasz programu graficznego: Używam GIMP'a.

Jak długo zajmujesz się grafiką: Grafiką zajmuję się około 2-3 lata.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Grafik w naszym teamie: Będę nadal realizował zlecenia użytkowników najszybciej jak mogę, pomagał Administracji w wykonaniu elementów forum gdy będzie trzeba oraz Facebook Adminom, gdy będzie trzeba stworzyć coś na naszego FB. Moje prace myślę są na średnim poziomie ale zależy też od weny. Bardzo lubię animacje. 

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nie siedzę ciągle na forum ale pracuje po 12 godzin i jestem ciągle na lapku, więc zaglądam często. Mam aktualnie taką pracę, że siedzę i gram w CS także z czasem jest bardzo dobrze. :)

Coś o sobie: Dla tych co mnie nie znają. Jestem Łukasz. Mam prawie 20 lat. Na PR miałem długą przerwę ale wróciłem już na stałe. Składam podanie na grafika, bo lubię tworzyć i pomagać innym. Podanie składam, bo sądzę, że nadrobiłem swoją aktywność, szczególnie w dziale graficznym.

Doświadczenie: Byłem kiedyś tu grafikiem i na kilku innych forach też. Miałem swoje forum webmastersko-graficzne.

Przykładowe prace (przynajmniej 5):

891alle.png

ah.gif

tapeta.png

1.gif

2462.png

Edytowano przez Sofcik <3
0

Prace słabe, za słabe.

0

1pkEgGx.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0