Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
HelloKitka

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_red" id="anonymous_element_13">[ODRZUCONY]</span>Powturka Smerfetkowej

2 posty w tym temacie

Imię: Julia

Coś o sobie: Ma ma imię Julia i mam 13 lat (to już chyba wiecie :)), pochodzę z małej wioski Trzeboszowice. Jestem Malarką i bardzo lubie spiewac ;) jestem prawie na wszystkich występach piosenkarskich. Moje zainteresowania oprócz cs To malarka lub piosenkarka (chodź już 6mies ćwiczę xD)

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Tyle ile jestem w stanie, czasami jest to cały dzień a czasami 5 minut.

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: "

Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator" - ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ale myślę że supciowo :), a co wpłynęło na przystąpienie do teamu?... Często bede wchodzic na forum widzę co się dzieje, to że nie piszę z innymi na AlkoBox to nie znaczy że nic nie widzę. Myślę że to wystarczy ;)

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno wysoką kulturę, pomagam innym w razie problemów i wszystko z czym będą mieli problem nasi nowi użytkownicy :)

Dlaczego Ty?: Ponieważ mam całkiem spore doświadczenie, pełniłem tę funkcję u kolegi na starym forum po czym kolejno awansowałam na Head admina (nie chwaląc się oczywiście xD). Myślę że przyda się wam kolejna pomoc, następna para rąk.

Podanie odrzucone a za spamowanie dostajesz nagrodę//PLNY

0

<p>

Dołączona grafika

</p>
1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0