Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
`smile.

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>`smile.

16 postów w tym temacie

Imię: Krystian
Coś o sobie: Mam na imię Krystian, mieszkam w Gdyni, uczęszczam do XIV LO w Gdyni. Większość już mnie zapewne zna lecz przedstawie swoją osobę jeszcze raz. Jestem osobą komunikatywną, pomocną, do tego zawsze staram się dążyć do celów, które sobie postawiłem. Interesuję się sportem, a przede wszystkim futbolem amerykańskim, który trenuje w drużynie Seahawks Gdynia Junior, poza tym sportem to oczywiście piłka nożna, siatkówka i ręczna. Oczywiście poza sportami ruchowymi jest e-sport (głównie CS:GO).  :)
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Aktywny potrafię być cały czas w pewnych odstępach czasu, więc powiedzmy że tak z 5 godzin. :)
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Od samego początku kiedy dołączyłem do PR liczyłem się z tym, że będę mierzył wysoko. Postanowiłem sobie, że poświęcę swój czas na to by zdobyć wasze zaufanie i pokazać swoim zaangażowaniem, że jestem wart wyższych rang. Wiąże przyszłość swoich serwerów CS:GO i TS3 z tą siecią, ponieważ są tu ludzie z którymi można się pośmiać i pogadać na luzie (pozdrawiam Kanał Publiczny #10 :D)
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Przede wszystkim chciałbym wnieść aktywność i świeżość, postaram się pilnować porządku zgodnie z regulaminem forum.
Dlaczego macie mnie wybrać (przekonaj nas): Uważam, że moje argumenty są wystarczające by moja osoba dołączyła do grona moderatorów. Myślę, że wykazuje się jako członek następujących stanowisk jak: AntyCheat i Steam Group Admin, do tego spełniam wszystkie wymagania na moderatora.

* Minimum 16lat. 
* Spędzić na forum minimum 24h.
* Posiadać minimum 100 postów na forum.
* Wykazywać się aktywnością.
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia.
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii.

* Posiadanie naramiennika 9.png i wyższe.

0

Jak dla mnie może być tylko trzeba by było poprawić aktywność :)

0

Nie mogę przyczepić się za bardzo do czegoś.

Mógłbym jedynie czepić się Twojej ostatniej aktywności na forum, bo jakaś wielka ona nie była, ale myślę, że jesteś w stanie to nadrobić.

Ode mnie masz TAK.

0

Widuje na forum, aczkolwiek aktywność mogła by byc troche lepsza ;) ale mimo to jestem na TAK :D

0

Co do sprawowania się na aktualnych rangach nie zgodzę się z Tobą.

Co do grupy, jak na razie tylko ja działam. Napisałeś jedno ogłoszenie i to na tyle.

Co do Antycheat'a również Twoja aktywność jest znikoma, w odpowiedniej

sekcji nie widzę, ani jednego Twojego posta. Fakt, że najaktywniejszym użytkownikiem

w tej sekcji jest @Wąski TDW, ale to tylko odzwierciedla Twoją słabą aktywność

na forum.

Posty, które są przez Ciebie napisane, przeważnie podlegają tylko pod Twój dział z serwerem 

zarówno CS:GO jaki i serwer głosowy.

Podanie ładne i schludnie opisane, ale wybacz jakoś średnio widzę Cię na tym stanowisku.

To na tyle z mojej strony.

Popraw swoją dotychczasową aktywność na forum i będziemy mogli

inaczej porozmawiać, ale w świetle przedstawionych argumentów

jestem skłonny dać Ci negatywną opinię.

0

Słaba aktywność.

Spięć nie było, wydaje się być "swój chłop". Na tak ;) wymagania spełnione.

0

Co do sprawowania się na aktualnych rangach nie zgodzę się z Tobą.

Co do grupy, jak na razie tylko ja działam. Napisałeś jedno ogłoszenie i to na tyle.

Co do Antycheat'a również Twoja aktywność jest znikoma, w odpowiedniej

sekcji nie widzę, ani jednego Twojego posta. Fakt, że najaktywniejszym użytkownikiem

w tej sekcji jest @Wąski TDW, ale to tylko odzwierciedla Twoją słabą aktywność

na forum.

Posty, które są przez Ciebie napisane, przeważnie podlegają tylko pod Twój dział z serwerem

zarówno CS:GO jaki i serwer głosowy.

Podanie ładne i schludnie opisane, ale wybacz jakoś średnio widzę Cię na tym stanowisku.

To na tyle z mojej strony.

Popraw swoją dotychczasową aktywność na forum i będziemy mogli

inaczej porozmawiać, ale w świetle przedstawionych argumentów

jestem skłonny dać Ci negatywną opinię.

Pisałem na samym początku miesiąca że moja aktywność stanowczo się pogorszy poprzez pracę, bo pracuje codziennie. Administracja o tym wie, dlatego ostatnio nie mam czasu na odbanowywanie ludzi i sprawdzania demek. Na grupie steam napisałem dwa ogłoszenia, a ty jak na razie jedno od kiedy dołączyłem. W sierpniu poprawie swoją aktywność ponieważ do piątku pracuje. To tylko wytłumaczenie mojej słabej aktywności w tym miesiącu, bo głównie jestem na forum ale na telefonie, bo siedzę cały czas w pracy.
1

Ja jestem na TAK , z racji tego że przyda się moderator do odciązenia innych z małostkowych zadań , co prawda aktywność Twoja wydaje mi się nawet mniejsza od mojej ( chodzi o posty itp ) bo nie wiem jak z czasem nie śledzę Cie ale sam mówisz ze się poprawi wraz z końcem pracy 

Wymagania spełnione = Okejka

0

Aktywność jest zarówno na TS jak i forum.

Bardzo dobra interpunkcja i ortografia.

Podanie ładnie napisane, przyjemnie się czyta.

Ogólnie jesteś ogarnięty, ale czasem pamiętaj, że warto się posłuchać ludzi jeżeli chcą Ci coś wytłumaczyć :D

Jestem na tak :)

0

Ja jestem na tak :) Wymagania są więc czemu nie? :D

0

Jestem na Tak spełnia wymagania :)

0

Oczywiścię, że TAK !!

-Aktywność jest

-Naramiennik zasłużony (co według mnie najważniejsze)

-Jako H@ Serwera wykonuję swoje obowiązki b.dobrze.

-Stara się i widać, że mu zależy.

0

Jestem na tak, czemu nie. Wymagania spełnione.

No jasne znakomita aktywnosc = duży staż na forum :) 

na tak. 

0

podanieprzyjete.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0