adalik

historia twojego nicku

158 postów w tym temacie

Siemka,wymyśliłem taką zabawę aby każdy pisał jak powstał wasz nick na forum czy w cs,więc dobra ja zaczynam:

mój nick adalik powstał od 3 pierwszych liter mojego imienia ADAm ,ksywkę tą wymyślili moi bracia i już tak zostało.

1

Mój nick wziął się z przypadku, czyli. Gdy wchodziłem w przeglądarkę to wyskoczyło mi coś takiego jak Group. Dodałem do tego oN i wyszło "GroupoN :)

0

Mój nick pochodzi z gry Medal of Honor: Warfighter. W misji "Starzy Znajomi". Spotyka się dowódcę drużyny G.R.O.M, jego Pseudonim brzmiało "Greko". Pseudonim, mi się spodobał i zacząłem go używać. Dzięki tej grze jeszcze bardziej miałem bzika, na punkcie jednostki "G.R.O.M". I to jest cała Historia. :D

0

Hmm... To było z 6 lat temu, gdy jako małolat zacząłem interesować się programowaniem, komputerem od strony teoretycznej itp (Czyli Software). Stwierdziłem wtedy, że fajnie to brzmi i stworzyłem swoją sieć serwerów, na której obrałem nick "Sof.t". Później zacząłem grać z taką Natalią (fajna dupcia tak na marginesie xD), która zaleciła mi zmienić swój nick na "Sofcik" i tak się jskoś stało, że to w miarę unikalny nick i nie widziałem jeszcze takiego samego no i spodobał mi się i tak zostało. :P

0

Mój nick pochodzi z gry "Margonem" pewnego dnia szukałem dla siebie nick i w przykładowych nickach był mój nick, spodobał mi się i od tamtego czasu jestem Gothei.

0

Mój nick wział się od tego ze lubie wyzwania oraz sporty ekstremalne nie boje sie robic trudnych rzeczy wiec znajomi stwierdzili ze beda mnie tak nazywac czyli Shizowaty od shiz poniewaz umiem rowniez wkrecac ludzi :)

1

Mój nick wziął się od mojego imienia (Aleksandra). Z początku była Ola, ale kiedyś gdy grałam na serwerze chłopaki zaczęli do mnie mówić Olunia i tak zostało :)

Jestem ciekawa co powie Voxx'u :D

0

Moj nick wzial sie z nikąd xD Po prostu wymyslilem go jakis rok temu, cos mi sie kojarzy tak z dziecinstwa, mialem takie karty do gry Ben 10 i tak wlasnie mi sie kojarzy, ze jedna z kart miala postac o nazwie Hex(nie jestem pewien, ale tak kojarze). Pomyslalem, ze to moze byc zdrobnienie(pare lat pozniej:D) od dluzszego nicku, i pomyslalem, czego by nie zrobic dalszego ciagu "adox" i tak powstal Hexadox, a [PL] no to wiadomo xD bo z Polski ;D

0

Mój nick? Hmm.. Wystarczy na mnie spojrzeć i już wszystko jasne xd ;ppp

0

Mój nick wziął się z tego że nauczyciele nazywają mnie Gutek (od imienia)  :PP (kumple też, ale tylko wtedy gdy ich wkur...) XD

0

koledzy i koleżanki mój nick to program wzięło sie to od tego ze ja rzeczywiście pro gram ^_^

0

Gdy zagrałem w grę Multi Grand Theft Auto wyskoczyły mi różne nicki i tak patrze i patrzę i widzę TrafficMustache42 spodobał mi się i grałem na nim później został tylko Traffic potem Traff i w końcu nasunął mi się pomysł Gaming ak.Traff ale ludzie nazywali mnie gaming co mi się nie podobało i zmieniłem nazwę na Traff ak.GaminG

0

Raczej wiadomo od czego mój nick powstał, od imienia ze znakiem zapytania i tyle. :D

1

Moj nick wymyslilem sam wczesniej mialem cikiciki ale to byla jakas lipa wiec wymyslilem $P!k@

0

Mój nick wziął się od moich inicjałów a potem ktoś podchwycił firmę LG (eldżi) :D i tak zostało... a co jest śmieszne, to nick ten powstał nie przy niczym innym jak przy CS'ie kilkanaście dobrych lat temu. Latało się wtedy po szkole do cafe'jek internetowych żeby pograć właśnie w CS'a jeszcze w wersji 1.0 ... aż się łezka kręci w oku. ;)

0

OxyGeN = moja pierwsza deskorolka 13 lat temu :)

1

Mój MAchui, wzięło sie od mojego imienia( pierwsze dwie litery)

A chui, to sam nie wiem xd

Mateusz xd

0

Heh każdy wie co to jest Brazzers ^^ tak jakoś nie wiem xd nie nie mam tam premium no chyba ze ktoś mi zakupi heh xd może przez to ze u mnie w klasie gadają ze jestem niezła dupa w sensie przystojniak xdd to chyba tyle jeśli ktoś chce mi kupić premium na brazzersach to pw ^^

0

I ta skromność ^^ :P a propo powstania nicku to Radziu mówione ciągle będzie słyszane jako Dziura StoProcent żeby żyć na 100% a żeby to jakoś wyglądało to dodałem aka xD

0

Zjadłem grzybki, usiadłem do csa, wszystko się wyginało, było kolorowe ustawilem nick Psylocibe, który po lekkich edycjach został do dziś :D

0

Mój nick pochodzi z tego, że nie miałem pomysłu na nick tak sobie patrzałem na napis ,,NAME" i tak jakoś poszła kmina i tak wyszło :D

0

No mój nick to chyba wie skąd się wziął :D

A dla tych mniej kumatych powiem , że wziął się on od nazwy papierosów ;D

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się