Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
`Bartek ツ

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_green" id="anonymous_element_13">[PRZYJĘTY]</span>Bartek - [REDAKTOR]

18 postów w tym temacie

WYMAGANIA

* Posiadać 20 sensownych postów. []

* Posiadanie dużego wolnego czasu. []
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. []
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii - bdz. dobra znajomość języka polskiego. []

* Mieć tzw. lekkie pióro. []

* Umieć pracować zarówno w grupie, jak i samodzielnie. []

WZÓR

Imię: Na imię mam Bartek.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Narazie więcej czasu spędzam na P-R lecz na FaceBooku gdyż pełnie rolę ADMINA FB. Oczywiścię, gdybym został przyjęty to zwiększyła by się ona wzraz z obowiązkami.
Coś o sobie: Witam, mam na imię Bartek, Mam 19 lat, mieszkam w okolicach Piotrkowa Tryb ( Woj. Łódźkie ). Kiedyś miałem swoją sieć serwerów. Interesuję się głównie jazdą Crossem w terenach. A tak to ogólnie Graniem w CS Go/1.6 oraz tworzeniem stron internetowych, co wiąże się z moją wysoką umiejętnością HTLM/PHP, no i oczywiście Amxx, ale to idzię w innym kierunku ( serwera pod gry Counter-Strike).

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Oczywiście, że tak. Byłem redaktorem Raz na takim forum ( Dosyć zrąbanym forum.., miałem drobną kłótnie z H@ po czym zbanował mnie na forum.... ) Pisałem tam gazetki ( raz na miesiąc ) wywiady z ekipą, Śmieszne ' przygotowywania ' się do wywiadów tzw. " Za kulisami wywiadów ". Oraz miałem swoją sieć serwerów, i też zajmowałem się pisaniem newsów. (Wzmianek który zostały wprowadzone)

`Pisanie Co miesięcznych gazetek PR. Robienie wywiadów z ekipą i użytkownikami, Różnych śmiesznych wpadek podczas wywiadów ( za zgodą osoby z którą prowadziłem takowy wywiad. ) Oraz wspaniałych konkursów, które uprzyjemną spędzanie czasu na naszym forum.

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Hm, chciałbym o wszystkim, o zmianach jakie zostały wprowadzone, o zmianach które mają zostać wprowadzone, Gazetki P-R.pl, wiele innych rzeczy które wpadną mi do głowy.

0

Bartku nie obraź się, ale po przeczytaniu Twojego całego podania nie zrozumiałem większości zdań.

Składnia zdań leży u Ciebie a jak przystało na "Redaktora", musi on poprawie posługiwać się językiem polskim.

Podanie jakoś specjalnie mnie nie przekonuje, ale byłbym skłonny dać Ci =TAK=, bo obecnie nie widać zaangażowania reszty osób z tą rangą.

0

J/w

Dodatkowo te Twoje pisanie zbędnych postów 100% ogaru.

http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php?/topic/9187-darmowe-reputacje-rozkręcamy-procod/?p=63638

Jestem na nie.

0

Narazie więcej czasu spędzam na P-R lecz na FaceBooku gdyż pełnie rolę ADMINA FB. - Nie wiem do końca o co chodzi :D.

Rozpisałeś się troszczkę, wymagania spełniasz więc tam ci : Tak :)

0

Spełniasz wymagania więc masz na TAK :)

0

Jestem na nie, być może jestem ślepy, ale wykazujesz małą aktywność na forum, jesteś na forum już 5 msc'y i w trakcie tego okresu napisałeś 144 posty oraz spędziłeś na forum 48 godzin, w dodatku piszesz zbędne posty, a post pod ostatnimi awansami Stopni był nie odpowiedni.

0

Popraw składnie przyjacielu i bedzie Tak, obecnie jestę nastawiony neutralnie.

0

Redaktor powinien wiedzieć, gdzie się wstawia przecinki, kiedy się pisze wielką literę w wyrazach, jak się składa poprawnie zdania.

Jestem na nie.

0

Redaktor powinien wiedzieć, gdzie się wstawia przecinki, kiedy się pisze wielką literę w wyrazach, jak się składa poprawnie zdania.

Jestem na nie.

Dokładnie, również jestem na zdecydowane nie ~

0

j/w być może jesteś za młody na tą rangę, popracuj nad składnią. na nie

0

Wymagania spełnione ( to jest zawsze najprostsze)

Widzę że stara się pisać poprawnie,być może nie jest to poukładane tak jak być powinno ale w gruncie rzeczy to czym bym się zajmował jako redaktor nie wymaga AŻ takiego zachowania ładu z powodu takiego że wywiad wygląda tak

R

K

R

K

Gazetki to dodaje same zdania

Zmiany to wiadomo dodaje zmiane i może jakiś opis

Tak więc wydaje mi się że podoła na tym zadaniu oraz patrząc że mamy 3 redaktorów i nie widać tego po prostu nie ma co czytać od nich ( niby gazetki są ale one zawsze są robione wg. 1 wzoru który jest tak nudny że nawet nie chce mi się czytać tego )

Dałbym okres próbny na 2tyg i w tym czasie 2 gazetki , 2 wywiady , 5 artykułów na dowolny temat oraz zmiany na serwerach/forum czy cos takiego wtedy się zobaczy czy nadaje się do tego czy nie , nie dawajcie mu NIE patrząc tylko na podanie bo to jest głupota kompletna , dajcie mu się wykazać !

1

Ja jestem za okresem próbnym. Dajmy mu się wykazać :)

0

Ja też jestem za okresem próbnym każdy powinien dostać szanse żeby sie wykazać :) (+)

0

Ja jestem na tak :) Dobra aktywnośc :)

Reszta Podali koledzy wyzej :)

0

A moje stanowisko jest takie jak przedstawił to Bechu. Dajcie szansę się wykazać :)

0

Posostaje neutralny.Jak dla mnie to jest świetny pomysł aby mu dać okres próbny. Zobaczymy jak będzie się spisywał w swojej roli.Podanie jest naprawdę ładnie napisane i za to leci plus.Spełniasz również prawie wszystkie wymagania.Tylko postostaje ci popracować nad ortografią. Powodzenia

0

podanieprzyjete.png

okres próbny, zobaczymy jak tam będzie Ci szło :-)

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0