Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Zapisy]Turniej HaxBall

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ciuralla.KoT

Ciuralla.KoT

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 5g 5m 59s

Witam was serdecznie,chciałbym zorganizować turniej HaxBalla,w kategorii 2 vs 2.Możliwe że duża garstka osób grała już w HaxBalla,lecz dla tych którzy w tą grę jeszcze nie zagrali,Lekkie wytłumaczenie:

HaxBall jest to Mini gierka,można grać wszelką ilością osób ale jest to wtedy obciążenie dla gracza z powodu PINGU.Mówiąc jest to gierka w której rozgrywamy meczyki,bardzo fajny sposób na zabawę na forum oraz szczyptę zdrowej rywalizacji.\

Link do gierki : HaxBall.com  <<< Zobaczcie Sami>>>

Turniej miał by być na zasadzie pojedynków 2 vs 2,rozgrywanych w grupach.Każda grupa składała by się z 4 zespołów po 2 zawodników (Możliwy 1 rezerwowy).W pierwszym takim turnieju chciałbym tylko 4 grupy gdzie z każdej by awansowały 2 ekipy,dało by to Ćwierćfinały,później półfinały a na końcu mecz o 3 miejsce oraz finał.Jest to chyba pierwszy taki turniej,więc był bym zadowolony z licznej grupy graczy.Jak udowodnić że wygrało się spotkanie ? Jeżeli mecz jest rozgrywany,jedna osoba musi zrobić zdjęcie ze spotkania lub nagrać filmik ,i podesłać go mi ;)

To jak chcecie taki turniej ? :)

Wzór Zapisów: 

0.(Nazwa Drużyny) 

1.(Nick Gracza) 

2.(Nick Gracza)

To jak będzie ? Czekam na Opinie oraz zapisy :)

PS:Oxygen zgodził się na Stworzenie owego turnieju ;) 

RmK (Romek)

RmK (Romek)

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 1d 7g 40m 16s

Ja chcę Rmk i cacY  Nazwa Gang Albanii

Smoke :*

Smoke :*

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 1d 21g 1m 1s

Ja SalmaHayek i Fr3sh Nazwa: Pijemy-Rozrabiamy.pl

Dołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Brak zaintersowania

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 41 użytkowników

AsD ^^, Takos, VeriX, `SpiriT^, sharaz, (o)mega, SkajU, PraVy, Bielik, Jestem TIVI!, NoN, XeNO, Aleksandra, ^^M3nToS^^, zwyrtek, Wujek., Anonymous ◕‿◕, [email protected] <3, Kamylovsky, Smoke :*, Alelluja, Avenx, , Straszek, RmK (Romek), *Melanii*, Proboszcz, Yoshimu, G.R.R, Houze, follow, Kacperovskyy, {Bakuś}{Ćpunek}, Milobob123, sNp, Pako, WeeDMan, ` NieoR^, przytulisz?, Wisła, Ciuralla.KoT