RomanHardcor

odrzucony
Podanie na redaktora

7 postów w tym temacie

Imię:Bartek
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:2-3 godziny dziennie.
Coś o sobie:Nazywam się Bartek mam 15 lat, interesuje się sportem w przyszłości chciałbym zostać inżynierem.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? :Tak, pełniłem i mam w tym dobre doświadczenie.
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?:Wyobrażam to sobie dobrze, wiem na co mnie stać, a chce pokazać ludziom że nawet małolat potrafi coś zrobić. :D
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady):Na pewno wywiady i Dodał bym nowy temat w artykułach.

Edytowano przez RomanHardcor
0

W tym króciutkim podaniu brakuje minimum 3 przecinków, widzę jeden błąd składniowy, jeden stylistyczny, jeden ortograficzny i na redaktora się pchasz?

2

Komentarz na te podanie: :japierdole:

Nie spełniasz wymagań, i dobre przykłady artykułów dałeś Kappa

NA NIE.

0

Jestem na Nie. Dlaczego ? :

Twoje wszystkie podania zostały odrzucone pewnie z powodu wymagań.

Posiadać 30 sensownych postów. Nie masz
Minimum 16 lat. Nie masz
Spędzić na forum minimum 2 dni. Masz ale to się nie liczy bo grając i zostawiać forum ON każdy Umie. 

Dopiero wczoraj pisałeś temat o Powrocie a dzisiaj już Podanie. Pomyśl nad kolejnym podaniem .

0

Pamiętam Twoje podania na redaktora i posty jeszcze sprzed powrotu.

Jestem na nie.  http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/26724-historia-mistrzostw-%C5%9Bwiata-w-pi%C5%82ce-no%C5%BCnej/ To ma być artykuł?

Ja Cię proszę. Ta ranga nie jest dla Ciebie.

1

Ode mnie konkretne NIE.

Dlaczego? Pomińmy kwestie wymagań.. Wygląda to nieestetycznie. Zawiera Twoje podanie również błędy różnego rodzaju.. Dodatkowo. Przykładów jakichkolwiek artykułów nie widzę.. :v

0

odrzucone.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.