Skocz do zawartości

Zdjęcie

skarga kolaokl

skarga kolaokl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Just1k

Just1k
Grupa:
Admin [DD2] #1
Reputacja:
299
  • Czas Online: 26d 9g 34m 31s

Twój nick: Just1k
Nick oskarżonego: kolaokl
Powód: zle wykonuje swoje obowiazki
Opis:1.do typowania CS:GO dodaje mecze z DOTA 2 2. Zle liczy punkty
Dowody: Wszystkie dowody w .rar
P.S co chodzi z liczeniem punktow. Sytuacja byla taka, ze ja zrobilem typowanie ale mnie nie bylo w wynikach, zamiast mnie byl uzytkownik "shoxwow" i mial 23 punkty. Ja napisalem do typera ze on pomylil sie i nie wpisal mnie do wynikow, on przeprosil i wpisal mnie i dal mi 20 punktow(dziwnie, nie?). Ja wszystko sprawdzielm sam i wyszlo u mnie 23 punkty. Ja znow napisalem do typera i dopiero wieczorem za kilka godzin on wpisal wszystko prawidlowo.
BONUS: Tematy typowania moga sie pojawiac za 2-3 godziny do meczu i nie jest bardzoe nie wygodnie. Chyba nie lepiej codziennie np. o 9:00 robic team o typowaniu na meczy ktore odbeda sie od 14 do 5 rano? I kazdy zdazy obstawic. Byla tak ze ja caly dzien siedze na forum i nie ma zadnego tematu typowania, chociaz w ten dzien jest duzo dobrych mecze, a ja ide na trening i wracam za 2-3 godziny to juz jest temat i ja juz nie zdaze obstawic bo meczy albu juz skonczone albo graja nazywo :/ SUPER
Wiec mam kilka zauwazen: 1. Zeby dobrze liczyl wyniki. 2 Zeby robil tematy chcociaz za 5-10 godzin do mecze. 3 Zeby najlepiej byl jakis inny typer, bo czasami byla tak ze tamaty sie nie pojawia 1-2 dni, chociaz w te czasy jest duzo mecze(jak ktos nie wierze, to dodaje screena z rozkladu meczy i screena z tematow typowania)
Np. 15wrz bylo duzo ciekawych meczow ale typowania na nich nie bylo typowania
16 wrz gral Polski VP, ale tez nie bylo typowania
Nie ma czasu? To nie sie zwalnia i bedzie jakis inny typer ktory wszysatko bedzie robic dobrze i z glowa
SCreeny rozmowy, rokladu meczow i inne sa w raru. Dziekuje i pozdrawiam `mXn ~ Just1k <3 Elu
http://www56.zippysh...lLXJl/file.html

• kolaokl stawia piwo.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2636
  • Czas Online: 123d 6g 54m 12s

http://pijemy-rozrab...um/750-e-sport/ -> dota również należy do esportu ; )

Co do liczenia -> każdemu może się zdarzyć źle podsumować głosy/punkty.

Jest sam więc ma więcej roboty.

Rekrutacja jest otwarta więc można składać podania.

A co do twojej uwagi to masz rację -> temat powinien być szybciej niż 2 godziny przed danym meczem (o ile tak jest bo na razie żadnego tematu nie widziałem żeby był 2 godziny przed meczem)

• kolaokl stawia piwo.

Just1k

Just1k
Grupa:
Admin [DD2] #1
Reputacja:
299
  • Czas Online: 26d 9g 34m 31s

http://pijemy-rozrab...um/750-e-sport/ -> dota również należy do esportu ; )

Co do liczenia -> każdemu może się zdarzyć źle podsumować głosy/punkty.

Jest sam więc ma więcej roboty.

Rekrutacja jest otwarta więc można składać podania.

A co do twojej uwagi to masz rację -> temat powinien być szybciej niż 2 godziny przed danym meczem (o ile tak jest bo na razie żadnego tematu nie widziałem żeby był 2 godziny przed meczem)

DOTA 2 jest ESportem,a le to jest temat "TYPOWANIE CS:GO" na screenie to wszystko widac

• kolaokl stawia piwo.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Takos

Takos
Grupa:
Global Moderator
Reputacja:
1941
  • Czas Online: 75d 11g 57m 20s

Typerowi może się zdarzyć pomyłka i to nie jest nic nienormalnego. 

Zeby robil tematy chcociaz za 5-10 godzin do mecze.

Na to została zwrócona uwaga, rzeczywiście tematy powinny być wcześniej, dziękujemy za uwagę.

bo czasami byla tak ze tamaty sie nie pojawia 1-2 dni

Bo nie zawsze jest czas by coś wrzucić, tym bardziej, gdy się ma kilka rang. 

Nie ma czasu? To nie sie zwalnia i bedzie jakis inny typer ktory wszysatko bedzie robic dobrze i z glowa

Czyli ktoś ma rezygnować, bo się pomylił, lub nie wrzucił typowania przez 1 dzień?

Rekrutacja jest otwarta, złóż podanie i wtedy zobaczymy czy jest to takie łatwe :)

• kolaokl i Misiu. ♥ postawili piwo.

76561198280069381.png

Takos

Takos
Grupa:
Global Moderator
Reputacja:
1941
  • Czas Online: 75d 11g 57m 20s

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Wyjasniono

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

• kolaokl stawia piwo.

76561198280069381.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skarga, kolaokl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 67 użytkowników

Bienio (L), elektromayonez, Krejzollek95, Wiki, Xysijo, Na pewno nie spalony, AsD ^^, mini nukeone, BaWaR, MeeFeedrooN, __#Kasia#__, Allenor, Feljinio, Misiu. ♥, leoniq, Lazarus!, Milobob123, Pako, Just1k, Donald Cerrone, DawidzioR, Vakos, Ciamajda, xdbx, Jesz., Bialy ;), kolaokl, alosza, PoDbot, AroundTheWorld, MarkeloN, DarkMessiah, K0L0S, Elizka, Neksio., shoxxwoow, Barwinek, arenik, Takos, Mykmyk, Death*, Parys, STAFORD, Kill3r_PL, ŦคŦค, Paco aka paka, szwedzka, Adryan., panicznyPatryk, FanatykCS, Cropek., DeeJayRudy, Rajczu., HAMER1337, ZIMNY ANDRZEJ, SoBeK, Olka., Maggio, Cays, NajemnikTHC, cycolinka, SoaD, RING3R, Panci_ xO, RONALDINHO, d3iman97, Mategros