Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nasze Mordki <3

nasze mordki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
498 odpowiedzi w tym temacie

Chilloout

Chilloout
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
177
  • Czas Online: 53d 13g 54m 18s

Takie tam .. Samojebki :D

89438813694609075823.jpg

• Kas!@ stawia piwo.

"Kiedyś..Polska Husaria,dziś? Rangersi.."

Gumiś.

Gumiś.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
45
  • Czas Online: 14d 9g 6m 36s

Macie ode mnie kolejną :D 18-stka brata ciotecznego :P Biała impreza w chuuuj :D

14333657163_aa2f1ea6d0.jpg

A tak nawiasem mówiąc ... To moja siostra ! ;-)

• kovval i Powracam :D postawili piwo.

[url="""]Dołączona grafika[/url]

Gumiś.

Gumiś.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
45

Macie taką fotkę jeszcze jedną :D Prawie kopia mojej sygnatury :E

]14167460648_4ef8d46168_z.jpg

Salut!

Gumiś.

Gumiś.

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
45

Hehe, wujek Damian w akcji! :D

14271160140_49e198a0b9.jpg

Co jak co, ale u wujka najlepiej! :)

• Domcia ;* stawia piwo.

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

ok to moja kolej zdjecie po dobrym melo od tamtego czasu mam ksywe shizowaty lub zjarany hipis  :P  :D  :lol:

10490178_667506533336889_759411548_n.jpg

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2802
  • Czas Online: 399d 1g 4m 29s

Odnawiam temat

76561197969362344.png

Ruda Malina

Ruda Malina

Nowicjusz

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
6
  • Czas Online: 3d 21g 49m 1s

Skoro temat odnowiony wstawię swą mordkę w hełmie :D

843462c2545ed11d.jpg

• 'Psylocibe i Aimik postawili piwo.

Chciałabym być kostką czekolady w Twoich ustach...

kamil123

kamil123

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
90
  • Czas Online: 4d 8g 14m 35s

heh macie tu moje plecy :) twarz miałem wcześniej w awatarze :D ( ten w środku to ja, po lewej "Rychu" sąsiad, po prawej "Klocu" znajomy :P )

Załączone pliki

Dołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

Diller Shiza :P

10508514-667500253337517-828455038-n.jpg

'~.Triste. ✝

'~.Triste. ✝

Pomocna

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
59
  • Czas Online: 5d 9g 26m 38s

ja już  mam na avatarze, hhhh xd ;p

• Berkut stawia piwo.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Aleksandra

Aleksandra

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
235
  • Czas Online: 18d 16g 19m 32s

No cóż :) Czas się ujawnić. Trochę ucięło dolną część :)

http://iv.pl/images/...61439123870.jpg

sJh

sJh
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
238
  • Czas Online: 91d 21g 14m 4s
&nbsp;

heh macie tu moje plecy :) twarz miałem wcześniej w awatarze :D ( ten w środku to ja, po lewej "Rychu" sąsiad, po prawej "Klocu" znajomy :P )

&nbsp;

No najszersze widzę są :P

Sofcik <3

Sofcik <3

H@ Cod Mod 301

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
252
  • Czas Online: 23d 6g 45m 9s
Jako, iż jestem tu nowy - łapcie mój ryjok. :P

306image.jpg

Dołączona grafika

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GG:925618

Przy wysyłaniu PW trzymaj się JEDNEJ konwersacji na dany temat.

Proszę nie wysyłać po 2342324 PW w jednej sprawie, ponieważ spamerów na PW ignoruję.

Na PW staram się odpowiadać jak najszybciej, lecz przy zbyt dużej ilości wiadomości czas ten może się wydłużyć do kilku dni.

KONTAKTUJĄC SIĘ ZE MNĄ

Nie odpisuję na "siema, jesteś ?" itp.

Używaj polskich znaków, pisz gramatycznie przy tym używaj znaków interpunkcyjnych. Nie jestem kryptologiem i nie będę łamał Twojego 'szyfru'.

Zaczynając rozmowę na Gadu-Gadu przedstaw się i od razu przejdź do konkretów. Oprócz Ciebie na odpowiedź czeka 34224 innych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

'Psylocibe

'Psylocibe

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
71
  • Czas Online: 12d 13g 34m 57s
"Najebani RAAAAAAZ, Najebani DWWWWWA, Najebani 24/h"

Odpierdala ostro :D

10606231_335321649976653_319863547482290
Magic_Mushroom-icon.png

.::Danacol::.

.::Danacol::.

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 1g 30m 52s

Oto moja Mordeczka łapajcie :-)

10007462_532484300200219_524676404_n.jpg

Dołączona grafika

Masz jakiś Problem pisz do mnie chętnie Pomogę :-)

♥™♥Slytherin♥™♥

♥™♥Slytherin♥™♥

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 25m 19s

Przed wczorajszym Halloween :D

1690481_658095697644439_1378100115674631

Jesteś dziedzicem Slytherina, albo chcesz należeć ?

Wymagania :

-Stosowanie się do regulaminu forum.

-Wiek 15 lat.

Podania kierować do mnie na PW. Napisz (Wiek, Dlaczego chcesz do Slytherinu)

Gdy zostaniesz przyjęty będziesz musiał zmienić sygnaturę i dopisać do niej Członek Slytherinu.

======================================================================

Potrzebujesz pomocy ? :

GG:51329870

PW:

Dziura aka StoProcent

Dziura aka StoProcent

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
48
Ooo widzę samojebkami się chwalicie ^^ jutro i ja się pochwale :D
Dołączona grafika

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy Rozrabiamy

Pijemy-Rozrabiamy.pl

Grupa:
Pijemy-Rozrabiamy
Reputacja:
0

89349031858986258189.jpg

Yeeeey :D

Dziura aka StoProcent

Dziura aka StoProcent

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
48
Nie wyobrażalem sobie ciebie takiego xD
Dołączona grafika

Kamil?

Kamil?

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
46
  • Czas Online: 7d 4g 51m 46s

89349031858986258189.jpg

Yeeeey :D

Hahahaha. Jaki cycu. xd
Never Back Down!
Remember, Only hard training give You efects!

------------------------------------------------------------

Nigdy się nie poddawaj!
Pamiętaj, tylko ciężki trening da Ci efekty!

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nasze, mordki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 849 użytkowników

Bielik, Xylometazolina, Zjarany ;3, Luliguzman, TPS, Dejman., Cannabis , Oko, Czarnulka., K3IMaN aKa ShootinG, Copythat, Aweszko, STAFORD, Jesz., cooKie., Chamberkill, Mruk, Aska., MalawA ツ, ragnarooooo, Dominik Hutnik Nowa Huta, Haksiu., PENTAGRAM WB, CzArNy1945, Kajaaa19, C*H*E*M*I*K, Olka., Wiki, Just1k, Wujek., Bialy ;), 21:37, 3oda K.R.U., .:HardStyle:., Blondyneczka ツ, Aiden, Hajtowy Wiesiek, Feljinio, noys, panicznyPatryk, MareQ skill, Emaus aka Pierniczek, Chapaj :D, SBK, Badzia, Bienio (L), Czarna., Mykmyk, OxyGeN, DG123, ^Alfa # Vego^, Zaaq, -8Ball-, Lazarus!, Malibu, HARMONIARZ, sfsfa, Truskaweczka, Lewy <--, Powracam :D, Pati:*, Paral, Pacislavek, MarkeloN, Misiu. ♥, Nieustraszony, Miętowa., Virtus.pro paszaBiceps, NiceK , B3Clown, Kropek, CloudKid, BANIOSZEK, Nayerbany, xArgonaRx, JarajTo, Lolek ten Lolek, Green?, Neksio., Quinn, Whisper, Szpaku1998, __Zostane__Motocyklistka__, Wulkan, babushka, Kuch, Elizka, Szymus <3, Piotrz, Angela, WPWW, Patrycjam, WejścieSmokA :D!, Ruda Lala, Banita, Dzikusek ^^, LubieRybiePyski, PYSKu , Ciasteq CWHC, Heathcliff, Mute, BaKeR, ` NieoR^, Eryczek1910, Shiller, Miles91, иιєℓєgαℓиα, Pytson, Kr1nti, kamiKadze147, DawidzioR, Lukovsky, fr3shm4k3r18, Erisson, aaaa, ezzzz, xdbx, KryptonFCB, ToR87, Naruto^^, SnOwii, 05o50, Mr.Danios, NaJlepSzY^^, Ola5c3666, Janas, ApeX., mambaKRUL, hasho, Daniello Barwinekk, `Bartek ツ, Laros, TytanowyJesz, Patriszja, ALPHA PRAWDZIWY, NajemnikTHC, Dedzik, Natalcia, FireeK, Waldusi, Kokainowy^^, mika, Piernias, MixMen, TheGenerat, Boe Syn Admina, jestes dogiem, Łili, ALF, Roman69, SHOOX, Dran, Crunchips, KrZySiO, Danielosx, SiwaGames, Joanna, Aresik, PaniSzatan, IKSYDΣ, Black Raven, skunkqss, s0ld1er, Sighar, h0w DuDuS, xPitbull, PatryCja. ;3, (Zwolnienie) Vakos, LUIZGUNMAN, Donald Cerrone, Nemesis, opetany, Patryś, ZIMNY DRAN, VanitY, Dany., Maxior, PoDbot, ST!LIC, Bocik Pany!, SDCSebeK, `BeBe ♥, Scyzoryk ☠, DamianDAFXF, Sheyk, Anonymous., AngryNightmare, pawloo, K.M.S, Kas!@, XDDD, SparkY, W!nn3Web!, ZWIADOWIEC, Life Is California, Cays, NaBiJ TlOkA !.!, Skrzyp3k, AsD ^^, JarekPMI, Krejzollek95, ToJestNapad!!, CycusGlancusPizdeczka, GaRee, Veen, Read the Fucking Manual, MartinekGDZ, Marta <3, RaQuellka, Zeus Pierwszy Milion, Rudzia :), 'KubuuuuuuuuS, PoCoNaCo, KLI., Maggio, Panci_ xO, MzKzMzUzE, VakoSss, Rubisia, Lacrosse, Rizano, Milobob123, dioxx, Cheater SkIlLuJ!, ShiDek, WojaK, niemota, OrangeHaZe, szwedzka, ElemenT, Kazio, Maruda, zimny browarek, andrzejek1, Carmel, blanty4ever, Pago662, Husarz only 1.6, .GoOsia., ♔ Najarany ♔, K0L0S, *VeGa*, Gacek1312, Rafonix, KinGa., RuSsIaN', hOw!?, Trepik, *Misiek*, Takos, King and Queen, bboylifestyle, siwy dobra morda, iNu3LeAr, Synter /n/ Stoned ^, Avabuy, A!kUmAm:*, Browar(L), Albercik, CanabiSs, 'Psylocibe, __#Kasia#__, Rajczu., SoBeK, arenik, Huzar, TCM ~, Shueels, Słodziak :), Russian Dumplings, Monia ., f3l44, leoniq, FanatykCS, moose`, Cropek., Podolski, HEISENBERG ROGUSKY, erQ~, BAPH., old, RamZiks, Berkut, EmSi, F3n0men, artexOO, `QaZ~!, KochamNatalie, Xans, diablopl, ****JERRO, Hefalump Dzifko, HeisenberGg, Kill3r_PL, Mateos, Frigotti Leszno, Przemysław Ambroziak, Dragon"Lore"2003, Glizda:D, Blackend, Iza, Frazen, Maniek Mankowski`, Evil, Adek, BARBARIAN, Pr0sto , Dejzo, Wymiar, Madzia., SoaD, Awantura, ŦคŦค, Artur93, gta., P3PSI pkR., Natka, IGA., al_va_ro, sylOO, .::deathless::., Flaszka wódki, Ejdrien., `R4f3X, MajoR313, Michazyl, Artree3, Ciepcierepcie, Wołaj Mamo!, Barwinek, Hitachi, xXNeXeSXx, Kotek ♥, Rafixon, KaczmarKo, Sysia., Mategros, Promienny.!, ZIMNY ANDRZEJ, Trykuuś, Misiaaa :* <3.!, Jumkes, Brzezik, Usia, pozdro i pocwicz, Immortal'na, xnx, olimp, Malda555, pan vip eszu, KaroleK, Paramedic!, Olciak, SkajU, _Teviz_, Shejdi, vird1ng, grelas, komon, NoMercy, Pawlik4Ver, Młoda. ;x, YellowAfgan, InOk!, kamilthc(swe), facu, hirolka, Domcia ;*, haczor, KoKo80q, GitaraSiema, Invincible, Kaka, Dark Vader, OwneD`, Agnieszka., nomus, jestem tapir, Quenn_Night, Blondi., eVement, RaDziu ♥, Blondynek., J0!NCiK, Bezimienny., ptyhlzr, BaWaR, *RespecT.*NoSkill*, S!NTEC, Spocona Bozena, Nadia>?, [email protected], Tau, [email protected] <3, LiQa, adzio12341, JohnD~, Halvie, gerber, eugeniusz, abcxyz, P-SRAMY, HaX1oR, r00STER, AH1N1, Kasspa, Domiś :), mks, SwiRusek.!, Robb Stark o7, Mefjuuu., rascal, *ExpreSsion CreW*, TheKiLLeR93, KaRolCiaa, GustaWSpartA, -.-, **Czarny**, GaraGT6, po co ci nick, Hej, KAKAOWY JANUSZ, Dareczek, Oyku`, Haziuu, An0g, ☾♥♫☽ GrzesieK ☾♥♫☽, DiabloS, Efilipe, Pulsefire, Agaxd, ѕкσя∂αℓ, HeadShotter :*, Uncle Same evil <, , smajli, GreeKx ;d ^^, MeeFeedrooN, Assasin **BlackTeam**, Mariusz, Derpik, qnah, 10 lat przerwy, STRZELAM JAK MILIK #Asia., Jestem Dzikiem Raczej, .RhaeR`, STRIX, Mimek*JZS, Brego, iJpp1337 ^^, ~Nie jestem wszyscy~, MateO, Gumiś95, Kupashi, JOKER :>, BaD BoY ;X, niikolla, lysyzb, ★Mark★, Stasinho, 4Funny #Smile, sharaz, DJxBomba, GroobY, NUBEN, lol123, KenShi.., Pisu12, KiNiA :*, Fafarafa, Asia., Saint, PROnd, Luko, Kanio, [email protected] W Dymie, izcoN, BlUzGaJaCy BoTeK!, Navik, LemonHaze, Kamaa, Styks., Allor, Sl-lOCK, Arek, Pako, Budyn_Malinowy, Hustler, TWIX *.*, [email protected], Nie ma takiego bicia, Achtvng, maliasz, 0dbyt, Agencior P, Jagoda, KuTaTuS, GieRoy, ZaQuŚ, Hizekoi, eS._Co, Niebiossa, OffTheHelp, klaudiaaa<3, Tysia., Sniady, alo, RasMartyska, sad_boy, `XThe, Deffisuu, jd god, Bot Allu, Le3eT, Cynamon, ChoRzowski1920, Kreatywny, @^.Szoper, nabuzowany, Chilloout, FafeQ, `SpiriT^, Joint_Penk, Mały Zbój, Kszaczek, PIKONG, Crystalins, RONALDINHO, Mandarynka, pjoter223, EksteRminatoR, Dawca., Wild marten, *Melanii*, Maja;), Matrix, Gacek_ACAB, aQuaa92, FRaguś, SdaSkY, KAZMIERZ, mouse., Xersin, Adelka, NeQessT, K0val, final_NWO, NoHackThisisSkill, ZielonaFala, xGonzOx, ChokoSpoko, Piotr Błaszczyk, Famouse, kotoeym1, Sladerek, Quart, MichaSiu, .::Essa::. Kamila, Bityś :), Wiki aka. rozowy Dinozaur, eXtaZa, no1zee, MGD!, See you again.*, robbn, Czesio, arekjanek, a3s4s, Dembo, gra2n, Chaos, `RabbiT, , nolau, V!PeR Przemek, RomanHardcor, Mary Mary, Merry Janne ;), Mistrzunio <3, Typowy Janusz, Andzia, Rave, KendziQ, Kitsu. ^, Devias, Franuś, Tomahowk, Please Don't Shoot, Monia ^^, TresH, Silver I, lysy1231, jakubz55, Pudzian, Luk Skajłoker, Kachulka7, Deutsche, Nobody, Secretive ♥, Ulquiorra, nesquu, BabaYaga, Feministka`, Norbert756p, os(A) 👽, Senq aka TT, toXic.eXe.losieklos, sQn., Ziemniak, WAR, Moniska :*, Blondi, Sxv23, matiszi, Freebird.♥, VeriX, Eksuu, HsSportingSmooThing, Kurushimi, Grinczu, Tesama, Mała Mi., *Naja_Smc*, Alfik, Pyskataaax333, Brylant ♡, Muras, Sm0keR.!, Skarpetka, Adam ♪ ▏Ola ♥, Pani Wojskowa, SixowY, Zuzka:), hinex334, Omvi, Adameczek, Nindzasek, rasaugii, ChAnGe, Qwerty, Fajah, Grzywinczi, RaVi, :.Nova.:, KAKAOWY JANUSZ2, saad, Ka(M)il, booolek, Miya, M!sia, Adi krul no.1, ZaBiJaKa aKa DrWaL, Lajtowy, SvV, irooc, WeeDMan, Swiucha1906, sapphiiress, Koneffka96, '~.Triste. ✝, Piksel, Jelonek22, Behind You, `TpS~, Crityourface, Pyśka, B4D G!RL, Frozmann, sJh, DarkMessiah, lemonkush, Marta ;3, kosnax, Zik0, RabbitTS, Propsiq, CytruS ^^, DINOSOWER! GromB, TheFire, TakBardzoMoja<3, Diabel^6, Alt., Bykuś, Etniczny, nie trab ?!, JajaBujo, ProximaZTS, -Av-, Hash, kolaokl, Janix, -easy-, PROROK P56, GenesiS99, ♥ † HOLLY ♥ †, sn1p3r, Kovval., R4Pi, Xaneri, EudlanD, HiPnOtYzEr, DemonoloG, Anabol, Asders, Klaudia, `smile., Red Skull, activ., PackO, Zakochana aka Luxi <3, Rejczi, stefan, sNp, `KaroLina, Kinia :3, DOPALACZ, Nothing, Basiaa, vive, [email protected], esej, dragon, Haxy, Ponto, SKULL0109, , KozakDemO, ToNieJa, Sofcik <3, T E R R O R Y S T A, kovval, PMM., Metyou, Pinka, SouL., Azir Only Hs, Gandhi, Norbik_CS, Galileo, `Tendo Pain., ! BlaszanY !, Dont Panic, Pisu, davidovsky, Kociak, Kureda, Niczym BoT, , Straszek, Wujaszek ;*, EcK0!, TraC3R, Magik THC, Skillerek, , Empenado, NoN, Laki, Virael, MatVbit, ScaV, chronie, Yoiusa, Shadow:P, G.R.R, sQbany;*, Bleteczka, MAcio, killer98, GangAlbaniCzesioGames, misterix, Per3rek, Paweloo ;D, PaTrYcJaa. ! : *, Grzegorz, As!a:*, xXxDawciuXxX, smart, fikus, NavCioo, Hardy Hard, Miss Cutie., ___LANS__!!, FremesiO, Hajtowy., sheepard, KICIAN, Gałgan, Aimik, OxyR, , 'Crunch., ^_^ Smerf ^_^, saYys, H I T :D, KRÓLOWA PRAWICZKÓW, facet306, Kasiaaa, LysSy, Jolcia, RUBJO, MudzineK, Derv, Don't Worry, Poisonous, Czastka Boga, Tomcio :), R4., Izka, arTezAk, vax, Eliminator Odpalonych, reklama003, Wujek-No name, M4CI3K, Sory za DEDA, Wisła, naebanymistrzu, konto_R, Mouse, Dj Troy in The Mix, Fyeem, Alelluja, Avenx, XeNO, daj20zlblejk, NatashaSM, E-P_Frapp, vir3x, Anonymous ◕‿◕, przytulisz?, follow, {Bakuś}{Ćpunek}, Kierol, Fajtowsky, OMFG!, Ciuralla.KoT, Ь i z κ i ᴛ ᴛ ♥, Woo-Cash, Aleksandra, sosul ツ, Blondyneczka, ElizA@, Joker. ?!, Dziura aka StoProcent, ChomiQm, Koxowy., Yoshimu, Forma.