Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Odwołanie] roxx

BAN

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

roxxx

roxxx

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1
  • Czas Online: 1g 38m 26s

Nick:roxx
Powód bana:OBRAZA
Admin banujący:Wulkan
Data i godzina zdarzenia: Gdzies tak 17:52
Mapa:DD2
Wycinek z konsoli:[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname: roxx 
[AMXBans] Reason: 'Obraza' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ Pijemy-Rozrabiamy.pl 
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:179488652' 
[AMXBans] Your IP: '195.136.59.140' 
[AMXBans] =============================================== 

Wszedłem na serwer pod nickiem shoxx zawsze grałem pod tym nickiem i admin dal mi kick'a zmień nick wiec znów wszedłem zapytać czemu mnie kick'a i wtedy napisał masz 10 sec żeby zmienić nick zmieniłem na roxx zakupiłem bron i patrze a tu ban za obrazę nawet nie wiem jaka bym prosił admina Wulkana o udowodnienie mojej obrazy do jego osoby :)

PS Nie mialem ciebie w znajomych :))

Użytkownik roxxx edytował ten post 25 grudzień 2016 - 20:30

3oda K.R.U.

3oda K.R.U.
Grupa:
Admin [DD2] #3
Reputacja:
206
  • Czas Online: 24d 18g 18m 5s

"Rdza niszczy żela­zo, a kłam­stwo duszę." ~Antoni Czechow

Brawo, BRAWO! Tak bardzo zmieniałeś nick'i na steamie, że nie widać tych, na których grałeś wcześniej (Zmieniałeś nick'i na steam i W CS jednocześnie).

Na nick'u shoxx wbiłeś dopiero dziś. Odkąd gram na tym serwerze, nie widziałem Cię na tym nick'u, a BYŁEŚ w moich znajomych przez dłuższy okres czasu.

Miałeś Wulkan w znajomych i nie wciskaj głupich bajek. Ten Admin nie banuje kiedy mu się to spodoba. Wyzywałeś go na steam, co od razu napisał mi i shoxxwoow.

Mimo, że nie chodzi tutaj o mnie, chciałbym aby ban permanentny został w kartotece tego Pana.

Nie pozdrawiam kłamczucha.

P.S. Przeczytałeś, że Wulkan nie ma żadnych dowodów i dlatego napisałeś prośbę o UB drugi raz. Przy czym zmieniłeś wszystko to, co podałem wyżej.

@Edit:

Powiadasz, że nic nie zmieniłeś, tak? Czy ktokolwiek mógłby dodać tego Pana do znajomych (Bo oczywiście, ze ma profil prywatny) i zobaczyć daty i godziny zmiany nick'ów na Steam? :)

Użytkownik 3oda K.R.U. edytował ten post 25 grudzień 2016 - 20:50

• Wulkan stawia piwo.

opopogif_aepesha.gif

roxxx

roxxx

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1

"Rdza niszczy żela­zo, a kłam­stwo duszę." ~Antoni Czechow

Brawo, BRAWO! Tak bardzo zmieniałeś nick'i na steamie, że nie widać tych, na których grałeś wcześniej (Zmieniałeś nick'i na steam i W CS jednocześnie).

Na nick'u shoxx wbiłeś dopiero dziś. Odkąd gram na tym serwerze, nie widziałem Cię na tym nick'u, a BYŁEŚ w moich znajomych przez dłuższy okres czasu.

Miałeś Wulkan w znajomych i nie wciskaj głupich bajek. Ten Admin nie banuje kiedy mu się to spodoba. Wyzywałeś go na steam, co od razu napisał mi i shoxxwoow.

Mimo, że nie chodzi tutaj o mnie, chciałbym aby ban permanentny został w kartotece tego Pana.

Nie pozdrawiam kłamczucha.

P.S. Przeczytałeś, że Wulkan nie ma żadnych dowodów i dlatego napisałeś prośbę o UB drugi raz. Przy czym zmieniłeś wszystko to, co podałem wyżej.

Nie widziales mnie poniewaz gralem na innych serwerach :)) i po 1 nie mialem go w  zna i nie obrazalem ale nie no spoko wiadome ze admin stanie za adminem

Nie zmienilem 1 odwolanie pisal za mnie kolega :)

Użytkownik roxxx edytował ten post 25 grudzień 2016 - 20:44

Wulkan

Wulkan
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
148
  • Czas Online: 23d 3g 51m 21s

Jeżeli myślisz, że dostaniesz ub to możesz sobie pomarzyć dzieciaku. Zabieraj swoje zabawki i wracaj do piaskownicy nie chcemy dzieci na serwerze

http://pijemy-rozrab...odwołanie-roxx/

roxxx

roxxx

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
1

Jeżeli myślisz, że dostaniesz ub to możesz sobie pomarzyć dzieciaku. Zabieraj swoje zabawki i wracaj do piaskownicy nie chcemy dzieci na serwerze

http://pijemy-rozrab...odwołanie-roxx/

To kolega pisał i może grzeczniej

Wszyscy jesteśmy dziećmi niezależnie ile lat mamy :))

Użytkownik roxxx edytował ten post 25 grudzień 2016 - 21:12

• vivor stawia piwo.

Piotrz

Piotrz
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
1653
  • Czas Online: 136d 15g 32m 7s

ban.png

• Wulkan i 3oda K.R.U. postawili piwo.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zbanowany, BAN

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 18 użytkowników

Devias, Stefaaan :), 3oda K.R.U., TheFanciestPleb, 'KubuuuuuuuuS, Mocnyxdee, krystianhrb, WojaK, Wulkan, vivor, AsD ^^, Cays, Cichy, Krejzollek95, roxxx, shoxxwoow, Piotrz, Bienio (L)