OxyGeN

Management
 • Postów:

  3253
 • Rejestracja:

 • Ostatnio:

Piosenka Profilowa

OxyGeN wygrał w ostatnim dniu 15 Marzec

OxyGeN ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2869 Wszechmocny

O OxyGeN

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków
 • Steam ID:
  Top Secret
 • Gram na:
  Only DD2 #1
 • Imię:
  Michał
 • Gadu-Gadu:
  2532224

Ostatnio na profilu byli

10560 wyświetleń profilu
 1. Zapisz PSD tym razem
 2. Spore i zdecydowane NIE Kontakt z główną administracją leży i kwiczy, co jest podstawą w moim mniemaniu. Jako właściciel sieci nie wiem kim jesteś, ponieważ podczas pierwszej naszej rozmowy olałeś mnie ciepłym moczem Lajf is brutal and full of zasadzkas, and somtajms kopas w dupas. Dopóki sytuacja nie zostanie wyjaśniona moje zdanie się nie zmieni.
 3. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez moderatora. Powód: Done Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl
 4. Nie zamknąłem domu na klucz. Okradli mi go. Mam pretensje do producenta drzwi.
 5. Jak ma się hasło pokroju 1111 - to ktoś wszedł, przesłał klucze i wyszedł.
 6. odrzucona

  Jeśli Opiekun wyrazi zgodę na zmianę zablokowanego BS - wprowadzimy.
 7. Proszę o podanie kodu SMS na PW. Gdy tylko wrócę z chrzcin - zajmę się tym.
 8. odrzucona

  Dodanie broni za AP to całkowity bezsens w momencie gdy serwer opiera się na systemie poziomów. Dlatego też stwierdzam, że ta "super propozycja" jest całkowicie nie przemyślana.
 9. Być kobietą widzę też nie masz czasu. Pozwolę sobie jeszcze edytować moją wypowiedź, bo nie daje mi to spokoju. Dziwi mnie taki sposób rezygnacji osoby, która przez długi czas pełniła ważną funkcję na forum i była naszym partnerem oraz częścią ekipy. Na gg / pw / steam / fb ani słowa o problemach z brakiem chęci na pomoc nam w tworzeniu czegoś dużego, po prostu wyjebałam na Was jajca i rzuciłam papierami o zwolnienie - ot tak Dzięki, że mogliśmy na Ciebie liczyć i na szczerą rozmowę oraz na cywilizowane rozstanie. Teraz pozostanie tylko i wyłącznie spory niesmak po tej dziecinadzie.
 10. przyjęty

  Jeśli mam rozważyć wszystkie za i przeciw. Moim skromnym zdaniem należy się pochylić nad tym podaniem i przedyskutować kandydaturę Fiodora. Jak wiemy jest on obcokrajowcem dla nas i sam na początku wstyd się przyznać, byłem do niego BARDZO sceptycznie nastawiony, ze względu na jego konflikt z jednym z naszych byłych adminów - było minęło, oraz z racji iż jednak Polacy to z natury ksenofoby i wszystko co niepolskie jest be. Wracając do kwestii jego narodowości, na moje to radzi sobie całkiem nieźle po Polsku jak na Ukraińca - sam nie wiem czy ja po Angielsku bym się tak dobrze dogadał jak on po naszemu. Kolejnym plusem jest jego aktywność na serwerze i upór w dążeniu do celu: jest adminem od długiego czasu, może i ma dziwny, skrzeczący głos i czasem popełni jakiś błąd, ale powiedzmy sobie szczerze - nie myli się tylko ten, który nic nie robi. Pomimo mojego zimnego podejścia do niego, cały czas się stara, udziela się w kwestiach serwera, przebywa często na TS. Wydaje mi się, że zarówno on jak i @Joanna, która złożyła podanie na OP, zasługują na danie im szansy, a co przyniesie czas - sami ocenimy.