Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Skarga] Vakos

skarga vakos

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

pr0 0wn3d.cfg

pr0 0wn3d.cfg
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
109
  • Czas Online: 10d 6g 46m 29s
Twój nick: pr0 0wn3d.cfg
Nick oskarżonego: Vakos
Powód: Ostrzeżenie
Opis sytuacji: Dostałem ostrzeżenie za złożenie podania w krótszym czasie niż 7 dni od degradacji, wszystko OK, ale niech ktoś mi powie dlaczego d3iman97 nie otrzymał także ostrzeżenia, skoro tak samo, tego samego dnia zostaliśmy zdegradowani oraz tak samo złożyliśmy podania. To wygląda na zasadzie są równi i równiejsi.
Dowody:
1. Moje podanie
2. Podanie d3iman97
3. Moje ostrzeżenie

Użytkownik pr0 0wn3d.cfg edytował ten post 24 grudzień 2016 - 02:39

• GaRee, ZIMNY ANDRZEJ i Cays postawili piwo.

Dołączona grafika

Sympatyczny, Kochający, Umiłowany, Wielki, Inteligentny, Empatyczny, Ludzki -> PO PROSTU JA!!!

Sprawdź mnie:
Banid.pl, Steam

Admin 4MAPS
11.09.2016 - 18.12.2016
31.12.2016 - **.**.****

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4636
  • Czas Online: 167d 14g 48m 42s
Z tego samego powodu dla którego zamiast nadusić w jego podaniu guzik zgłoś napisałeś:

Na tak.

Miałeś już tutaj admina i wszystko było OK, wywiązywałeś sie z obowiązków admina.
http://www.gametrack...3.176.33:27015/

Czekam na zgłoszenie w panelu moderatora :)

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarga, vakos

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 70 użytkowników

Pytson, powyłamywane nogi, Dzik Morski, TheLoczek, Quinn, Siemano Kolano, Cannabis , ZABIJAM DYMNYM, xArgonaRx, Feljinio, Papiesz, ZWIADOWIEC, Scyzoryk ☠, Krejzollek95, Mocnyxdee, HyI, #Lambdziak#, Jesz., Pajoonk, Natalia <3, pr0 0wn3d.cfg, ^Alfa # Vego^, FreeZeOUt`, Ciasteq CWHC, Pako, Miętowa., DarkMessiah, Olka., Vakos, Malibu, GaRee, AsD ^^, d3iman97, Powracam :D, PoDbot, zimny browarek, Kuch, Kill3r_PL, Lazarus!, Cichy, Barwinek, VakoSss, WojaK, Wulkan, K3IMaN aKa ShootinG, RONALDINHO, SparkY, kolaokl, OxyGeN, Cropek., ZIMNY ANDRZEJ, SHOOX, s0ld1er, K0L0S, FanatykCS, Mykmyk, Lukovsky, MarkeloN, Misiu. ♥, Nayerbany, Trepik, Piotrz, Vampereczek, Bienio (L), Rejeshi, MalawA ツ, RaDziu ♥, God of Pain., 3oda K.R.U., Cays