Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na opiekuna FFA

podanie opiekuna

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

xArgonaRx

xArgonaRx
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
67
  • Czas Online: 9d 19g 49m 28s

-Imię: Sebastian

-Nick: xArgonaRx

-SID:STEAM_0:1:98685098

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Posiadałem dwukrotnie sieć serwerów oraz kilka pojedynczych serwerów cs 1.6.

-Znajomość AMXX* (0-5): 3

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Jestem w stanie poświęcić na serwer 2h+ dziennie.

-Napisz coś o sobie: Mieszkam w Grudziądzu, jest to województwo kujawsko-pomorskie.Uczęszczam do 2 klasy zawodówki w Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych.Moje zainteresowania to militaria, informatyka oraz siatkówka.Jestem osobą sumiennie wykonującą powierzone mi zadania, punktualną i kulturalną.

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Chciałbym pomóc w utrzymaniu serwera poprzez: wypatrywanie ewentualnych błędów oraz ich naprawie. Pomóc w rekrutacji adminów na serwer.Szukać i wgrywać nowe rs`y co miesiąc.Przyciągać ludzi na serwer oraz oczywiście pomóc i odciążyć opiekuna Takos`a.Z czasem, także organizować konkursy w miarę moich możliwości finansowych.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Cropek. stawia piwo.

Dołączona grafika

Wujek Mijagi

Wujek Mijagi
Grupa:
Admin [4Maps]
Reputacja:
32
  • Czas Online: 5d 2g 26m 54s
Jestem na TAK miałem z tobą styczność parę razy na serwerze jail break i milo się rozmawiało

419ad20544bc0.gif

Synter /n/ Stoned ^

Synter /n/ Stoned ^
Grupa:
Admin [FFA]
Reputacja:
2
  • Czas Online: 6d 38m 59s

Jestem na tak. Ma doświadczenie w prowadzeniu serwera

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2691
  • Czas Online: 125d 20g 53m 19s

player_time.php?nameb64=eEFyZ29uYVJ4&hos GT mogło być lepsze :>

Myślę, że można ci dać szansę bo widzę, że się starasz i chciałbyś pomóc obecnemu opiekunowi.

Na tak

Papiesz

Papiesz
Grupa:
VIP
Reputacja:
21
  • Czas Online: 4d 8g 27m 40s

Duże doświadczenie w prowadzeniu serwera, kojarze cię z innych serwerów na których się miło nam rozmawiało.

Myślę, że można dać ci szanse. Jestem na tak

Szymus <3

Szymus <3
Grupa:
VIP
Reputacja:
35
  • Czas Online: 4d 20g 38m 14s

Jestem jak najbardziej na tak! :) Mam styczność grać z Tobą na JailBreak i jest to dla mnie bardzo wielka przyjemność. Jesteś ogarniętą, miłą, przyjacielską osobą, której na pewno można ofiarować serwer w opiece. Moim zdaniem jesteś jednym z najlepszych kandydatów na opiekuna serwera. :wink:  Podsumowując jestem na tak. Powodzonka! :)

ZPOR52k.gif

hasho

hasho
Grupa:
VIP
Reputacja:
322
  • Czas Online: 14d 17g 38m 55s

Ja również znam Cię z serwera JailBreak, nie wiem jak sprawujesz się na serwerze FFA, lecz myślę, że to nie ma większej różnicy, każdy powinien się zachowywać na każdym serwerze tak samo, co do Twojej osoby to tak naprawdę nie mam nic do zarzucenia. Jestem na Tak.

Powodzenia =)

76225aba1dca6ae5med.png

fb96c2af936774camed.png

• Masz jakiś problem i nie wiesz co zrobić? Pisz pw, steam, gg :tancze:                                                                                                                                  
  • Możesz mnie spotkać na JailBreak i DD2#3 o7 Kappa
  • Gram w FIFE17 PS4, jeżeli masz chęć ze mną zagrać zaproś na steamie chętnie się z Tobą zmierzę :) :papryka: :pies:
  • Słucham tylko i wyłącznie muzyki 52 dębiec, ktos jeszcze? haha :pacman: :pacman: B)
  • Czasami lubię pojeździć w ETS 2 więc jeżeli ktoś chętny na jakiś konwój to pisać.

"U mnie zawsze dumnie choćby w trumnie – DĘBIEC!
Siła w żyłach pływa, wygrywam i przegrywam"

Cropek.

Cropek.
Grupa:
Admin [JB]
Reputacja:
140
  • Czas Online: 6d 1g 37m 28s
Jestem na TAK
+ wiek
+ admin ffa
+ mikro
+ gt bardzo wyrównane

Sygnatura_Cropek_klub_disco.jpg

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4430
  • Czas Online: 159d 23g 39m 53s

Szczerze? Nie znam Cię nawet, jak mamy dać Ci opiekuna?

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2685
  • Czas Online: 388d 18g 52m 16s

Wymagania są, ale fakty są takie, że nie znamy Cię w ogóle. Ani raz na TS z Tobą nie miałem przyjemności rozmawiać o czymkolwiek, jedyną naszą rozmową na gg, było pytanie odnośnie Twojego tematu o rekrutacji adminów na forum tematyczne, którego rzekomo miałeś być właścicielem.

Nie mam w zwyczaju dawać pod opiekę serwera, osobie o której nic nie wiem i nie wiem czego się mogę po niej spodziewać.

76561197969362344.png

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4430
  • Czas Online: 159d 23g 39m 53s

odrzucone.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, podanie, opiekuna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 94 użytkowników

Quinn, Wujek Mijagi, WojaK, xdbx, xArgonaRx, Pytson, RzH, Szymus <3, Wiki, Synter /n/ Stoned ^, Jesz., powyłamywane nogi, K.M.S, Haksiu., MarkeloN, @Drago@, ZWIADOWIEC, Bienio (L), Czarnulka, Lukovsky (URLOP), JarekPMI, GoodMood, Krejzollek95, Neksio., C*H*E*M*I*K, Cichy, 3oda K.R.U., Papiesz, Kuch, RaDziu ♥, Xysijo, Takos, drOp_, Sighar, Mykmyk, shoxxwoow, Polako, s0ld1er, Cropek., Lazarus!, kolaokl, AsD ^^, K0L0S, Death*, Trepik, Wulkan, Vampereczek, Piotrz, Powracam :D, FanatykCS, Misiu. ♥, kamiKadze147, Bartłomiej Szymczak, Zaaq, PYSKu , ^Alfa # Vego^, Cannabis , BleZZ, arenik, Scyzoryk ☠, Wujek., PoDbot, Olka., Whisper, eXecutors, Feljinio, Nayerbany , OxyGeN, ZABIJAM DYMNYM, Zeus Pierwszy Milion, 'KubuuuuuuuuS, Black Raven, Vakos, EmSi, [email protected], danielo2k, GaRee, pr0 0wn3d.cfg, Y0H0 ^^, DeeJayRudy, Bialy ;), hasho, DG123, XDDD, haczor, Malibu, d3iman97, Pro Wymiatacz jajek, TPS, SparkY, BllumBllumPL, ApeX., Roloooo, NiceK