Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
JaramBaty

odrzucony
[Moderator] JaramBaty sporobowac mozna

4 posty w tym temacie

Wymagania:

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 10 dni. - Nadrobie
Posiadać 100 sensownych postów. - prawie jest
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.+
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum.
Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png  -

Imię:Maciej

Coś o sobie: Jestem Maciek, mam lat 18 i mieszkam w warszawie. Mam wlasny serwer PB i interesuje sie Ts3. 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Dziennie po 3h ale jak bedzie trzeba moge wiecej. 
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Patrzac na forum moderatorzy sobie troszke nie radza bo forum jednak jest bardzo duze do tego (odszedl/zostal zdegradowany) 1 z moderatorow i na pewno Takos i Kolaokl beda potrzebowali pomocy, chcial bym im pomoc w ogarnieciu forum. Sklonilo mnie do zlozenia podania to, ze przydala by sie jakas pomoc na forum.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:Na forum moge wniesc lad porzadek a przedewszystkim kulture zeby panowala ona w pisanych tematach i postach jak i na SB a takze bede wykonywal wszystkie polecenia, ktore zostana mi zlecone przez uzytkownikow jak i administracje forum. 
Dlaczego Ty?:Dlatego, ze brakuje moderatorow, zna sie dobrze na BBCode oraz na MCP Takze przeczytalem wszystkie regulaminy i sie z nimi zapoznalem wiec wiem, jakie panuja zasady na forum. 

Tak wiem, ze nie spelniam wszystkich wymagan z naramiennikiem moze byc ciezko bo to wiele pracy przede mna lecz posty i czas online na forum nadrobie 

1

Jestem na nie - brak wymaganego naramiennika, brak wymaganych godzin, brak wymaganych postów + niedawno było odrzucone podanie na admina 

0

Coś o sobie: Jestem Maciek, mam lat 18 i mieszkam w warszawie.

edit.

Coś o sobie: Jestem Maciek, mam lat 18 i chce mieć wszystkie rangi na forum.
12

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0