Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Odwołanie] od bana Leon

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

BooSS

BooSS

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 20g 31m 15s

Nick:leon
Powód bana: czitowanie
Admin banujący:
Data i godzina zdarzenia:
Mapa:
Wycinek z konsoli:
Ssy spakowane w .rar [link]: link do zgłoszenia i bana http://pijemy-rozrab...n-steam-id-lan/

Witam. Pisałem do osoby banującej mnie i jeszcze innych aadminów, dlaczego nikt mi nie odpisał? Pierwszy ras słyszę o banowaniu bez podania przyczyny i rozpisania dema przez admina albo chociaż ustosunkowaniu się do rozpisanego dema przez gracza.
Zaskakujecie mnie coraz bardziej. Za co zostałem zbanowany ??? jakiego wy się na tym demku czita dopatrzyliście niby ?? Nie grałem i nie gram na żadnym czicie, dajcie demo do grup zajmujących się profesjonalnym sprawdzaniem dem cs bo to jest irytujące delikatnie mówiąc. Zero dialogu na poziomie ac i osoba posądzona o czity. Jestem bardzo ciekawy co ja niby miałem według was? Myk myk podał czity : wh/esp, aimlocki, 16bit XD
To jakaś kpina gdzie jest zabronione 16bit i odpowiednie ustawienia pod sg na 16 bit? odkąd to czit ? Admini wiedzieli że tak gram bo mówiłem o tym w prost, nikt nie zwrócił mi uwagi że robię coś nielegalnego. Dalej wh/esp ??? skoro tak to dlaczego często gęsto widać na demku że jestem zaskoczony przez graczy ? popatrzcie sobie jak wygląda gra na wh i esp bo chyba nie wiecie o czym mówicie. Dalej aimlock ??? pozostawię to bez komentarza bo sami się kompromitujecie. To jakiś kabaret. Skoro admin nie rozpisał demka ani nie podał powodu banowania to rozumiem że zgadza się z myk myk i ban właśnie za te czity gdzie 16bit nie jest czitem, aimlocki to parodia bo każdy kto się zna na czitach nie znajdzie na demku czegoś takiego, wh i esp ss robione dużo razy wszystkie czyste podawane na serwer od razu. Wh chyba widać na ss więc pytam czy moje ssy były modyfikowane a może było coś tam widać na nich ? Za co jest ten ban bo wychodzi na to że albo ktoś kto oglądał demo nie zna się na czitach albo dostałem ban za 16bit i ustawienia sg :) tylko to nie jest zabronione. Niech ktoś ogarnięty rozpisze demko i powie w którym miejscu jaki czit jest widoczny. Jeśli nie to wyślijcie demko do oceny profesjonalistom np. z grupy blacklisted bo ja nie mam nic do ukrycia i nie pozwolę żeby ktoś niekompetentny z ograniczoną wiedzą robił ze mnie czitera. Gram na dd2 tylko i wyłącznie od mniej więcej 6 lat i pierwszy raz spotykam się z taką arogancją ze strony admina który pewnie jak ja grałem w cs 1.5 to jeszcze ssał palca i miał mleko pod nosem. Jestem do waszej dyspozycji i wszelkie niejasności mogę wam postarać się wyjaśnić. Dlaczego piszę teraz ? czekałem kilka dni aż ktoś rozpatrzy demko jednak to trwało długo, admin który banował nie odpisał reszta też prócz jednego który poradził napisać odwołanie. Więc jestem. Mam tu bana jeszcze u was na innym serwie, ale to nie ja grałem tego chyba nie muszę wyjaśniać bo wiecie jak to sprawdzić mam nadzieję. Pozdrawiam.

Podaj swój Steam_id.

nie mam steama moje ip to 185.113.34.50

Użytkownik Piotrz edytował ten post 29 grudzień 2016 - 21:09

Piotrz

Piotrz
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
1656
  • Czas Online: 137d 12g 23m 46s

http://pijemy-rozrab...n-steam-id-lan/

Piotrz

Piotrz
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
1656
  • Czas Online: 137d 12g 23m 46s

ban.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zbanowany

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 30 użytkowników

mika, Bienio (L), Mykmyk, xdbx, OxyGeN, BooSS, Luz, TheFanciestPleb, crash, Zwinny, Dragon^^, Pro Wymiatacz jajek, 'KubuuuuuuuuS, krystianhrb, NiceK , -8Ball-, Scyzoryk ☠, Jesz., Lukovsky (URLOP), Misiu. ♥, Olka., JarekPMI, Cays, NajemnikTHC, Death*, GaRee, Whisper, MarkeloN, Piotrz, xPitbull