Skocz do zawartości

Zdjęcie

Admini serwerów

admini serwerów

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Maggio

Maggio

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
99

Często zdarza się, że użytkownicy forum grający jednocześnie na Naszych serwerach szukają szybko admina danego serwera.

Moją propozycją jest dodanie dodatkowego okna po prawej stronie, zaraz pod Administracją Forum Online, gdzie będą pokazani dostępni Admini Serwerów. Wtedy wiadomo kogo bezpośrednio wywoływać, jeśli szukamy admina konkretnego serwera.

Zdaję sobie sprawę, że czasem Adminów Serwerów jest Online mnóstwo i te okno kończyło by się gdzieś koło HydePark'u.

Ale jest możliwość ograniczenia ilości wyświetlanych adminów do np 1/2 z konkretnego serwera, lub po prostu tak jak w przypadku innych okienek możliwość zwinięcia tego okna do paska, gdzie w tym pasku może być np liczba dostępnych na forum adminów

np

Admini Serwerów Online (4) +

klikamy na plusik i pokazuje nam adminów jakich serwerów mamy na forum aktualnie dostępnych.

Wiem, że to podobne do funkcji say:/zglos, ale z tego co pamiętam (pewności nie mam) nie na wszystkich serwerach jest funkcja /zglos, jeśli się myle a @ uzna mój pomysł za zbyt zbliżony do działania tej funkcji to temat jest do zamknięcia.

Po prostu często czytam na AB - "czy jest admin xxxxxx serwera" - teoretycznie na samym dole forum łatwo zobaczyć kto był dostępny w ciągu ostatnich kilku minut, ale wiem też że ludzkość jest leniwa i nie chce się niektórym scroll'ować na sam dół strony, a niektórzy wręcz nie wiedzą, że tam gdzieś w samych czeluściach Tartaru, na dnie naszej strony głównej jest możliwość sprawdzenia kto był dostępny przed chwilą (chyba, że logował się anonimowo)

pozdrawiam

Grzesiek

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2688
  • Czas Online: 125d 20g 1m 26s

Zbędne.

Mamy opcję /zglos i jeżeli admin nie wbija to znaczy, że go nie ma lub nie może wbić.

2 sprawa tak jak pisałeś na samym dole widać kto jest aktywny i jeżeli komuś nie chce się przesunąć paska w dół no to sory

• Maggio stawia piwo.

ApeX.

ApeX.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
67
  • Czas Online: 3d 50m 31s

Jak dla mnie, również zbędne.

Bardziej już zrobić w działach na każdym serwerze nowy temat z tytułem "Admini DD2 #1" itd.

Podajemy nick admina oraz kontakt GG/Steam :)

Wujek.

Wujek.
Grupa:
Admin [TS3]
Reputacja:
295
  • Czas Online: 40d 8g 20m 25s

Jestem na nie, 
Nawet, gdyby wyświetlało się okienko pop-up z listą adminów w czcionce o rozmiarze 72 to i tak ludzie pisaliby na Ab, że potrzebny admin na ten i ten serwer. Widać to doskonale po tym jak pytają czy jest ktoś z wyższej administracji, a przecież okienko jest tak blisko. 
Jak komuś jest serio admin potrzebny to napisze na /zglos lub poszuka go niżej. 

• SoBeK stawia piwo.

Dołączona grafika

Polako

Polako

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Banned
Reputacja:
46
Jestem na nie ponieważ jest na każdym serwerze opcja /zgłoś .

Maggio

Maggio

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
99

Rozumiem - dziękuje za wypowiedź wszystkim - rozumiem argumentację i w sumie się z nią zgadzam.  :)

Temat nadaję się do zamknięcia :)

Użytkownik Maggio edytował ten post 26 październik 2016 - 21:33

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: admini, serwerów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 51 użytkowników

AsD ^^, Perfect?, Scyzoryk ☠, karolek5, xArgonaRx, ALPHA PRAWDZIWY, Rudzia :), MzKzMzUzE, Patrykos009, Misiu. ♥, Feljinio, Vampereczek, Bielik, Just1k, Miętowa., Mela, Biegam w Dresie po BS-ie, Maggio, Lazarus!, Vakos, arenik, Jesz., Takos, Łili, FanatykCS, ApeX., DeeJayRudy, SparkY, Mykmyk, siwy dobra morda, RONALDINHO, BuNv, Ciamajda, Xans, Wujek., shoxxwoow, Polako, d3iman97, K0L0S, Krejzollek95, Blondynka., Veen, DG123, OxyGeN, panicznyPatryk, Wulkan, Zaaq, Trepik, Olka., Panci_ xO, Rafonix