Skocz do zawartości

Zdjęcie

[PRZYJĘTY][Moderator] Kszaczek

Podanie Moderator Aktywność

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

Kszaczek

Kszaczek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
200
  • Czas Online: 27d 13g 17m 27s

Imię:

Jakub

22 lata.

Coś o sobie:

Ciężko oceniać samego siebie, ale postaram się coś kreatywnego napisać.

Jak doskonale wiecie jestem osobą dorosłą jak i rozsądną, potrafię ( może nie zawsze ), podejść do sprawy na spokojnie, staram się rozwiązywać spory w miarę normalnych i łagodnych warunkach.

Jestem osobą aktywną na forum jak i na serwerach, więc myślę, że mogę nadawać się na w/w stanowisko.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:

To wszystko uzależnione jest od mojego czasu pracy.

W jednym tygodniu pracuję od 6-14 innego zaś od 14-22, wiec jeśli mam na rano przesiaduję na forum około 4-5h ( bynajmniej tyle się staram ), jeśli jednak mam na popołudnie rano przesiaduje znacznie mniej na forum, gdyż uważam, że trzeba się porządnie wyspać, aby iść do pracy, więc wówczas jestem dostępny około 2-3h.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:

Ciężko jest wyobrazić sobie moją pracę jako moderator, gdyż jest ich spora ilość, aczkolwiek uważam, że wyższa administracja powinna pozabierać tak wysokie rangi nieaktywnym osobom. Co do tego, jak wyobrażam sobie moją przyszłość to uważam, że moja aktywność na forum wniesie bardzo dużo w życie forum, jest kupa ( może już nie teraz ), niepozamykanych, nieaktywnych tematów. Uważam, że potrafię posługiwać się polską pisownią, a to jest jedna z ważniejszych rzeczy jeśli chodzi o rangę moderatora.

Największym aspektem, który był brany pod uwagę, podczas pisania tego podania była bardzo znikoma aktywność obecnych moderatorów forum. Raptem "parę" osób udało mi się dostrzec podczas mojej obecności na forum.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?:

Przede wszystkim wniosę aktywność i świeżość, postaram się ogarnąć troszkę to forum jeśli chodzi o stare, przedawnione tematy ( oczywiście w miarę możliwości i dostępnego czasu ).
Dlaczego macie mnie wybrać ?(przekonaj nas):

Uważam, że tym, co wyżej napisałem najlepiej mogłem przekonać większość osób głosujących na moją korzyść jak i tych, którzy nigdy by na mnie nie zagłosowali.

Oczywiście zgodzę się ze słowami krytyki z Waszej strony, gdyż uważam, że nie zawsze byłem do końca sprawiedliwy jeśli chodzi o niektóre osoby, ale postanowiłem puścić to w niepamięć, dlatego też powstało to podanie.

Wymagań tutaj wrzucał nie będę, gdyż nie chcę zanieczyszczać jakże ładnie napisanego podania :D

@Edit.

Jednak będę musiał przytoczyć wymagania, bo widzę, że pojawił się komentarz negatywny tylko i wyłącznie dlatego, iż byłem także negatywny w stosunku do tej osoby w jego podaniu na AntyCheat :)

* Minimum 16lat.  - Spełnione...
* Spędzić na forum minimum 24h. - Spełnione.
* Posiadać minimum 100 postów na forum. - Spełnione.
* Wykazywać się aktywnością. - Spełnione.
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. - Wydaje się, że spełnione.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. - Spełnione...
* Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii. - Spełnione.

* Posiadanie naramiennika 9ad4pj.png i wyższe. - Także spełnione.

Dlatego nie rozumiem, dlaczego osobnik Misiu pisze mi, że mam słabą aktywność na forum, skoro w przeciągu miesiąca spędziłem na forum przeszło 5 dni ( byłoby więcej, ale jest to uzależnione od mojej pracy ), napisałem prawie 200 w miarę sensownych postów oraz posiadam wyższy naramiennik ( czyli jestem aktywny tak? )...

Tyle po edycji.

TheAngelFX

TheAngelFX

Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
15
  • Czas Online: 1d 22g 58m 39s

Hmm 

Ok. :D

Niech będzie na tak.

Aktywny +

Pisze dużo +

Ma dobry kontakt z Graczami i Użytkownikami forum :) +

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Ja na tak

edit by OxyGeN:

Panie Złodziej, zawsze uzasadniamy argumentami swoją wypowiedź. Kłania się regulamin forum :)

Użytkownik OxyGeN edytował ten post 07 czerwiec 2015 - 10:03

G.R.R

G.R.R

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
238
  • Czas Online: 35d 13g 37m 56s

ja niestety na nie, może i teraz byłeś miły, ale już wiadomo czemu bo pewnie miałeś w planach tą posadę ale moderator powinien, tak jest napisane w regulamienie :

5. Prezentowanie postawy godnej naśladowania.

Ty już z tym dałeś popis.

8. Wykazywanie się umiejętnością "pokojowego" rozwiązywania konfliktów oraz łagodzenia sporów między forumowiczami.

Pokojowe Twoje rozwiązania nie były, wręcz przeciwnie.

Reansumowująć : Jestem na nie, bo władza może Cie ponieść tak jak przytulisz :)

to tak jak na wyborach, przed wyborami wszyscy starają się duzo obiecywać i być jak najmilsi potrafią :p

• Kszaczek stawia piwo.
Dołączona grafika

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4637
  • Czas Online: 167d 18g 36m 30s
Ty
Time Online: 5d 4g 49m 5s

Ja
Time Online2d 8g 11m 44s

W moim podaniu usłyszałem od Ciebie "Aktywnosc na forum srednia aby nie powiedziec niska."

Patrząc na naszą różnicę dni rejestracji na forum to wychodzi, że mamy taką samą aktywność.
Biorąc przykład z Ciebie skoro taka aktywność była zbyt mała na rangę AC to taka sama jest zbyt małą aktywnością na rangę Moderatora.

Mój głos wystawiam na podstawie Twojej opinii, czym jest aktywność, więc mój głoś brzmi nie z powodu zbyt małej aktywności.

@edit

Panie Kszaczek co to za bajki, że dostales głos negatywny, ponieważ taki mi dałeś?
Wytulmacze Ci to jeszcze raz skoro nie zrozumiales. Doczepiles się mojej aktywności, która jak napisales jest niska prawda? Aktywność czyli inaczej czas spędzony na forum do ilości dni bycia na nim. Jeżeli porownasz mój czas przebytym na forum i Twój będzie to wyglądało tak, ze jestem tutaj o polowe mniej niż Ty i mój czas spędzony na forum jest o polowe mniejszy od Twojego stąd dzieląc Twoje osiągnięcia przez dwa otrzymamy moje. Reasumując jestem aktywny na forum dokładnie tyle samo co Ty , a Ty nazwales to aktywnością niską, dlatego otrzymujesz głos na nie, ponieważ moderator nie może być mało aktywny. Jeżeli dalej nie rozumiesz no to ja już rozkładami ręce.
  • G.R.R stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Info od Boga

Info od Boga
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
40
  • Czas Online: 13d 10g 19m 20s

Jestem na TAK

+aktywność na forum

+naramiennik

+wiek

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Jestem na tak :D Przyda się osoba co pomoże na forum, jest aktywna, i co ważne wydaje mi się że da rade :D

Mykmyk

Mykmyk
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
880
  • Czas Online: 86d 6g 25m 18s
Też jestem na tak gdyż spełnia wymagania i jest ogarnietą osobą.

76561197995484303.png

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2719
  • Czas Online: 392d 12g 55m 43s

Jak dla mnie okres próbny, gdyż Kszaczek co prawda dał popis siebie jakiś czas temu, ale wydaje mi się, że przemyślał sobie to i owo. Teraz kontakt z nim wygląda zupełnie inaczej i sądzę, że byłby dobrym moderatorem :)

76561197969362344.png

sharaz

sharaz

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
277
  • Czas Online: 95d 22g 39m 51s

Reansumowująć : Jestem na nie, bo władza może Cie ponieść tak jak przytulisz :)

to tak jak na wyborach, przed wyborami wszyscy starają się duzo obiecywać i być jak najmilsi potrafią :P

Choć zgadzam się w pełni[?] z G.R.R, nie dowiemy się dopóki takiej szansy nie dostaniesz. Proszę pamiętać, że tutaj w przeciwieństwie do prawdziwych wyborów, prawa mogą szybko zostać zabrane, a pomijając intensywne wymiany w przeszłości, wątpię żebyś miał złe zamiary co do PR

Więc *ech* z bólem serca, jestem na Tak.  :P Pokaż na co cię naprawdę stać Krzaczuszku mój :*

Miss Cutie.

Miss Cutie.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
29
  • Czas Online: 4d 21g 17m 21s

Kszaczek się zmienił, podchodzi poważnie do różnich sytuacji oraz stara się pomóc naszej administracji. Podanie wygląda bardzo apetycznie, aż chce się je zjeść. Kszaczek zna zasady pisowni, aktywność również jest na poziomie, dlatego jestem na TAK.

.:Ramirez:.

.:Ramirez:.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
22
  • Czas Online: 8d 6g 42m 7s

jestem na tak gdyż co prawda może i miał pare niedociągnięć w przeszłości, ale bardzo się zmienił jego podejście też :)

jest on bardzo sympatyczną i życzliwą osobą :) co prawda krzyczy na mnie jak mu rzucę mleko pod nogi :D ale mniejsza o to :) myślę że swoją osobą dużo wniesie na forum oraz pomoże obecnym Moderatorom ;) 

Dla mnie kszaczek powinien dostać ów range :) a jeżeli nie ją to chociażby okres próbny na to stanowisko ::)

Dołączona grafika

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2719
  • Czas Online: 392d 12g 55m 43s

podanieprzyjete.png

76561197969362344.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Podanie, Moderator, Aktywność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 62 użytkowników

AsD ^^, leoniq, rascal, asadas, oliboli123321, kolaokl, DawidzioR, Pr0sto , Łili, See you again.*, haczor, Jesz., PoDbot, Hej, Kas!@, Dawca., Takos, DEONq, Metyou, Milobob123, Azir Only Hs, gutynki123, TresH, Mykmyk, Olka., Terefere, [email protected] <3, `smile., Info od Boga, dragon, -KaZuReLa-, Per3rek, .:Ramirez:., Skillerek, sharaz, PaTrYcJaa. ! : *, klappouszeK, SkajU, `Bartek ツ, Mouse, xero, OMFG!, Kszaczek, OxyR, em0t, sNp, , Pako, Miss Cutie., Misiu. ♥, OxyGeN, H I T :D, TheAngelFX, MAcio, Robb Stark o7, , sJh, Kasiaaa, G.R.R, Grzegorz, ragnarooooo, ` NieoR^