Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Robb Stark o7

odrzucony
[Podanie na stanowisko Redaktor] Adrianegg

4 posty w tym temacie

Imię: Adrian
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 1-2 godziny (to zależy od wolnego czasu).
Coś o sobie: Mam na imię Adrian, 15 wiosen na karku. Mieszkam w Wielkopolsce. Interesuję się sportem (głównie piłką nożną), muzyką (głównie rap, trap), zwierzętami (psy, koty) i informatyką. Lubię grać ze znajomymi w piłkę nożną i gry komputerowe, słuchać muzyki, udzielać w życiu P-R i czasem ponarzekać na siebie.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Kiedyś pełniłem taką funkcję na tym forum, ale zawaliłem sprawę swoim dziecinnym zachowaniem.

Co do doświadczenia w pisaniu, to uważam, że je posiadam.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Przede wszystkim pomoc trzem użytkownikom, którzy obecnie pełnią tą funkcję. Chciałbym "zabrać im trochę pracy" (@Takos ma obowiązki Globalnego Moderatora, a @Pr0sto pełni jeszcze funkcję AntyCheata oraz Opiekuna Serwera AWP).
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Konkretnych tematów nie jestem w stanie podać, zobaczymy, co mi przyjdzie do głowy oraz co przekażą mi pozostali Redaktorzy.

Artykuły (trochę stare):

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/25654-htc-sprzeda%C5%82o-15-tysi%C4%99cy-sztuk-vive-w-10-minut/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/25657-bill-gates-po-raz-kolejny-najbogatszym-cz%C5%82owiekiem-na-%C5%9Bwiecie/

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/30254-valve-wprowadzi%C5%82-zmiany-w-wy%C5%9Bwietlaniu-recenzji-na-platformie-steam/

Wymagania:

• Posiadać 30 sensownych postów. +
  • Minimum 16 lat. -
  • Spędzić na forum minimum 2 dni. +
  • Posiadanie dużego wolnego czasu. +/-
  • Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
  • Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii, czyli bardzo dobra znajomość języka polskiego. +
  • Mieć tzw. lekkie pióro. +
  • Umieć pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie. +

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Edytowano przez ♪ Adrianegg ♪
2

"ale zawaliłem sprawę swoim dziecinnym zachowaniem"

Poprzednie prace sa jakies magiczne i odrazu sprawiaja, ze nie chce mi sie ich nawet czytac.

Na nie.

0

Chłopie na forum w ogóle cię nie widać. Wchodzisz raz na kilka tygodni napiszesz coś na SB, poprzeglądasz tematy i wychodzisz.

Jeżeli chce się zdobyć rangę to trzeba sobie zapracować :)

3

1pkEgGx.png

1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0