Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
EcK0!

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>[Moderator] ...................................EcK0!

14 postów w tym temacie

Wymagania:

* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 10 dni. +
* Posiadać 100 sensownych postów. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/- (ostatnio tę funkcję pełniłem rok temu)
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
* Posiadanie naramiennika minimum 9.png +

Wzór:

Imię: Adrian
Coś o sobie: Ma ma imię Adrian i mam 16 lat (to już chyba wiecie :)), pochodzę z małego miasta Białystok. Jestem fanatykiem piłki nożnej ;) jestem prawie na każdym meczu Jagilloni Białystok. Moje zainteresowania oprócz cs to grafika (chodź już 2 msc. nie robię tego xD) ale również motoryzacja (BMW M3 E46 <3 niedługo sobie takie kupie:)), sztuki walki i wiele wiele innych... :)
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Tyle ile jestem w stanie, czasami jest to cały dzień a czasami 5 minut.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: "
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator" - ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ale myślę że kwitnąco :), a co wpłynęło na przystąpienie do teamu?... Często jestem online na forum i widzę co się dzieje, to że nie piszę z innymi na AlkoBox to nie znaczy że nic nie widzę. Myślę że to wystarczy ;)
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Na pewno wysoką kulturę, pomoc innym w razie problemów i wszystko z czym będą mieli problem nasi nowi użytkownicy :)
Dlaczego Ty?: Ponieważ mam całkiem spore doświadczenie, pełniłem tę funkcję u kolegi na starym forum po czym kolejno awansowałem na super moderator-J@ (nie chwaląc się oczywiście xD). Myślę że przyda się wam kolejna pomoc, następna para rąk. 

Liczę na waszą szczerość co do wypowiedzi :)

1

Na tak, spełnia się na stanowisku redaktora, więc liczę na to żę na tym też się będzie spełniał, wymagania spełniony, ale popracuj nad składnią i ortografią.

PS. gadałem na TS kto pierwszy złoży podanie na moderatora :D

0

Jestem na TAK.

Osoba bardzo aktywna, wypełnia wszystkie obowiązki jako redaktor, to dlaczego miałby nie zostać modem?

0

Na Tak

doświadczenie

reszta powodów wyżej :)

0

Oczywiście że na Tak. Wszystkie wymagania posiadasz.

0

Też na tak. Aktywna osoba i spelnia wymagania.

0

Na tak

+Ogar

+Aktywność na forum

0

Jestem na Tak. Wymagania spełnione :)

0

Jestem na Tak :D wymagania spełnione ogarnięta osoba :P

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0