Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
BoskiKris

skarga na Jesz :)

4 posty w tym temacie

Twój nick : BoskiKris

Nick Oskarżonego : Jesz

Powod : niestosowne ostrzezenie :)

Opis: otóz wypowiedziałem się w prośbie o ub jednego z graczy zamieszczając tam link do demka i wyciągu z steam (rzeczy istotne na moją logike) a dostałem ostrzeżenie za ? wyraźnie pisze 

Prawo do wypowiedzi w temacie ma tylko i wyłącznie, gdy -->zaistnieje taka potrzeba<--- Autor tematu, ---->Admin Banujący<---, AntyCheat oraz Opiekun lub Właściciel danego serwera na którym osoba jest zbanowana.

Potrzeba była bo raczej nikt nie chce osób łamiących regulamin + byłem adminem banującym.

dowód : http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/37816-ub/page-1#entry199800

raczej wszystko widać czarno na białym. domagam sie równoległej kary co do mojej niesłusznej.

0

Na własną obronę wklejam wiadomość, którą zaczęłam pisać zanim kolega wstawił tę skargę. Tyle mam do powiedzenia.

Edit do tego na dole: w takim razie mogłeś mu nie dawać ss-ów tylko bana z innym powodem.

6

poinformowałaś mnie w niej tyle co w Warnie - nadal twierdze  że ja mam słuszność. Uważam że dostawienie demka na gracza to raczej słuszna rzecz gdyby jednak ssy nic nie wykazały. Napisałem post przed Aloszą - nie wiedziałem że gracz dostanie bana za łamanie innego punktu :)

0

wyraźnie pisze  Prawo do wypowiedzi w temacie ma tylko i wyłącznie, gdy -->zaistnieje taka potrzeba<--- Autor tematu, ---->Admin Banujący<---, AntyCheat oraz Opiekun lub Właściciel danego serwera na którym osoba jest zbanowana.

Jest napisane jeśli już.

Jak sam zacytowałeś tekst regulaminu masz prawo wypowiedzieć się w temacie tylko i wyłącznie, gdy zaistnieje taka potrzeba tj. poprosi Cię o to AC lub jeden z Administratorów.

Jeżeli zrobiłeś graczowi screeny, bo podejrzewałeś go o czitowanie to jedyne co on musi zrobić to wstawić je, a Twoja rola się już tu skończyła.

Jeżeli masz teraz nagle do dodania inne rzeczy to jest od tego odpowiedni dział i tam zakładasz temat.

Temat, który założył gracz służy tylko i wyłącznie wstawieniu screenów.

Jednak jeżeli domagasz się najwyższej sprawiedliwości muszę przedstawić Ci punkt z regulaminu.

§4. Pozostałe:

8.Bezpodstawna skarga na użytkownika / członka ekipy PR.pl nagradzana będzie 4 pkt. warn

Przemyślę co z tym fantem zrobić, a Ciebie następnym razem proszę o czytanie ze zrozumieniem.

5

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0