Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Redaktor] AsD

redaktor

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

AsD ^^

AsD ^^
Grupa:
VIP
Reputacja:
215
  • Czas Online: 38d 20g 26m 45s

Imię: Michał

Ile czasu dziennie spędzasz na forum: W dni robocze staram się spędzać przynajmniej 4h, w weekendy po 8h.

Coś o sobie: Mam na imię Michał, interesuję się informatyką. Jednak moim konikiem jest lotnictwo i wszystko co jest z nim związane. Śledzę artykuły i programy o samolotach oraz o pilotażu. Czytam dużo fachowych czasopism i oglądam programy popularno-naukowe. Jestem  spontaniczny i kontaktowy. Lubię rozmawiać na różne tematy, z interesującymi ludzmi. Cierpliwie słucham opowiadań różnych osób, dzięki temu mogę ćwiczyć swoją cierpliwość. Jestem osobą która rzetelnie wywiązuje się z powierzonych zadań i czuje dużą satysfakcję ze swoich dokonań.

Czy pełniłeś już kiedyś funkcję podobną/identyczną do tej o którą się ubiegasz ? Masz doświadczenie w pisaniu? : W szkole uczestnicze w zajęciach poza lekcyjnych, robimy różne wywiady na różne tematy, przykłady z chęcią mogę podać na pw. Funkcje redaktora na innych sieciach sprawowałem tylko 2 razy.

Jak wyobrażasz sobie pracę Redaktora?: Sporządzanie wywiadów, artykułów, gazetek i wszystkie obowiązki jakie dotychczas sprawowali obecni redaktorzy. Myśle, że pracując w redakcji mógłbym pisać artykuły o samolotach  i wszystko co jest z nimi związany oraz dzielić się z czytelnikami interesującymi faktami z tej dziedziny. Praca w redakcji rozrzeżałaby moje horyzonty myślowe i mógłbym nabrać większej wprawy w redagowaniu artykułów i wywiadów, z czym moje prace byłyby coraz lepsze. Praca redaktora byłaby dla mnie ogromnym wyróżnieniem, ponieważ zawsze byłem pełen podziwu dla dziennikarzy i komentatorów.

Podaj przykłady artykułów (konkretne tematy), które chciałbyś napisać do magazynu.( mile widziane całe artykuły jako przykłady): Artykuły, wywiady, gazetki, recenzje i inne materiały wyślę zainteresowanym na PW.

• Mategros i PoDbot postawili piwo.

rEQJ9xT.jpg

Lazarus!

Lazarus!
Grupa:
Moderator
Reputacja:
1249
  • Czas Online: 81d 21g 56m 15s

Ode mnie masz ogromne TAK  o7

Tematyka wokół której się "obracasz" jest dla mnie bliska. Jestem ciekaw artykułów na ten temat.

Ponad to, widzę, że piszesz poprawnie. Do tego dochodzi doświadczenie w pisaniu i pełnionej funkcji.

<p>PFRG95Q.jpg</p>
<p> 

Barwinek

Barwinek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
262
  • Czas Online: 24d 4g 29m 51s

Fajny chłopak jesteś, fajnie się opisałeś, Zawodowiec wyżej też jest na tak, to fajny chłopak jesteś, jestem na TAK!

Żeby mnie nie zgłaszano, to git piszesz, no wiadomo poprawnie. Obracasz się w tym temacie.

Dołączona grafika

Mategros

Mategros

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
213
Znam cie z innej sieci i wiem co potrafisz, jesteś ogarnięty jak na swój wiek. Potrafisz porozumieć się z innymi, a to jest ważne np. Przy pomocy gazetek itp. Podanie ładnie napisane, masz doświadczenie w tym fachu, i wiem, że nie zawiedziesz nas. ;)
Czekam na jakiś wywiad!
A co do podania jestem na TAK.

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4419
  • Czas Online: 159d 9g 9m 44s
Trochę nieogarnięte chłopak, ale jak już mu sie 10 razy powtórzy to w końcu załapie co ma zrobić xD
Jestem za okresem próbnym
  • AsD ^^ stawia piwo.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

ŦคŦค

ŦคŦค

Zaawansowany Użytkownik

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
76
  • Czas Online: 12d 21g 25m 4s
Jak Misiu mówi, że można dac szansę to jestem za.
Ortografia, interpunkcja jest.
Na tak

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2665
  • Czas Online: 125d 4g 10m 27s

przyjete.png

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyjęty, redaktor

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 58 użytkowników

WojaK, AsD ^^, Kokainowy^^, ElemenT, FarFejs, hasho, Lebels, Krejzollek95, leoniq, Rudzia :), Radzioooo, Adek, K0L0S, ****JERRO, Aserty, Pacislavek, Feljinio, Elizka, MarkeloN, Pr0sto , haczor, Olka., SoBeK, Neksio., Rajczu., FanatykCS, VakoSss, arenik, NoMercy, PoDbot, DawidzioR, Jesz., Takos, ŦคŦค, Lazarus!, xdbx, STAFORD, Donald Cerrone, Mategros, kolaokl, Death*, Vakos, Barwinek, shioukorou, EmSi, Łili, d3iman97, Maggio, shoxxwoow, BaWaR, panicznyPatryk, SparkY, DeeJayRudy, Misiu. ♥, empty., F3n0men, barteckk, Lukovsky (URLOP)