Skocz do zawartości

Zdjęcie

podanie cod mod 501 / opiekun serwera

podanie opiekun serwera

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

SparkY

SparkY
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
56
  • Czas Online: 3d 13g 52m 50s

-Imię :Artek
-

Nick :SparkY

-SID: STEAM_0:1:184585229

-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: byłem jednym z kilku opiekunów dość dużego serwera codmod niestety dość dawno

-Znajomość AMXX* (0-5): 2

-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: nigdy nie wiem o której wrócę z pracy, ale tak 2 godzinki dziennie jestem

-Napisz coś o sobie:Mam 24lata.Pracuje jako elektromonter. Interesuję się sportem głównie siatkówką oraz piłką nożną. Lubie motoryzację i jakiś lepszy film. Jak już coś robię to solidnie i nie olewam nikogo. Dość szybko się wszystkiego uczę i raczej nie zawodzę

-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Dostosowanie długości banów za dane przewinienia, oraz zaznaczenie wprost, że popełniając wielokrotnie to samo wykroczenie można się liczyć z banem dłuższym niż przewiduje regulamin, gdyż nie lubię takiego cwaniactwa jakie często miewało miejsce na serwerze. Do tego przydałoby się usunięcie map na których gracze uciekają z serwera i wgranie jakiś nowych przynajmniej na próbę. Jestem też za wprowadzeniem przenikania na serwer by uniknąć sporów przy każdym respawnie tzw. blokowanie. Głównie chcę pomóc, bo serwer od długiego czasu ma jednego opiekuna i nikt nie kwapi się na napisanie choćby podania, a wiadomo co dwóch to nie jeden.

Minimum 16 lat :)
-Spędzać dużo czasu na forum +
-Posiadać minimum 40 sensownych postów. +
-Wykazywać się aktywnością (patrz pkt. 2 i 3) +
-Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum  +
-Bardzo dobra znajomość pluginów oraz innych dodatków do CS  -
-Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia  +
-Podczas pisania postów, musisz je pisać z zachowaniem zasad polskiej ortografii  +
-Musi być to osoba, która ma już admina na danym serwerze, którą znam już jakiś czas i mogę jej zaufać       ?
-Wymagany pagon minimum Bez_nazwy2.png        +

• WojaK stawia piwo.

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2756
  • Czas Online: 129d 22g 26m 48s

Jako tako problemów z tobą nie ma. Obowiązki admina wypełniasz dobrze (oprócz tego 1 ostrzeżenia w uwagach :>)

Wymagania masz spełnione tylko fajnie by było jakbyś więcej siedział również na forum oraz poduczył się w "znajomości pluginów" :)

Myślę, że można ci dać szansę a pomoc jak najbardziej się przyda.

Jestem na tak

• AnYm0uX stawia piwo.

Albercik

Albercik
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
11
  • Czas Online: 3d 15g 26m 58s

Jestem na Tak

-Ogarnięty

-Ma dosyć ciekawe pomysły na serwer/

Ponadto przydała by się jakaś pomoc Misiu. ♥  bo sam wszystkiego nie ogarnie, a sparky ma ciekawe pomysły na mapy/rs/klasy czy też inne rzeczy :)

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4684
  • Czas Online: 168d 11g 42m 3s

przyjete.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyjęty, podanie, opiekun, serwera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 105 użytkowników

Baby Doll, hasho, Dmix, Black Raven, WojaK, Wulkan, Synter /n/ Stoned ^, Zeus Pierwszy Milion, Polako, uti, Lafix, BleZZ, Nayerbany, Xylometazolina, IzC3oN., LoVela, [email protected], OpanowanY, Lukovsky, xArgonaRx, eXecutors, potęga12, kolaokl, Krejzollek95, leoniq, DejwidKoperfild, Kalahari, NoName :D, pr0 0wn3d.cfg, AsD ^^, Dejzo, Just1k, xdbx, Lazarus!, Malibu, Hitachi, Trepik, BaWaR, d3iman97, Huzar, FarFejs, Sky Down, Death*, W!nn3Web!, CiuSoK, haczor, Neksio., Vakos, Vampereczek, DG123, TheKiLLeR93, K.M.S, SHOOX, ElemenT, Xysijo, Wujek., -easy-, NajemnikTHC, PoCoNaCo, Chamberkill, Misiu. ♥, Sighar, AroundTheWorld, FanatykCS, Piotrz, Łili, VakoSss, _#!^RoDoNo^!#_, Bienio (L), Albercik, SparkY, Carmel, AnYm0uX, Sofokles., K0L0S, Sibius, 3oda K.R.U., Ciamajda, Cichy, MarkeloN, komon, Jesz., DarkMessiah, PoDbot, Olka., Maggio, OxyGeN, AggressivE, Mykmyk, kasia<3:*, H0ppsek, ^Alfa # Vego^, Elizka, NiceK , arenik, Takos, Maruda, panicznyPatryk, Panci_ xO, Mocnyxdee, Cropek., Ciasteq CWHC, Zaaq, Zucker Man, feta