Skocz do zawartości

Zdjęcie

[P] KoXuS

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Powracam :D

Powracam :D
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
99
  • Czas Online: 4d 9g 2m 31s

Nick wrzucającego:Niesamowity!!! :D            
Data i godzina:Brak
Nick podejrzanego:[P] KoXuS  
Serwer:Codmod 501 lvl
Rodzaj cheata / co w regulaminie łamał gracz:aimbot + wallhack
STEAM_ID/IP:niestety zmienne
Dowód - link do demka/ssów:
Czasy podejrzanych akcji:cały czas wbija na serwer mimo iż osobiście dałem mu bana na cfg !!! Niemam pojęcia jakim cudem dlatego chciałbym prosić o pomoc kogoś bardziej obeznanego ! Dziś wchodząc na forum zauważyłem na zgłoszeniach z serwera że ten gracz nadal gra ponieważ gracz Keiz zgłosił go !!! czyli nadal gra ! Prosiłbym o pomoc!

Tu leci link do amxbans http://bans.pijemy-r...y.pl/search.php     !!! 

A tu skopiowałem to co pojawiło sie na zgłoszeniu !!!    

656 dziś, 00:35 KeiZ Serwer: COD 501     Zglaszany: [P] KoXuS     Powod: Utrudnia gre

Z góry dziękuje licze że pomogłem !!   :D

Użytkownik Powracam :D edytował ten post 17 grudzień 2016 - 07:42

• WojaK stawia piwo.

Kupiłem sobie ten garniak na takie chwile jak ta. Zapłaciłem 1500 baksów, za to, żeby koleś, którego mam rozwalić, zapamiętał sobie dobrze, jak wyglądam. Żeby opowiedział kolegom aniołkom w niebie, że kulkę posłał mu facet z klasą. Kapujesz?! A ty w swoim sweterku wyglądasz jak kmiot. Nie różnisz się od Rumuna, który pucuje mi lampy, kiedy stoję na światłach. Jak facet opowie w niebie, jak wyglądał ten, co go załatwił, to aniołom ze śmiechu puszczą zwieracze i spadnie na nas gówniany deszcz.

Piotrz

Piotrz
Grupa:
AntyCheat
Reputacja:
1688
  • Czas Online: 146d 14g 22s

ban.png

• Powracam :D stawia piwo.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Zbanowany

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 30 użytkowników

xdbx, Piotrz, Cichy, WojaK, SparkY, ct7567, Krejzollek95, Lazarus!, KeiZ, kolaokl, zeeh, Powracam :D, K0L0S, K.M.S, Cays, Szymus <3, Whisper, C*H*E*M*I*K, Bienio (L), Mute, Scyzoryk ☠, Nayerbany, Panci_ xO, Hitachi, AsD ^^, Black Raven, Misiu. ♥, hombre, Vampereczek, JarekPMI