Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Buzken

odrzucony
Podanie na Redaktora

8 postów w tym temacie

Imię: Szymon

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Prawie cały czas jestem na forum i staram się aktywność naprawiać :)

Coś o sobie: Co tu opisywać :D Gram na waszym JB od dłuższego czasu. Mieszkam w Kaliszu i interesuje się sportem

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak byłem na poprzedniej sieci Na której byłem. Widzę że nie ma Redaktorów więc postanowiłem spróbować aby dział z Redakcją się zapełniał :)

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Pracę Redaktora wyobrażam sobie,robieniem gazetek,wywiadów z administracją oraz Użytkownikami forum ^^

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety jeszcze nie zrobiłem ale chętnie zrobię dzisiaj z jakimś h@ wywiadzik :3

Edytowano przez Buzken
0

Po pierwsze: Szybka Rekrutacja na Redaktora jest zamknięta.

Po drugie: Nawet jeśli byłaby otwarta Szybka Rekrutacja:

Wiem że jest Szybka rekrutacja ale Misiu za długo rozpatruje,to podanie więc napisałem normalnie..

Jak można pisać podanie tutaj, skoro pisze się w tamtym temacie? To świadczy tylko o twojej "ogarniętości", a raczej jej braku.

Po trzecie: Podanie z dużą ilością błędów (interpunkcja), co w podaniu na Redaktora ma raczej duży wpływ.

Po czwarte: Nawet jednej recenzji, jednego artykułu nie napisałeś.

Reasumując: Może i spełniasz wymagania, ale obecnie jestem na NIE. 

0

Powiem tak, podanie słaby w każdym punkcie są odpowiedzi pisane regułką, nic nowego. Zostań z nami napisz jakąś recenzję, popracuj, a na pewno twój trud zostanie wynagrodzony w przyszłości.

Ostatecznie na razie jestem na NIE.

0

Imię: Szymon

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Prawie cały czas jestem na forum i staram się aktywność naprawiać :)

Coś o sobie: Co tu opisywać :D Gram na waszym JB od dłuższego czasu. Mieszkam w Kaliszu i interesuje się sportem

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak byłem na poprzedniej sieci Na której byłem. Widzę że nie ma Redaktorów więc postanowiłem spróbować aby dział z Redakcją się zapełniał :)

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Pracę Redaktora wyobrażam sobie,robieniem gazetek,wywiadów z administracją oraz Użytkownikami forum ^^

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety jeszcze nie zrobiłem ale chętnie zrobię dzisiaj z jakimś h@ wywiadzik :3

Brak przecinków w odpowiednim miejscu.

Zdania, które składasz mają zaburzoną składnię.

Podanie napisane byle jak, zero przekonania co do Twojej osoby.

Brak przykładowych prac, które odzwierciedlają Twoje doświadczenie.

Chaos, chaos i jeszcze raz chaos!

Według mojej opinii redaktorzy są i starają się rozruszać Redakcję :pies:

Jestem na nie.

Edytowano przez nonames
1

Jestem na nie. Twoja wypowiedź nie przekonuje. W samym podaniu masz dużo błędów i brak przecinków.Poćwicz trochę,jakieś poradniki, recenzje i wtedy startuj na tą posadę.

Pozdrawiam kolaokl

Edytowano przez kolaokl
0

Co to za podanie?

Nieprzekonujesz mnie.

Człowieku masz 17 lat a nie umiesz pisać.

Brak prac.

Jestem na nie.

Pozdrawiam eXtaZa.

0

Jestem na nie? Dlaczego? Powody masz powyżej. + Twoja ortografia jest zbyt poprawna jak na tą posadę :pies:

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0