Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Vakos

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_red" id="anonymous_element_13">[ODRZUCONY]</span>[Moderator] Vakos

10 postów w tym temacie

Minimum 16 lat. +
Spędzić na forum minimum 10 dni. +
Posiadać 100 sensownych postów. +
Wykazywać się aktywnością. +
Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
Posługiwanie się poprawną polszczyzną.  +
Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +
Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
Posiadanie naramiennika minimum 9.png +

Imię: Marcin

Coś o sobie: Mam na imię Marcin, mam 16 lat. Jestem właścicielem GG, opiekunem serwera ZE, adminem DD2 #2 [ tylko ten miesiąc], adminem 3 maps.

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: 2-4 h. Jak czas pozwoli to więcej.

Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłą pracę jako Moderator i co przed wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienie do teamu?: Widzę, że forum się rozwija, więc potrzeba mocnej ekipy która pomoże w rozwijaniu forum. Lubię pracować w grupie. Z oraz dogaduję się dobrze, więc na pewno nie będzie sprzeczek z nimi :D

Co swoja osobą możesz wnieść na forum?: Pomoc użytkownikom, porządek na forum, kultura.

Dlaczego ty?: Jestem miły, kulturalny, pomocny. Miałem już kiedyś funkcję moderatora i J@, więc powinienem sobie poradzić :)

1

Ja jestem neutral w tej chwili " Jestem właścicielem GG, opiekunem serwera ZE, adminem DD2 #2, adminem 3 maps.  +AntyCheat a do tego na pewno jak każdy obowiązki szkolne, nie wiem czy znajdziesz czas na moderatora, bo on ma dużo obowiązków" owszem wymagania spełniasz, ale na moje masz za dużo rang, żeby ze wszystkim sobie poradzić :) 

2

Ode mnie masz małe TAK.Wymagania spełnione,ale nie wiem czy sobie poradzisz z tak dużą ilością obowiązków.Zgadzam się z @Milobob123.

0

Wymagania spełnione ale jesteś opiekunem jak i adminem serwerów więc nie wiem jak sobie poradzisz. Jednak dam ci tak.

0

Ode mnie masz Tak

Jako opiekun ZE się sprawujesz jak i współwłaściciel GG :3

Z obowiązków AC się wywiązujesz więc i tu nie powinno być problemów

+ Aktywność
+ Staż 

Widziałbym cię w naszym gronie 

0

Hmm...

Dużo już rang masz, ale zastanawiam się czy nie składasz tego podania do kolejnego "kolorku do kolekcji".

Rozumiem też, że jesteś bardzo aktywną osobą, aczkolwiek pełniąc tyle różnorodnych funkcji na upartego na żadnej nie możesz być w 100% dokładny jak gdybyś miał tylko jedną z nich...

Cóż, ode mnie masz obecnie NEUTRAL.

0

Musisz mi wybaczyć kumplu, ale do czasu pełnienia przez Ciebie tylu stanowisk nie dodam Ci piątej rangi.

Mimo tego, że chciałbym mieć Cię w tej ekipie podanie muszę odrzucić z wiadomych przyczyn.

2

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0