DanielQ

odrzucony
podanko

6 postów w tym temacie

Imię: Daniel
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Spędzać mogę max 7-8 h
Coś o sobie: chodzę do 2 klasy liceum mam starszego brata i młodszą siostrę moimi zainteresowaniami są piłka nożna, pływanie i na pierwszym miejscu nauka.
Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : Można powiedzieć że tak na innym serwerach miałem redaktora nie mieli ze mną problemu + miałem redaktora w szkole w podstawówce 
Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Myślę że uda mi się podołać tej pracy będę często pisał jakieś newsy, poradniki i wywiady
Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Artykuły moją pasją jest sport wiec chciałbym pisać o tym w magazynie a tu macie jeden mój artykuł :  
http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/18473-3-do-złotej-piłki/. Według mnie może dacie mi szanse liczę na jak najlepsze odpowiedzi. Dziękuje POZDRAWAIM

0

Post do usunięcia. Pomyliłem tematy -,-

Edytowano przez Bleteczka
0

Rowniez jestem na tak! ;) a redaktorów bardzo malo ...:)

0

Składasz podanie w szybkiej rekrutacji i robisz osobny temat, gdy obecnie rekrutujemy w innym temacie.

Redaktorem nie będzie osoba, która nie odnajduje się na forum i nie zna zasad.

1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.