Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Moderator] Death*

moderator death

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Death*

Death*
Grupa:
Moderator
Reputacja:
1586
  • Czas Online: 68d 1g 37m 16s

Imię:Jasiu
Coś o sobie:Właściciel GunGame, AntyCheat. Pracowity, bezkonfliktowy. Lubie dobrą muzykę.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:Różnie, zależy od pracy. Jeżeli jestem w domu to po 3-5 godzin. Często w pracy na telefonie przeglądam forum.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?:Chciałbym pomóc obecnym moderatorom jak i użytkownikom. Przeglądam praktycznie każdy nowy temat na forum więc wiem co się dzieje.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Porządek na forum.
Dlaczego Ty?: Ciągle pojawiają się nowe tematy, które trzeba zamykać, przenosić itp. więc kolejna para rąk się przyda do pracy.

* Minimum 16 lat. +
* Spędzić na forum minimum 10 dni.
+
* Posiadać 100 sensownych postów. +
* Wykazywać się aktywnością. +
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. +
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. +
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. +/- wszystkiego się można nauczyć
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. +
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png+

• *Naja_Smc*, K3IMaN aKa ShootinG, Emaus aka Pierniczek i 1 inna osoba stawiają piwo.

marihuana-gif13.gif

hasho

hasho
Grupa:
VIP
Reputacja:
322
  • Czas Online: 14d 17g 26m 49s

Ode mnie masz ogromne TAK, gdy miałem admina na BF2, pomagałeś mi i tłumaczyłeś różnorodne rzeczy.

Do tego jesteś człowiekiem ogarniętym i bezkonfliktowym. Tak jak wyżej, Tak.

76225aba1dca6ae5med.png

fb96c2af936774camed.png

• Masz jakiś problem i nie wiesz co zrobić? Pisz pw, steam, gg :tancze:                                                                                                                                  
  • Możesz mnie spotkać na JailBreak i DD2#3 o7 Kappa
  • Gram w FIFE17 PS4, jeżeli masz chęć ze mną zagrać zaproś na steamie chętnie się z Tobą zmierzę :) :papryka: :pies:
  • Słucham tylko i wyłącznie muzyki 52 dębiec, ktos jeszcze? haha :pacman: :pacman: B)
  • Czasami lubię pojeździć w ETS 2 więc jeżeli ktoś chętny na jakiś konwój to pisać.

"U mnie zawsze dumnie choćby w trumnie – DĘBIEC!
Siła w żyłach pływa, wygrywam i przegrywam"

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2665
  • Czas Online: 125d 4g 10m 27s

Skladasz podanie na moderatora nie znając regulaminu forum?

• Jesz. stawia piwo.

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2665
  • Czas Online: 125d 4g 10m 27s

odrzucone.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, moderator, death

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 100 użytkowników

SN!P3REK, K.M.S, mambaKRUL, cooKie. , Novy, Lazarus!, skunkqss, AsD ^^, W!nn3Web!, Dejzo, Feljinio, DG123, Skillerek, shoxxwoow, Pr0sto , Lacrosse, haczor, NiceK , Barwinek, Death*, koziar, WojaK, `RabbiT, Just1k, Pacislavek, *Naja_Smc*, Xysijo, kolaokl, ZWIADOWIEC, Domcia ;*, Pako, C*H*E*M*I*K, Neksio., pr0 0wn3d.cfg, Carmel, Kokainowy^^, NajemnikTHC, ` NieoR^, Raptor, d3iman97, Milobob123, MLodyAkaMarcin, Sibius, Piotrz, HeaveN`, -easy-, Cropek., PoDbot, VakoSss, danielo2k, andrzejek1, Łili, Sofokles., Krejzollek95, FarFejs, OxyGeN, DawidzioR, Sighar, AggressivE, Vampereczek, Olka., Mykmyk, K0L0S, BaWaR, Gothei, FanatykCS, RaDziu ♥, MarkeloN, hasho, Trepik, Luteeek, HaX1oR, Elizka, Rudzia :), Emaus aka Pierniczek, Maggio, Takos, Wujek., xdbx, Haksiu., K3IMaN aKa ShootinG, Zaaq, ElemenT, *Misiek*, arenik, SparkY, Albercik, ApeX., Miętowa., panicznyPatryk, Jesz., Misiu. ♥, Vakos, AroundTheWorld, Do_Mycia_Gnoju :), zimny browarek, Ciamajda, Blondynka., 3oda K.R.U., sNp