Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie na opiekuna FFA

podanie opiekuna

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

xArgonaRx

xArgonaRx
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
93
  • Czas Online: 11d 21g 21m 10s

-Imię: Sebastian

-Nick: xArgonaRx

-SID:STEAM_0:1:98685098

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Posiadałem dwukrotnie sieć serwerów oraz kilka pojedynczych serwerów cs 1.6.

-Znajomość AMXX* (0-5): 3

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Jestem w stanie poświęcić na serwer 2h+ dziennie.

-Napisz coś o sobie: Mieszkam w Grudziądzu, jest to województwo kujawsko-pomorskie.Uczęszczam do 2 klasy zawodówki w Zespole Szkół Budowlanych i Plastycznych.Moje zainteresowania to militaria, informatyka oraz siatkówka.Jestem osobą sumiennie wykonującą powierzone mi zadania, punktualną i kulturalną.

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Chciałbym pomóc w utrzymaniu serwera poprzez: wypatrywanie ewentualnych błędów oraz ich naprawie. Pomóc w rekrutacji adminów na serwer.Szukać i wgrywać nowe rs`y co miesiąc.Przyciągać ludzi na serwer oraz oczywiście pomóc i odciążyć opiekuna Takos`a.Z czasem, także organizować konkursy w miarę moich możliwości finansowych.

W podaniach o stanowiska forumowe mogą wypowiadać się tylko użytkownicy posiadający rangę na forum inną niż użytkownik, lub jakikolwiek zielony naramiennik.

• Cropek. stawia piwo.

Dołączona grafika

Wujek Mijagi

Wujek Mijagi
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
35
  • Czas Online: 5d 21g 33m 31s
Jestem na TAK miałem z tobą styczność parę razy na serwerze jail break i milo się rozmawiało
Dołączona grafika

Synter /n/ Stoned ^

Synter /n/ Stoned ^
Grupa:
Admin [FFA]
Reputacja:
5
  • Czas Online: 7d 11g 55m 19s

Jestem na tak. Ma doświadczenie w prowadzeniu serwera

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2756
  • Czas Online: 129d 22g 26m 48s

player_time.php?nameb64=eEFyZ29uYVJ4&hos GT mogło być lepsze :>

Myślę, że można ci dać szansę bo widzę, że się starasz i chciałbyś pomóc obecnemu opiekunowi.

Na tak

Xylometazolina

Xylometazolina
Grupa:
VIP
Reputacja:
52
  • Czas Online: 7d 5g 36m 18s

Duże doświadczenie w prowadzeniu serwera, kojarze cię z innych serwerów na których się miło nam rozmawiało.

Myślę, że można dać ci szanse. Jestem na tak

Szymus <3

Szymus <3
Grupa:
VIP
Reputacja:
46
  • Czas Online: 6d 23g 30m 19s

Jestem jak najbardziej na tak! :) Mam styczność grać z Tobą na JailBreak i jest to dla mnie bardzo wielka przyjemność. Jesteś ogarniętą, miłą, przyjacielską osobą, której na pewno można ofiarować serwer w opiece. Moim zdaniem jesteś jednym z najlepszych kandydatów na opiekuna serwera. :wink:  Podsumowując jestem na tak. Powodzonka! :)

Dołączona grafika

hasho

hasho
Grupa:
VIP
Reputacja:
400
  • Czas Online: 17d 5g 20m 58s

Ja również znam Cię z serwera JailBreak, nie wiem jak sprawujesz się na serwerze FFA, lecz myślę, że to nie ma większej różnicy, każdy powinien się zachowywać na każdym serwerze tak samo, co do Twojej osoby to tak naprawdę nie mam nic do zarzucenia. Jestem na Tak.

Powodzenia =)

7ed97776891a2e67med.jpg

fb96c2af936774camed.png

• nie lubię chamstwa i niesprawiedliwości.
  • jeżeli chcesz ze mną pograć, jestem dostępny na steam oraz gg, możesz do mnie napisać.
  • możesz spotkać mnie na serwerze jb.
  • jeżeli lubisz czytać książki i polecasz jakąś konkretną, ciekawą napisz mi na pw forum.

Cropek.

Cropek.
Grupa:
VIP
Reputacja:
168
  • Czas Online: 7d 3g 24m 2s
Jestem na TAK
+ wiek
+ admin ffa
+ mikro
+ gt bardzo wyrównane
Dołączona grafika

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4684
  • Czas Online: 168d 11g 42m 3s

Szczerze? Nie znam Cię nawet, jak mamy dać Ci opiekuna?

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

OxyGeN

OxyGeN
Grupa:
Management
Reputacja:
2723
  • Czas Online: 393d 7g 32m 26s

Wymagania są, ale fakty są takie, że nie znamy Cię w ogóle. Ani raz na TS z Tobą nie miałem przyjemności rozmawiać o czymkolwiek, jedyną naszą rozmową na gg, było pytanie odnośnie Twojego tematu o rekrutacji adminów na forum tematyczne, którego rzekomo miałeś być właścicielem.

Nie mam w zwyczaju dawać pod opiekę serwera, osobie o której nic nie wiem i nie wiem czego się mogę po niej spodziewać.

76561197969362344.png

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4684
  • Czas Online: 168d 11g 42m 3s

odrzucone.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, podanie, opiekuna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 97 użytkowników

K4aLi, hasho, Krejzollek95, Pytson, xArgonaRx, hant, JarajTo, Czarnulka, Xylometazolina, Quinn, Wujek Mijagi, WojaK, xdbx, RzH, Szymus <3, Wiki, Synter /n/ Stoned ^, Jesz., powyłamywane nogi, K.M.S, Haksiu., MarkeloN, @Drago@, ZWIADOWIEC, Bienio (L), Lukovsky, JarekPMI, GoodMood, Neksio., C*H*E*M*I*K, Cichy, 3oda K.R.U., Kuch, RaDziu ♥, Xysijo, Takos, drOp_, Sighar, Mykmyk, SHOOX, Polako, s0ld1er, Cropek., Lazarus!, kolaokl, AsD ^^, K0L0S, Death*, Trepik, Wulkan, Vampereczek, Piotrz, Powracam :D, FanatykCS, Misiu. ♥, kamiKadze147, Bartłomiej Szymczak, Zaaq, PYSKu , ^Alfa # Vego^, Cannabis , BleZZ, arenik, Scyzoryk ☠, Wujek., PoDbot, Olka., Whisper, eXecutors, Feljinio, Nayerbany, OxyGeN, ZABIJAM DYMNYM, Zeus Pierwszy Milion, 'KubuuuuuuuuS, Black Raven, Vakos, EmSi, [email protected], danielo2k, GaRee, pr0 0wn3d.cfg, Y0H0 ^^, Ciasteq CWHC, Bialy ;), DG123, XDDD, haczor, Malibu, d3iman97, Pro Wymiatacz jajek, TPS, SparkY, BllumBllumPL, ApeX., Roloooo, NiceK