Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opiekun DD2 #3

opiekun

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

Wulkan

Wulkan
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
158
  • Czas Online: 24d 23g 40m 19s
-Imię: Szymon

-Nick: Wulkan

-SID: STEAM_0:1:3685258

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Brak.

-Znajomość AMXX* (0-5): 2-3 z czasem mam nadzieję, że nauczę się pisać własne pluginy.

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: 2h+ dziennie zapewniam, że serwerowi poświęcę tyle czasu ile będę tylko mógł, oczywiście nie zapominając o forum.

-Napisz coś o sobie: Mam na imię Szymek (ksywa od gimnazjum Wulkan), mam 20 lat i mieszkam w Żorach (woj. Śląskie). Z zawodu mechanik samochodowy, jednakże bez powołania. Interesuję się muzyką (rap) dawniej pisałem własne utwory, lecz z czasem jakoś przeminęło z wiatrem. W Counter Strike'a 1.6 gram już 6-7 lat i nie zamierzam przestać przez najbliższe drugie tyle.

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Chciałbym przede wszystkim pomóc dla zaico1.png Misiu. ♥ w dalszym rozwijaniu się serwera, a mianowicie: nowe rs'y, konkursy, skiny, różne "nowości", ulepszenia itp. Starał się będę wyłapywać bugi, kontrolował pracę i aktywność adminów. Decyzje o rozpatrzenie podań/propozycji nie będę podejmował sam, lecz patrzył będę w szczególności na wypowiedzi graczy i adminów, ponieważ to nie mój serwer, tylko nasz wspólny.

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4430
  • Czas Online: 159d 23g 39m 53s

Sporo pomaga jako Admin.

15873573_1215278731919784_87619306029322

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Scyzoryk ☠

Scyzoryk ☠

Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
40

Doświadczenie zawsze można nabyć jeśli ktoś ma ambicje i chęć pomocy, to kiedyś musi być ten pierwszy raz. Odnośnie pisania pluginów to niestety muszę cię zmartwić ale z dnia na dzień tego się nie nauczysz czasami edytowanie pluginu sprawia problem a co dopiero jego napisanie :)

Lazarus!

Lazarus!
Grupa:
Moderator
Reputacja:
1272
  • Czas Online: 82d 19g 17m 51s

Wiek +

Pagon +

Ogarnięty +

Kultura +

Pomysły na serwer +

W sumie x5 +   Na TAK 

FFjDK1T.jpg

Kappa

<p>PFRG95Q.jpg</p>
<p> 

shoxxwoow

shoxxwoow
Grupa:
Admin [DD2] #3
Reputacja:
481
  • Czas Online: 16d 4g 47m 14s

Na Tak

+Wiek

+Ogarnięty 

+Chęci

+Aktywność

• Wulkan stawia piwo.

3oda K.R.U.

3oda K.R.U.
Grupa:
Admin [DD2] #3
Reputacja:
232
  • Czas Online: 27d 2g 43m 31s

Chłopak gra codziennie i to nawet sporo. Jest ogarnięty, nie daje się we znaki innym (No, chyba że da im słusznego bana :v). Wiem, że zgłasza wszystko złe, co wyłapie na serwerze do opiekuna serwera. Ma chłopak swój wkład w rozwój serwera i ten dzień musiał nastąpić! Jestem na TAK! 

• Wulkan stawia piwo.

opopogif_aepesha.gif

Miętowa.

Miętowa.
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2609
  • Czas Online: 92d 8g 12m 18s
Jestem na tak. Chłopak dużo gra, jest chętny do pomocy. Dużo pisał do mnie na u@ żebym mogła posłuchać odgłosów natury. Takiej osoby potrzebujemy.
  • Wulkan stawia piwo.

sygnamil.jpg

Zaaq

Zaaq
Grupa:
Admin [DD2] #3
Reputacja:
372
  • Czas Online: 23d 2g 22m 5s

Rowniez jestem na TAK.

- Jest aktywny
- Pomocny
- Nie sprawia problemow
- Potencjal na dobrego opiekuna tez jest

Mysle, ze jesli dostanie szanse to z czasem bedzie tylko lepiej ... :joł:

• Wulkan stawia piwo.

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4430
  • Czas Online: 159d 23g 39m 53s

przyjete.png

• PoDbot, MalawA ツ i Wulkan postawili piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyjęty, opiekun

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 114 użytkowników

DG123, Kacp3rko, ^Alfa # Vego^, Vakos, Dran, Ciamajda, HiDCm, arenik, Black Raven, s0ld1er, shoxxwoow, skunkqss, NiceK , __#Kasia#__, XDDD, Skillerek, Natalia <3, Aweszko, Czarnulka, TPS, Elizka, Y0H0 ^^, cooKie. , Cays, hasho, xArgonaRx, Cichy, Synter /n/ Stoned ^, Kolorovy., eCO-_-, Wulkan, Klasyczny Styl NH, Aska., Kokainowy^^, Łili, Dany., MrZohan, Zeus Pierwszy Milion, Creatorek :), STAFORD, Usia, Zaaq, WojaK, K0L0S, RONALDINHO, Polako, DeeJayRudy, XxX69, Olka., Malibu, kamiKadze147, Whisper, HHH, Dejzo, Naruto^^, Piotrz, powyłamywane nogi, Maxior, Sighar, JarekPMI, Scyzoryk ☠, DawidzioR, AroundTheWorld, Mocnyxdee, Kuch, MixMen, Pr0sto , Quinn, FiftH, Misiu. ♥, AsD ^^, Wiki, Kajaaa19, RaDziu ♥, MarkeloN, panicznyPatryk, Ponczuś_19, Haksiu., Neksio., Just1k, Lukovsky (URLOP), Papiesz, Lazarus!, Jesz., kolaokl, Krejzollek95, Death*, Vampereczek, KrZySiO, Trepik, Mykmyk, Xysijo, Wujek Mijagi, @Drago@, PoDbot, 3oda K.R.U., Akuma Tenshi, Bienio (L), MalawA ツ, PYSKu , Miętowa., Viktoria., ReavenWind, ZWIADOWIEC, K.M.S, haczor, Takos, FanatykCS, ticoo, Witus, d3iman97, W!nn3Web!, OxyGeN, They Talk About My One Tap