Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Moderator] Barwinek

moderator barwinek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

Barwinek

Barwinek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
263
  • Czas Online: 24d 4g 46m 34s

Imię: Jakub.
Coś o sobie: Od września rozpocząłem naukę w 2 klasie gimnazjum. Mieszkam w województwie świętokrzyskim, w Skarżysku-Kamiennej. Uczę się poza szkołą programowania w C ++, oraz w przyszłości będę celował w inne języki, typu Java/HTML. Interesuję się informatyką i planuję pracować w przyszłości w pracy o podobnej tematyce. Jestem sympatyczny, asertywny oraz potrafię się posługiwać językiem polskim.
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: Uwielbiam spędzać czas na forum. Mogę być i 12 godzin.
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Moderator i co przede wszystkim wpłynęło na chęć przystąpienia do teamu?: Moją przyszłą pracę jako Moderator, wyobrażam sobie jako długą oraz ciężką, ale dobrze wykonywaną robotę. Na moją decyzję wpłynęły osoby, które są już moderatorami. Przy okazji, chciałbym pomóc przy forum, zawsze chciałem zajmować się forum, po prostu lubię to robić.
Co swoją osobą możesz wnieść na forum?: Porządek oraz pomoc aktualnym moderatorom.
Dlaczego Ty?: Mam doświadczenie w organizacji forum, potrafię się posługiwać narzędziami. Jestem spokojny, stanowczy. Często tworzyłem fora, gdzie bawiłem się w pseudo-sieci cs'a 1.6.

* Minimum 16 lat. - Nie spełniam.
* Spędzić na forum minimum 10 dni. - Spełniam.
* Posiadać 100 sensownych postów. - Spełniam.
* Wykazywać się aktywnością. - Spełnione.
* Nie mieć na koncie żadnego ostrzeżenia. - Spełniam.
* Posługiwanie się poprawną polszczyzną. - Spełniam.
* Mile widziane doświadczenie związane z obsługą Forum. - Spełniam.
* Bardzo dobra znajomość zasad gry oraz bardzo dokładna znajomość regulaminu ogólnego forum. - Spełniam.
* Posiadanie naramiennika minimum 6445_Bez_nazwy19.png - Nie spełniam.

Na potrzeby podania mogę wysłać osobą chętnym na PW, link do fora, które sobie robię z nudów. ;)

Dołączona grafika

Misiu. ♥

Misiu. ♥
Grupa:
Management
Reputacja:
4991
  • Czas Online: 177d 17g 20m 18s

odrzucone.png

• Jesz. i Barwinek postawili piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Odrzucony, moderator, barwinek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 93 użytkowników

Just1k, Pati:*, Quinn, WejścieSmokA :D!, FanatykCS, WDZ ELOO!, Jesz., Xylometazolina, Sighar, FiftH, SN!P3REK, AsD ^^, K.M.S, DG123, SHOOX, Łili, hasho, Luteeek, AroundTheWorld, ElemenT, Magiczny vol, `RabbiT, Do_Mycia_Gnoju :), NiceK , Lazarus!, Olka., Trepik, Krejzollek95, Panci_ xO, ApeX., HaX1oR, K0L0S, W!nn3Web!, Mategros, Promienny.!, @Drago@, Veen, ŦคŦค, andrzejek1, Haksiu., SoBeK, Shueels, arenik, RING3R, Ciamajda, Pako, NajemnikTHC, VakoSss, DarkMessiah, Polako, Natka, RaDziu ♥, Dejman., Karlito, Podolski, szwedzka, Rajczu., Neksio., Maggio, F3n0men, PoDbot, Elizka, Miętowa., ⭐Dyrektor⭐, DawidzioR, Emaus aka Pierniczek, al_va_ro, BAPH., OrangeHaZe, old, Chilloout, panicznyPatryk, Piotrz, Kill3r_PL, Takos, Mykmyk, Barwinek, ****JERRO, Patryko97, ZWIADOWIEC, xdbx, Death*, Adek, leoniq, Donald Cerrone, Vakos, MarkeloN, Milobob123, *VeGa*, STAFORD, kolaokl, Misiu. ♥, Barwinek