Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cris_ skarga na xdbx

Ban skarga

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Cris_

Cris_

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 46m 47s

Twój nick:Cris_
Nick oskarżonego:xdbx
Powód:Nie uznał mojego UB
Opis:Dostałem bana dnia 21.10 na serwerze dd2 wrzuciłem screena z nazwa mapy bo takowego mi zrobiono,odpisali mi że mam wrzucić screeny z nazwa HalfLife lecz nie miałem takich screenów,ostatecznie admin zamknął temat i powiedział że UB nie będzie i koniec.Zacząłem grać na serwerze BF2,grałem przez dłuższy czas 3 dni i dostałem screeny (23.10 godz:14:40) więc odrazu wszedłem na forum,wrzuciłem screeny,po jakiś 3 minutach dostałem odpowiedź ze nie dostane UB na tym serwerze ponieważ mam Bana na tym drugim,tłumaczyłem cała sytuacje ze sprawa dotyczy screenow na tym serwerze,jestem czysty itd ale admin sie upierał że skoro mam tam bana to mam aktywnego bana itd itd
Dowodyhttp://pijemy-rozrab...41920-ban-cris/ , http://pijemy-rozrabiamy.pl/index.php/topic/41922-ban-cris/

xdbx (23 październik 2016 - 14:04):
Po 1 popraw kolorowankę
Po 2 Ban na 1 serwerze to ban na wszystkie serwery z naszej sieci.

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2756
  • Czas Online: 129d 22g 15m 11s
Ban nałożony jest na wszystkie serwery naszej sieci.
Nie dostałeś UB, więc wszedłeś na aktywnym banie

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2756
  • Czas Online: 129d 22g 15m 11s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga niesłuszna

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ban, skarga

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 49 użytkowników

'KubuuuuuuuuS, Cays, stefan, Xylometazolina, WojaK, __#Kasia#__, FanatykCS, Zjarany ;3, zimny browarek, Krejzollek95, dziadek do orzechów, Carmel, Kropka18, Feljinio, AsD ^^, DawidzioR, Arek Ka, Nayerbany, Zaaq, Misiu. ♥, Ciamajda, SHOOX, Cris_, NoHackThisisSkill, Husarz only 1.6, leoniq, Just1k, A!kUmAm:*, Jesz., Lazarus!, arenik, Maggio, Lebels, W!nn3Web!, Wujek., Vakos, hasho, ApeX., Łili, kolaokl, panicznyPatryk, Rajczu., K0L0S, Panci_ xO, xdbx, Olka., d3iman97, Vampereczek, Veen