Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Buzken

odrzucony
Próba Na RedakTora

4 posty w tym temacie

Imię: Szymon

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Prawie cały czas jestem na forum i staram się aktywność naprawiać :)

Coś o sobie: Co tu opisywać :D Gram na waszym JB od dłuższego czasu. Mieszkam w Kaliszu i interesuje się sportem

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Tak byłem na poprzedniej sieci Na której byłem. Widzę że nie ma Redaktorów więc postanowiłem spróbować aby dział z Redakcją się zapełniał :)

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Pracę Redaktora wyobrażam sobie,robieniem gazetek,wywiadów z administracją oraz Użytkownikami forum ^^

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Niestety jeszcze nie zrobiłem ale chętnie zrobię dzisiaj z jakimś h@ wywiadzik :3 Wiem że jest Szybka rekrutacja ale Misiu za długo rozpatruje,to podanie więc napisałem normalnie..

Edytowano przez Buzken
1

Czyli rozumiem, że robisz spam na forum tak ? 

Misiek ma bardzo dużo roboty, i nie ma na razie nie ma czasu przyjmować, odrzucać podań.. On więcej przepracuje niż ty siedzisz w domu. Tak się nazywa cierpliwość ale jak najwyraźniej Ty jej nie posiadasz.. Na nie.

0

NIE. Jeśli jest otwarta fast rekrutacja, to tam się składa podanie. Poza tym wymagania...

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0