Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Pijemy Rozrabiamy

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>Mod Bechu?

13 postów w tym temacie

* Minimum 16lat. - +
* Spędzić na forum minimum 24h. +
* Posiadać minimum 100 postów na forum. - +
* Wykazywać się aktywnością. - od 16 do czasu aż nie zasnę jestem na forum +

* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. + 
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii.

* Posiadanie naramiennika 9.png i wyższe. +

Imię: Grzegorz

Coś o sobie: 
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:
Czasami jak mam wolniejszy dzień w pracy to wejdę popatrzeć co się dzieje a tak to głównie od 16 do czasu kiedy zasnę przeważnie 24-1-2
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: 
Z racji tego że jestem praktycznie nonstop online jestem w stanie kontrolować nowe tematy,wiele podań jest robiona na odpie****  przez nowych i nie chce również przez to dawać szansy na nabicie posta tylko zamykać takie tematy,zamierzam poszperać całe forum aby pozamykać stare tematy również nie dając możliwości nabijania postów jak to niektórzy robią , przy każdym poście który ma jakieś błędy językowe które rzucają się baardzo w oczy chciałbym wnieść poprawkę aby wyglądało to wszystko schludnie i profesjonalnie, kontrola języka tzn wulgaryzmy precz,obrażanie innych,wyzywanie itp. Kontrola SB,czasami zdarząją się tam kłótnie które nie powinny być ukazywane tam a na PW.Sumując to,chciałbym kontrolować forum aby było jak najlepsze,najlepiej wyglądało dla nowych jak i starych użytkowników zależy mi na tym aby było profesjonalne :)
Dlaczego chce dołączyć jako moderator ? 
Przyczyna jest prosta , jestem online na forum to dlaczego by nie pomóc ?
a pomagać lubie oraz komputer to swego rodzaju hobby więc łącze przyjemne z pożytecznym 

Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: 
Kulturę,pomoc każdemu użytkownikowi jeśli tego będzie potrzebował,przekierowanie do odpowiednich działów nowych tematów,zabranie części obowiązków H@/S@/J@ i moderatorów i reszty rang

Dlaczego macie mnie wybrać (przekonaj nas):
Kolejny raz podaje w waszą stronę pomocną dłoń 
Mogę się spodziewać postów niedawno wróciłeś,tak 20 dni temu (ok.nie pamiętam dokładnie,ale moge sprawdzić )
Od czasu mojego pierwszego pobytu tutaj nie było skarg na mnie i tak jest do dnia dzisiejszego i również się to nie zmieni , staram się być miły dla każdego z was co prawda większość to olewa ale to tam mały szczegół 
Plus dodam że od tego czasu kiedy wszyscy pisali daj się poznać,nikt z was nie starał się tego zrobić więc i ja tego nie robiłem,nie mówię że kompletnie się od was odciąłem bo tych najbardziej aktywnych na forum jak i  na DD2 znam i myślę że są to dobre stosunki nie mieliśmy spin czy coś 
Tak więc podsumowując,moją chęć pomocy temu forum jest ogromna,chcecie to wykorzystacie to,nie chcecie to nie płakać nie będę prawda :)

Pozdrówki :*

Do tego nie bycia aktywnym na forum,jestem tego świadom ale szczerze mówiąc nie piszę pod tematami na które nie mam pojęcia typu jakie mapy na FFA gdzie nie gram na FFA , zostawiam post tam gdzie potrzeba.
0

Naramiennik dość wysoki a to o czymś świadczy.. Ale szczerze to nie widze zbytnio dużego twojego udzielania sie na forum :P

Noi bym poczekał jeszcze bo jeśli znowu Ci sie znudzi i zechcesz odejść ?

Ja narazie jestem na NIE.

0

J/w miałeś poprawić aktywność od poprzedniego podania, ale nie widzę postępu.
Niestety jestem na nie.

Powiedz mi od kiedy przed przecinkami i innymi znakami interpunkcyjnymi stawia się spacje? :japierdole:

Brak kropek na końcu zdania, zaczynasz w środku z dużej litery, czasem po kropce z małej.

Jednym słowem piszesz trochę jak niechlujny 12latek. Oczywiście bez obrazy :)

1

• Reputacja: 162
  • Time Online: 54d 4g 41m 11s

To przekonuje bardzo.

Aktywność na forum, oczywiście nie w postaci postów a przesiadywania jest na pewno, bo sam często Cie widzę, więc nie mam nic przeciw temu, abyś stał się zielony !

Ode mnie TAK.

0

J/w miałeś poprawić aktywność od poprzedniego podania, ale nie widzę postępu.

Niestety jestem na nie.

Zgadzam się, od momentu odrzucenia podania na multiadmina,

Twoja aktywność, moim zdaniem, wcale się nie poprawiła.

0

Mogę być na tak. Choć nie podoba mi się, że złożyłeś podanie w tym samym czasie gdy inne jest w toku. 
Jest aktywny i pomocny. Nadałby się.

0

Tak samo napisze jak o smile :)

nie było spięc, wydaje się w porządku jestem na tak :)

0

Nie widzę zastrzeżeń :) na tak !

0

Jak dla mnie też tak. Niektórzy nie wiedzą że bechu pełnił ważne funkcje na naszej sieci :) Wymagania spełnione a twoja aktywność na forum też dobra.

0

Na Nie

- Przepraszam ale nie widzę cię na tym stanowisku.

poczekaj troszkę i złóz na coś slabszego, Redaktora itp. i potem na Moda.. wiem ze byłeś J@, no ale to co innego teraz.

0

Jeśli chodzi o moje szczere zdanie, to jestem na tak, gdyż Bechu był aktywnym adminem na naszych serwerach gdy był J@. Gdy się pożegnał, pisał, że jeszcze wróci i nie zakańczał definitywnie przygody z nami, dlatego pagon został. Jak dla mnie można sprawdzić na co go stać na forum :)

0

Besiuuu :) oczywiście ,ze tak ;D  jest to jedna z nie licznych osób,która pomaga we wszystkim wszystkim :) i nie ma z niczym problemów,do tego pełnił już wiele funkcji przed odejściem,więc wiemy na co go stać.

0

podanieprzyjete.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0