Sofcik <3

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>[Podanie] Sofcik

12 postów w tym temacie

* Minimum 15 lat (możliwe wyjątki). Mam skończone 18. :)
* Spędzać dużo czasu na forum. Spędzam ile mogę.
* Posiadać minimum 10 SENSOWNYCH POSTÓW (nie w stylu cześć, lub jakiś link). Posiadam prawie 500.
* Wykazywać się aktywnością (patrz pkt. 2 i 3). Wykazuję się, tak mi się wydaje.
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. Wszystko to mam w małym palcu.
* Bardzo dobra znajomość Facebook'a. No trochę już użytkuje tego portalu społecznościowego.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. Nie mam.
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii. Zachowuje wszystkie te zasady.
* Utworzenie konta na Facebook'u o nazwie: Pijemy-Rozrabiamy.pl SWÓJNICK (najpierw proszę to konsultować ze mną). Luzik.
* Musi być to osoba, którą obdarzyłem zaufaniem. Hmm... Chyba obdarzyłeś.

1. Nick na serwerze - Mimo iż wątek nazwiemy swoim nickiem z gry, należy uiścić go również w poście.: Mój nick to Sofcik.
2. Ilość przegranych godzin na serwerze - Ile już przegrałeś u nas na serwerze link do GT: Troche tu, troche tam. W chwili obecnej mam przerwę od gry, o czym wszyscy zostali przeze mnie poinformowani. :D
3. Wiek - Dobrze wiedzieć.: Mam już 18 lat, jestem dorosły. XD
4. Steam ID - Mam podane w profilu.
5. Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a - Jak długo w ciągu dnia grasz w CS's.: Teraz nie gram ale niedługo wracam. Tak 3-4 godzinki. :)
6. Miałeś kiedyś u nas bana - Pomoże to nam w decyzji, czy jesteś godny pełnić funkcję admina.: Nigdy w życiu. :P
7. Umiejętność poruszania się po Facebook'u - W skali 0-10.: No będzie z 9-10. :)
8. Dlaczego miałbyś zostać Facebook Adminem - Jakiś ważny powód, dlaczego chciałbyś pełnić tą funkcję.: Chciałbym pomóc obecnym adminom. Jestem kreatywny. Wymyślam sporo konkursów. Potrafię reklamować. Mam dużo znajomych, których będę zapraszał na fenpejdż. :D

0

ja uczciwie czekam na otwarcie rekru a t y co? Ranga seniora chyba tak nie działa że olewasz czy rekru on czy off :-P byłbym na tak bo wszystko idzie na plus... ale rekru off więc chyba wszystko jasne

@@@ Snapuś mi pozwolił Miśku ;*/Sofcik

Edytowano przez sNp
@@@@ a tak właściwie to bylo tak: Możesz złożyć najwyżej odrzuca :)
0

Jestem na TAK.

Dobry człowiek, ogarnia, długo tu jest, czego chcieć więcej?

TAAK!

0

Jestem na TAK, bo wymagania spełnione. Ale ty nie masz kolegów :P

0

Jestem na tak, bo jest ktoś potrzebny, żeby ogarnąć FB, tym bardziej, że Kawon ostatnio w ogóle nie uczestniczy nawet w życiu forum.

0

Hmmm a więc jestem na tak. wymagania spełnione i ładne podanko...

0

Jestem na TAK!

Wymagania spełnione, ma odznakę Vertuti Cebulari :P

0

Duże TAK, za wkład pracy w rozwój sieci

0

Wiadomość Wygenerowana Automatycznie

Podanie zostało ZAAKCEPTOWANE
Jeśli się z tym nie zgadzasz prosimy o zgłoszenie tego posta, a Administrator bądź Moderator rozpatrzy go na nowo.

Pozdrawiamy:
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.