Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opiekun DD2#1

opiekun dd21

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Just1k

Just1k
Grupa:
Admin [DD2] #1
Reputacja:
421
  • Czas Online: 31d 13g 8m 48s

-Minimum 16 lat +
-Spędzać dużo czasu na forum +/-
-Posiadać minimum 40 sensownych postów. +
-Wykazywać się aktywnością (patrz pkt. 2 i 3) +/-
-Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum - (ale sie staram nauczyc sie regulaminu)
-Bardzo dobra znajomość pluginów oraz innych dodatków do CS +/-
-Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia aktywnych nie posiadam
-Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii staram sie pisac je jaknajbardziej prawidlowo
-Musi być to osoba, która ma już admina na danym serwerze, którą znam już jakiś czas i mogę jej zaufać +
-Wymagany pagon minimum Bez_nazwy2.png  +

-Imię: Fedor(Fiodor)
-Nick: Just1k
-SID: STEAM_0:0:50668007
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: wczesniej nie mialem, ale trzeba kiedys zaczynac
-Znajomość AMXX* (0-5): 1-2
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: 2-3 w trakcie tygodnia, w weekend 4-5
-Napisz coś o sobie: Jak juz wszyscy wiedza przyjechalem do Polski z Ukrainy na studia, studiuje na 2 roku na kierunku filologii angielskiej. Poza uczelnia zajmuje sie zawodo tancem towarzyskim. Tancze juz prawie 13 lat. W cs zaczalem graczy w 12 lat i ta gra odarzu mi sie spodobala. Oprucz CSa nie gram w inne gry na komputerze, chyba tylko w Hearston'a.
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Serwer DD2#1 jest klaszycznym serwerem i jego "sztuka" jest jego "klasycznosc". Nie ma skinow, modele i nic innego z CS:GO. Moim zdaniem serwer nie potrzebuje duzych zmian, a potrzebuje zwiekszenia online'u(szczegolnie w nocy) i jeszcze 1-2 adminow ja mysle. W sumie wszystko mi sie podoba i nie potrzebuje zmian.

Użytkownik Just1k edytował ten post 29 listopad 2016 - 21:42

• K3IMaN aKa ShootinG stawia piwo.

Napisałem coś dobrego? Postaw piwko ;D :lajk:
76561198061601742.png

xdbx

xdbx
Grupa:
Head Administrator
Reputacja:
1145
  • Czas Online: 92d 1g 58m 42s

odrzucone.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, opiekun, dd21

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 94 użytkowników

Joanna, hasho, kamiKadze147, DG123, ^Alfa # Vego^, Polako, Artur93, Kr1nti, C*H*E*M*I*K, Synter /n/ Stoned ^, Kuch, Wulkan, Olka., arenik, MowDaniello, Trepik, AsD ^^, [email protected], xArgonaRx, Xysijo, Lukovsky, K0L0S, 3oda K.R.U., kolaokl, Scyzoryk ☠, B4rT*, NoName :D, Bienio (L), MartinekGDZ, Jump3r, Sofokles., Krejzollek95, Malibu, pr0 0wn3d.cfg, Pako, BaWaR, ALPHA PRAWDZIWY, FanatykCS, RaDziu ♥, Lacrosse, Lazarus!, ChoRzowski1920, HHH, haczor, Łili, Nayerbany, FarFejs, PoCoNaCo, XDDD, panicznyPatryk, NajemnikTHC, SwiRusek., Elizka, `BeBe ♥, K.M.S, powyłamywane nogi, Rudzia :), Cays, Mykmyk, Barwinek, VakoSss, Piotrz, Ciamajda, Feljinio, Takos, SparkY, AroundTheWorld, Jesz., SHOOX, Neksio., MarkeloN, eXizoo, Panci_ xO, K3IMaN aKa ShootinG, 'KubuuuuuuuuS, PoDbot, OxyGeN, @Drago@, Death*, Miętowa., Vakos, Zaaq, Wujek., Maggio, Donald Cerrone, d3iman97, Emaus aka Pierniczek, Just1k, Misiu. ♥, Sighar, Milobob123, xdbx, Blondynka., VeGo69