Skocz do zawartości

Zdjęcie

Skarga

Hamstwo

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

LEITO

LEITO

Nowicjusz

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
0
  • Czas Online: 1g 7m 42s

Mój nick : LEITO

NIck oskarzonego : -nie bede wymienial kto wie ten wie

opis : - Dostalem bana aby wstawic ssy tak wstawilem (SSA) poniewaz nie mialem 7 a zrobioni mi tyle admini pisali abym sprawdzil tu tam siam, nie znalazlem ich (napewno tyle nie bylo czy cos) chcialem aby mnie dodali na skype czy cos pomogli itp udowodnil bym ze nie mam wiecej ssow no ale oczywiscie administracja "HAMSKA" i nie chce im sie ruszyc dupy i pomoc graczom za przeproszeniem. To tyle z mojej strony , proszę o jakiś kontakt z wlascicielem , opiekunem , headadminem serwera pls 

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4941
  • Czas Online: 176d 10g 51m 36s

Jak administracja Ci nie pomogła?

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Shueels

Shueels

Nowicjusz

Grupa:
Kobieta
Reputacja:
37
  • Czas Online: 2d 12g 16m 29s

Jeśli mogę się wypowiedzieć to administracja Ci pomogła :)

Jeśli chodzi o to gdzieś 13 na sb to wysłała Ci link jak znaleźć i spakować ale ty niby taki mądry pisałeś by dodali na skype, jeśli nie wiedziałeś to mogłeś wejść na youtube czy ts3 i na kanał pomocy oraz tam znaleźć też są. Jak dla mnie skarga bezsensowna :)

• Miętowa. i mini nukeone postawili piwo.

(Zwolnienie) Vakos

(Zwolnienie) Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2884
  • Czas Online: 133d 9g 24m 19s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Brak zainteresowania ze strony autora

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 59 użytkowników

WH I AIM TO = APPLE PEN, Xylometazolina, Kuch, __#Kasia#__, Amigo69, mini nukeone, Krejzollek95, MarkeloN, tato, POPO1223, Smerfa69, BaWaR, Misiu. ♥, SjQ, Berkut, Panci_ xO, Cichy, Olka., Ciamajda, xdbx, AsD ^^, SHOOX, FanatykCS, SparkY, hasho, Rajczu., SoBeK, Lazarus!, sNp, Feljinio, Mategros, nomus, *VeGa*, panicznyPatryk, (Zwolnienie) Vakos, Bielik, VEN, Oregano, Kryst!an3k, Lukovsky, Donald Cerrone, Milobob123, Shueels, Jesz., old, Frigotti Leszno, aseK., Miętowa., LEITO, Piotrz, leoniq, Dejman., Just1k, Neksio., K3IMaN aKa ShootinG, Mykmyk, Wulkan, F3n0men, Bialy ;)