Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podanie Just1k

podanie just1k

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Just1k

Just1k
Grupa:
Admin [DD2] #1
Reputacja:
649
  • Czas Online: 39d 12g 17m 16s

-Imię: Fiodor
-Nick: Just1k
-SID:  STEAM_0:0:50668007
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: nie mam, ale chce sprobowac
-Znajomość AMXX* (0-5): 1
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: 2-3 2 trakcie tygodnia, w weekend 4-5
-Napisz coś o sobie: Mam na imie Fiodor i mieszkam w Warszawie. Do Polski przyjechalem na studia Studiuje na kierunku "filologia angielska". Oprucz nauki zawodo sie zajmuje tancem towarzyskim, bylem Mistrzem Ukrainy w roku 2013. W wolny od tego czas lubie pograc w cs 1.6. Gram juz 8 lat w csa, 5 z nich na steam. Nie probowalem zadnej gry w zyciu oprocz 1.6 i GTA SA. Powaznie :D
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Mi sie podoba ten serwer bo jest klaszyczny y nie ma nie potrzebnych pluginow, wiec mysle ze nie potrzbuje zmiany. Pisze to podanie dlatego bo juz 4 miesiac gram na tym serwie i widze ze nadal nie ma opiekuna, wiec chce pomoc serwerowi i Oxygenowi. Zmian nie potrzebuje, a potrzebuje pomocy w pytaniach organizacyjnych takich jak rozpatrzenie skarg, STALY okres resetu rankingu i iini umagi. Chcialbym wprowadzic jakies konkursy gdy nagroda by byl VIp na jakis okres, mysle ze to pomoze zaangazowac wiecej ludzie na serwie do grania.

Mozliwe chcialbym podac do glosowania limit na AWP po 23, bo czasami mapa przypomina mi awp_dust2...

Na tym wszystko. Dziekuje rowniez pozdrawiam, Fiodor
P.S sry za moje bledy w tekscie :)

hplUqKr.jpg
Napisałem coś dobrego? Postaw piwko  ;D  :lajk:

Maggio

Maggio

Banned

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
99
  • Czas Online: 21d 3g 13m 30s

Just1k Dobrze wiesz, że jako do admina nie ma się, czego u Ciebie uczepić, ale spójrz teraz z perspektywy osoby trzeciej na tylko jeden fragment tego co napisałeś:

, STALY okres resetu

Jeśli nie rozumiesz już wyjaśniam - kolejny raz, nie wiem czy przypadkiem, czy tego po prostu chcesz pada określenie RANK - kilka tematów już było na ten temat, kilka rozmów i uwag też już było, nie będę ciągle wyliczał. Tylko nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że będąc Opiekunem DD2 #1 - serwera, na którym jest chyba największa frekwencja graczy aktualnie jeśli chodzi o PR - to wątpię, czy znajdziesz czas na to by sobie po prostu pograć. Faktycznie ostatnio jakby tematów w subforum tego serwera było mniej, ale nadchodzi kolejne długie wolne, a więc i dużo więcej roboty.

Po kolejne - zbyt emocjonalnie podchodzisz do tej gry - to jest tylko gra dla zabawy, to nie jest turniej ESL na tej grze naprawdę nie kończy się życia - a grając czasem z Tobą odnoszę takie wrażenie - nie raz musiałem Cię w jakiś sposób upomnieć, dobrze wiesz w związku z czym.

Mógłbym się tu rozpisywać, ale nie będę męczyć innych czytających ten temat. Podsumowując to co napisałem wyżej - jestem na NIE.

• Wujek., Neksio. i FanatykCS postawili piwo.

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4941
  • Czas Online: 176d 10g 47m 25s

odrzucone.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, podanie, just1k

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 69 użytkowników

Joanna, 21:37, Just1k, <Siwy24Siwy>, DawidzioR, K.M.S, hasho, ZIMNY ANDRZEJ, XxX69, Wulkan, KLI., 3oda K.R.U., MartinekGDZ, Krejzollek95, WojaK, DG123, 'KubuuuuuuuuS, mini nukeone, Malibu, Cays, AroundTheWorld, Xysijo, SparkY, `RabbiT, PatryCja. ;3, AsD ^^, Olka., Bienio (L), panicznyPatryk, Szpero, leoniq, Łili, Donald Cerrone, .:HardStyle:., *VeGa*, powyłamywane nogi, crash, haczor, Lazarus!, Strzelam i znikam, Jesz., Neksio., Maggio, siwy dobra morda, Miętowa., kolaokl, Dejman., SHOOX, (Zwolnienie) Vakos, SoBeK, MarkeloN, Ciamajda, K0L0S, Milobob123, Mykmyk, Trepik, Wujek., Dedzik, Misiu. ♥, Husarz only 1.6, Ciasteq CWHC, BAPH., RONALDINHO, FanatykCS, Emaus aka Pierniczek, Hitachi, Panci_ xO, Haksiu., Blondynka.