Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opiekun FFA

opiekun

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

xArgonaRx

xArgonaRx
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
67
  • Czas Online: 9d 19g 49m 28s

Witajcie!

Na wstępie chciałbym życzyć całej Administracji jak i pozostałej społeczności Pijemy-Rozrabiamy wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

-Imię: Sebastian

-Nick: xArgonaRx

-SID:STEAM_0:1:98685098 mam nadzieję, że z powodu awarii Steam źle nie pokazuje SID`a :)

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Posiadałem 2 serwerownie oraz kilka pojedynczych serwerów, także myślę że doświadczenie mam spore.

-Znajomość AMXX* (0-5): 3, lecz uczę się powoli pisania pluginów.

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Jestem w stanie poświęcić przynajmniej 1h dziennie w tygodniu oraz 2h dziennie w weekendy, ale zazwyczaj więcej.

-Napisz coś o sobie: Tak jak już wyżej zauważyliście mam na imię Sebastian, lat 18.Mieszkam w Grudziądzu jest to województwo Kujawsko-Pomorskie. Uczęszczam do Zespołu Szkół Budowlanych i Plastycznych. Interesuje się bardzo informatyką, jednakże nie tylko ale i między innymi Militariami z okresu II Wojny Światowej (Czołgi).

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?:Jako opiekun chciałbym nie tylko pomóc w rozwojowi sieci/serwera, jednakże też pomóc [.member=takos].Serwer dobrze prosperuje jednak trzeba mieć oko na niego wypatrywać błędów i  je naprawiać. Chciałbym, także pomóc w rekrutacji adminów na serwer. Mam nadzieję że dostanę taką szansę i pokaże, że warto było ją mi dać.

To by było na tyle z mojej strony. Pozdrawiam Administracje i jeszcze raz Wesołych Świąt o7 

Użytkownik xArgonaRx edytował ten post 23 grudzień 2016 - 20:49

Dołączona grafika

Wulkan

Wulkan
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
158
  • Czas Online: 24d 23g 40m 19s

Godzinka w tygodniu na serwer to troszkę mało mi się wydaje. :pies:

Lukovsky (URLOP)

Lukovsky (URLOP)
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
675
  • Czas Online: 94d 22g 20m 25s

odrzucone.png

luk.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, opiekun

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 82 użytkowników

haczor, Szymus <3, Polako, kamiKadze147, Dany., GoodMood, Quinn, BleZZ, eXecutors, hasho, xArgonaRx, K0L0S, Cannabis , Trepik, Mateusz07112, Zwinny, IzC3oN., AsD ^^, NiceK , OxyGeN, @Drago@, ALPHA PRAWDZIWY, [email protected], Wulkan, Maxior, alosza, Papiesz, eXizoo, Nayerbany , Piotrz, Misiu. ♥, MarkeloN, arenik, Rejeshi, Sighar, ^Alfa # Vego^, Krejzollek95, ZWIADOWIEC, W!nn3Web!, RaDziu ♥, Whisper, Kuch, grzech2001, VakoSss, K.M.S, Death*, Kropka18, 3oda K.R.U., MzKzMzUzE, Bienio (L), Zaaq, DeeJayRudy, shoxxwoow, xdbx, kolaokl, JarekPMI, Wujek., FreeZeOUt`, Olka., Vakos, Emaus aka Pierniczek, Synter /n/ Stoned ^, FanatykCS, Haksiu., ZIMNY ANDRZEJ, Xysijo, PoDbot, Vampereczek, Jesz., Lazarus!, WojaK, Lukovsky (URLOP), Takos, Neksio., Wiki, AroundTheWorld, Dzikusek ^^, Mykmyk, potęga12, Cropek., d3iman97, hombre