Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie Na Opiekuna Cod 501 Polako

podanie opiekuna polako

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Polako

Polako

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
46
-Imię: Oskar
-Nick: Polako
-SID: Posiadam Lecz brak hasła do konta oczywiśćię jeżeli będzie potrzeba nie ma problemu mogę w każdej chwili zakupić .
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Prowadziłem swoją siec lecz bylo to 2 lata  temu oraz miałem 12 serwerów wieć doświadczenie mam spore 
-Znajomość AMXX* (0-5): 3
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: 3-4
-Napisz coś o sobie: Mam na imię Oskari mam 19 lat Jestem z Wielkopolski Miejscowość Leszno Skończyłem kurs informatyczny Aktualnie Prowadzę swoją Firmę Usługi Kamieniarskie 
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Myślę, że przydałaby się dodatkowa para rąk do pomocy poniewaz był opiekun co prawda zrezygnowal . Jestem bezkonfliktowy, zawsze staram się pomagać graczom w potrzebie. Myślę, że dobrze spełniam swoją rolę w byciu adminem, więc chciałbym spróbować swoich sił również jako opiekun tego serwera.Wiadomo Nikt nie jest Alfą i Omegę ale szybko sie ucze,Myślę że nadam się na taką posadę 
* Skala znajomości AMXX:

0 - nie wiem co to ftp, pluginy
1 - słyszałem pojęcie ftp i plugin
2 - wiem co to pliki .amxx i .sma
3 - potrafię prawidłowo wgrywać modyfikacje na serwer
4 - w stopniu podstawowym edytuję pluginy, potrafię napisać prosty plugin
5 - piszę własne pluginy

Black Raven

Black Raven
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
121
  • Czas Online: 6d 1g 50m 41s

Jestem na Tak. Można dać mu szanse chłopak ogarnięty dobrze się z nim rozmawia zawsze się idzie z nim dogadać i tak dalej. Myślę że nadaję się na to stanowisko w 100%.

Także jeszcze raz Duże tak

Pozdrawiam D3MoN :D

• Polako stawia piwo.
Dołączona grafika

*VeGa*

*VeGa*
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
370
  • Czas Online: 35d 5g 5m 16s

Duże TAK. 
Jesteś ogarnięty, da się pogadać.

Wg mnie nadajesz się na tą posadę :)

• Polako stawia piwo.
Dołączona grafika

(Zwolnienie) Vakos

(Zwolnienie) Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2884
  • Czas Online: 133d 9g 21m 54s

Jako tako problemów z Tobą nie ma.

Steam był by na + jeżeli zakupisz.

Stosunki z obecnym opiekunem? -> myślę, że macie dobre i zna Cię na tyle aby mógł Ci powierzyć te stanowisko.

Na tak

• Polako stawia piwo.

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4941
  • Czas Online: 176d 10g 47m 25s

Nie wiem jak inni, ale opiekunem serwera którym ja się zajmuje zostanie osoba, która potrafi się posługiwać forum.

Ty nie potrafisz i dobrze o tym wiesz.

Nie sądzę również abyś zajął się adminami za mnie i prowadził rozmowy z nimi.

Brak steam.

* Skala znajomości AMXX:   0 - nie wiem co to ftp, pluginy 1 - słyszałem pojęcie ftp i plugin 2 - wiem co to pliki .amxx i .sma 3 - potrafię prawidłowo wgrywać modyfikacje na serwer 4 - w stopniu podstawowym edytuję pluginy, potrafię napisać prosty plugin 5 - piszę własne pluginy

Dodatkowo nie wiem po co mam widzieć skale w podaniu, skoro była ona dla Ciebie.

• Lazarus! stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4941
  • Czas Online: 176d 10g 47m 25s

odrzucone.png

• Cichy stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, podanie, opiekuna, polako

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 56 użytkowników

Virtus.pro paszaBiceps, K.M.S, hasho, Dmix, Waldusi, Ciasteq CWHC, haczor, AsD ^^, Misiu. ♥, Black Raven, Powracam :D, Polako, WojaK, Krejzollek95, leoniq, Wulkan, Akuma Tenshi, xArgonaRx, Virus ;#, Dedzik, JarekPMI, Cichy, Takos, Zeus Pierwszy Milion, Sighar, IzC3oN., Lazarus!, kolaokl, K0L0S, *VeGa*, Wiki, Zaaq, MarkeloN, Kuch, 3oda K.R.U., Scyzoryk ☠, Neksio., ZABIJAM DYMNYM, (Zwolnienie) Vakos, Roloooo, Jesz., TPS, ALPHA PRAWDZIWY, Quinn, Bienio (L), kamiKadze147, H0ppsek, Cays, Y0H0 ^^, MixMen, Naruto^^, Xysijo, Xylometazolina, powyłamywane nogi, FanatykCS, xdbx