Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Dawid ❤ Klaudia

<span data-tooltip="" class="ipsBadge ipsBadge_red" id="anonymous_element_13">[ODRZUCONY]</span>[Redaktor] Dawid

10 postów w tym temacie

Imię: Dawid,

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Nie będę ukrywał, iż na forum jestem od niedawna, jednakże będę się starał przesiadywanie tutaj jak najdłużej, abym mógł wykonywać swoje obowiązki 100%,

Coś o sobie: Jestem dosyć aktywnym użytkownikiem (przekonacie się za jakiś czas). Interesuje się e-sportem oraz Elektrotechniką. Jestem osobą opanowana, którą nie łatwo wtrącić z równowagi. Więcej napisane jest w moim przywitanie, które znajduje się tutaj na forum, więc jeżeli chcesz czegoś więcej się o mnie dowiedzieć to zapraszam do niego,

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu?: Tak, na mojej poprzedniej sieci pełniłem ową funkcje, glowniebpisalem wywiady, gdyż to wychodziło mi najlepiej,

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Nie mam co wyobrażać, praca redaktora to pisanie wywiadów, gazetek oraz newsów,

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Poniższy wywiad został napisany na mojej poprzedniej sieci. Mam ich więcej.

----------------------------WYWIAD----------------------------

PrEsTiGiO $

2050329103556380e88b702.gif

Moje wypowiedzi - H

Wypowiedzi Prestigio - P

H: Witaj Prestigio, dziękuje, iż zgodziłeś się udzielić my wywiadu. Na wstępie powiedz coś osobie, aby Ci co Cię nie znają mogli Cie poznać.

P: Witam jestem Patryk mam 17 lat i pochodzę ze średniej miejscowości o nazwie Sosnowiec, która znajduje się na południu Polski, w województwie Śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim. Moje zainteresowania są dość ciekawe, interesuje się tworzeniem stron internetowych, a także tworzeniem serwerów, w wolnym czasie ludzie sobie wyjść na dwór i pograć w piłkę oraz pójść się zabawić.

H: Powiadasz, iż interesujesz się tworzeniem stron WWW, posiadasz jakieś osiągniecia w tej dziedzinie? Czy tylko interesujesz się tym bo lubisz to robić i sprawia Ci to przyjemność?

P: No jest to i moja pasja a zarówno też i przyjemność, lubię tego typu zajęcie bo jest to dobre dla zabicia czasu lub gdy chcę się po prostu nauczyć czegoś nowego. Osobiście miałem już 3/4 fora, które nie wytrzymały długo, że względu na problemy wynikające z baraku czasu, pieniędzy czy tez i oszustw przez inne osoby. Nigdy jeszcze nie stworzyłem swojego własnego szablonu/stylu, chodź miałem taki zamiar. Może kiedy będę miał na to trochę czasu spróbuje poćwiczyć w tej dziedzinie nauki jeśli mogę to tak nazwać i wykonać jakąś fajną prace.

H: Kiedyś też tworzyłem fora internetowe typu radia, ale również tworzyłem fora poświęcone sieciom serwerów oraz klanów. Mogę jeszcze powiedzieć, że kiedyś też chciałem stworzyć własny szablon pod MyBB, ale mnie to wszystko przerosło, gdyż chciałem stworzyć od zera. A jaki jest Twój ulubiony silnik, na którym lubisz pracować i dlaczego?

P: Tworzenie stron nie jest tak trudne na jakie wygląda, potrzeba chęci i wszelkich starań żeby osiągać sukcesy. U mnie jest tak że jak coś robię musze to dokończyć, nie zawsze człowiek ma chęci ale jeśli chcę być dobrym a nawet bardzo dobrym w tej na przykład w tej dziedzinie musi się starć nikt jeszcze za darmo nic nie dostał. A jeśli chodzi o to jaki silnik lubię najbardziej, odpowiedział bym że phpBB, Tak, mioo iż jest to stary silnik dalej zaskakuje ludzi, można na nim dużo zdziałać. Dlaczego akurat ten ? dlatego że postawiłem na nim swoje pierwsze forum i od samego początku zaczął mi się podobać ( pod względem, wizualnym ), to zainspirowało mnie do dalszej pracy do tego aby dążyć do perfekcji.

H: Pisałeś również, że interesujesz się tworzeniem serwerów, tylko tworzeniem czy również piszesz swoje pluginy?

P: Tak, serwerów miałem dość dużo lecz nigdy nie próbowałem jeszcze pisać pluginów, czytałem na ten temat oglądałem też i filmiki na YouTube, ale jak widzę to nie dla mnie. Mógłbym wykonać dobry serwer, poprzez sklejanie pluginów, iż jest to najlepszy chyba sposób na dobrze i szybkie zrobienie serwera, ale to też trzeba trochę w tym posiedzieć, od nic nierobienia nikt jeszcze chyba się nie nauczył niczego. Zapomniałem wspomnieć że interesuje się zarówno i tworzeniem Filmików na YouTube mam swoje 3/4 prace na na które poświęciłem troche czasu, trwają co jedyne po 1:50 min do 2:00 min ale jest co prawda przy tym trochę pracy. Wydaje się że skoro trwa to tak krótko, robi się to bardzo szybko... A tak nie jest. Na początek trzeba mieć do tego specjalny program, pasje , umiejętności bo od razu nikt nie nie nauczy tego robić bo łatwe to nie jest. Ja używam swojego wybranego programu do tworzenia filmików a zwie się on Camtasia Studio 8 i jest moim ulubionym programem do robienia Intr na YouTube czy coś w tym stylu. Bardzo polecam tą o to formę spędzenia wolnego czasu iż jest to też wciągające ale trudne do wykonania, zależy też i dla kogo. Lecz jak się chce to się potrafi zrobić wszystko.

H: To, gdy ustrzelę jakiegoś "Ace" w CS:GO to mi wstawisz na YouTube. :) A jak tam Twoje sprawy miłosne, chodzi mi czy juz przeżyłeś swoje pierwsze zakochanie?

P: No jasne że tak, w każdy dzień o każdej porze PrEsTiGiO $ ci pomoże ;) , tak że jeśli masz jakieś filmiki pisz wrzucę z chęcią.

Hymm, Moje sprawy miłosne są w tym okresie czasowym ukryte ( tak się wyrażę ) a dlaczego, ? dlatego że gdy już byłem zakochany zawsze coś było nie tak. Codzienne kłótnie , sławne Fochy , głupie wymówki. Tak naprawdę zakochałem się mając 15 lat , gdzie przeżyłem poważny związek ale nie cieszyłem się tym długo... Proszę wybaczyć ale nie chcę mówić co się stało, zachowam to dla siebie... Nie wiem dlaczego ale ze starsza osobą bardziej się dogaduje i mam więcej tematów do rozmów. Dziewczyn w której się zakochałem miała właśnie 16 lat ja 15 cały rok starsza. Powiem jeszcze że mam.. jak by to nazwać poryw u dziewczyn, oczywiście u nie wszystkich ( zależy kto ma jaki gust ).

H: Rozumiem, nie na wszystkie pytania musisz odpowiadać. Masz jakiś ideał swojej wybranki serca, jaką musiałaby być?

P: Powiem tak, Nie ma idealnych ludzi. Są tylko ludzie, którzy idealnych udają... Ale jeśli miałbym wybierać jaka ona ma być, to wybrał bym ; dziewczynę która umie się bawić, bo przecież nikt chyba z osoba nudną by nie wytrzymał. Lubię też i dziewczyny co są ogarnięte czyli, zachowujące się w poważnych sprawach... Dziewczyny które mają pasje lub jakieś hobby, którym się aktualnie zajmują. A to co mi się w dziewczynie nie podoba to , to aby nie zachowywała się jak dziecko oraz nie robiła kuka (kucyka, i nie chodzi tu o konia ).

H: Pisałeś, że mieszkasz w Sosnowcu? Z czego to miasto jest znane? Co Ci sie w nim podoba?

P: Tak, mieszkam w Sosnowcu i powiem ci że fajnie się tu czuję. Sosnowiec

Na pewno słynie z tego że jest tu dużo pięknych dziewczyn :) , ( jest co oglądać :D ) Słynie tęż i z tego że mamy Słynny dworzec kolejowy, wraz z jego stałymi mieszkańcami stanowiący główną atrakcję turystyczną miasta, czy też mieszcząca się w niedalekiej odległości tzw. "Patelnia" - plac pod patronatem Kiepury, będący miejscem spotkań tubylców, czy też pracy dla ulicznych grajków i ulotkarzy. Największą moją uwagę przykuwają dziewczyny :D ale i zarazem to że mamy centrum handlowe Plaza gdzie zawsze się można wybrać na zakupy czy do Mc'Donalda.

H: Myśle, że starczy pytań dot. Twojego życia prywatnego, przejde teraz do pytań dot. Twojego Życia Wirtualnego. Zaczne od pytania, jak to się stało, że zacząłeś grać w CS?

P: Moja przygoda zaczęła się wtedy kiedy dostałem (swój) pierwszy własny komputer. To było jakieś 5/6 lat temu kiedy taka gra była sławna. Ale co zrobić kiedy ma się komputer a nie ma się w co grać. Zacząłem wiec

szperać trochę na internecie o grach, aż trafiłem na Counter-Strike 1.6 , na początku oglądałem galerie CS aż później pobrałem. Gra zaciekawiła mnie i chciałem grać w nią dłużej, i od tamtej pory gram do dziś i dalej mnie zachwyca, gdyby nie ona to życie było by w 40% nudne, bo na grze przesiedziałem dość sporo czasu, jak bym to przeliczył to na pewno nie starczyło by miejsca w zeszycie. Gra bardzo też i bardzo uzależnia, wiem co to znaczy być uzależnionym od Counter-Strike. Częste przesiadywanie 24h na dobę a nawet potrafiłem więcej, zero kontaktu z ludźmi na zewnątrz, itp...

H: A jak się znalazłeś w E-Leet?

P: To proste, przeglądałem rożne fora na których mogłem się osiedlić, aż w końcu trafiłem na to o to forum które uwielbiam po dziś dzień. Najbardziej co mi się podoba to, to co daję Forum, czyli ; dużą rozrywkę, pomoc , zaangażowanie całej ekipy forum, oraz wiele więcej.... Nie zmienił bym tego forum na żadne inne .Mamy tutaj dużo konkursów , nagród , oraz zawsze obecnych i pomocnych Administratorów Forum.

Czego chcieć więcej. mamy tez i ludzi z pasją, nie zawsze obecnych ale dobrych redaktorów i grafików którzy wysilają się jak mogą.

H: A jakie masz zamiary co do sieci? Co chcesz osiągnąc w niej jeszcze?

P: Szczerze mówiąc to chciałbym aby sieć osiągnęła dużo graczy na serwerach oraz na forum. Żeby w końcu sieć wybiła się na lepsze podium i tak jak co poniektórzy użytkownicy awansowała na wyższy poziom. Dokonam wszelkich starań aby sieć miała jak najlepsze opinie przez ludzi oraz była chodziarz w Top15, najlepszych sieci/for w Polsce. Nie wiem jeszcze jak tego dokonam ale coś wymyślę, będę pisał propozycje odnośnie forum jak i serwerów, Będę walczył o lepsze jutro tak aby cała nasza ekipa wybiła się na wyżyny, mam nadzieje że ci z kadry mi w tym pomogą i razem dokonamy rzeczy wielkich. Wiem że siec ma szanse, każdy ma, to dlaczego nie mamy dostać jej my. To co trzyma mnie na forum to Wiara , pomoc innym , super administracja jak i inne poszczególne osoby. O moje osiągi decydują ci z wyższej rady niż obecnie jestem. Chciałbym się wybić jak najwyżej, jak każdy chyba lecz tu trzeba potrafić robić i wierzyć że może kiedyś awans dostanę.

H: W takim razie życzę Ci powodzenia, na 100% przydadzą Ci się. Myślę, że będziemy kończyć wywiad na koniec chce, abyś dokończył kilka zdań, tak jak proszę o to innych.

Lubię...

Nigdy...

Czasami...

Najbardziej...

Oraz pozostawiam Ci wolna rękę, możesz pozdrowić kogoś etc.

P: Lubie gdy ktoś się bardzo stara osiągać najlepsze wyniki na forum, jak i serwerze.

Nigdy nie odszedł bym z sieci , ponieważ jest ona bardzo dobrą siecią mimo, że nie cieszy się większa popularnością

Czasami myślę czy nie lepiej mianować mnie na Junior Admina albo Opiekuna Forum :D haha

Najbardziej chciałbym aby żyło nam się lepiej na forum i pracowało, po to abyśmy byli grupą wspierającą się w różnych sprawach.

Na koniec chciałbym pozdrowić Całą Administracje od stóp do głów jak i wszystkich użytkowników forum. Niech żyje mam się lepiej. :)

H: Dziękuję za udzielenie wywiadu. Również pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

0

Na nie

-Aktywność na forum

-Rejestracja dziś

-Mało cię znamy

0

Szczerze to nie chce mi sie czytać wszystkiego xd,

Jestem NEUTRAL, fajne podanie staranne, Ale Niecałe 2h na forum.

1

No właśnie. Zarejestrowałeś się dzisiaj. Na chwilę obecną nie dostaniesz żadnej rangi, musisz chwilę z nami posiedzieć.
Dobrze że masz zamiar to poprawić. Posiedź trochę z nami daj się poznać i dopiero składaj podanie :)
Na nie

0

Nie róbmy sobie jaj.

Nie wiem kim jesteś, nie znam Cie.

Także chyba nie przemyślales tego podania.

Nie spełniasz wymagań, o czym sam powiedziałeś.

Jestem na nie ~

0

Na nie gdyż jesteś z nami za krótko.

0

- nikt Cię nie zna

- Ledwo co jesteś na sieci i już składasz podania

Na nie ~

0

Jestem na NIE ponieważ dopiero dzisiaj się zarejestrowałeś i masz dopiero 6 postów i 2 godziny na forum.  :rambo:

0

• Reputacja: 1

Daj się poznać ludziom.

Tak naprawdę nikt Cie nie zna.

0

podanieodrzucone.png

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0