Skocz do zawartości

Zdjęcie

Śmieszek :3

śmieszek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Kapitan Panda

Kapitan Panda
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
25
  • Czas Online: 6d 12g 26m 14s

Twój nick: Mr.SooWa
Nick oskarżonego: (nikogo nie oskarżam, zwracam uwagę)
Powód: Uwagi do adminów.
Opis: Wchodzi mi kolega co 5 minut na serwer, drze się do mikro, obraża wszystkich dookoła (bez mutacji). Pomimo ostrzeżeń na y@, robi w kółko to samo. Jak ktoś wyżej postawiony wjedzie z takim banem to nic się nie dzieje. Ja taki wstawiłem, bo już nerwowo nie wytrzymuje, i lecę na uwagi do adminów. Także tak. ( z całym szacunkiem do wszystkich. Zgadza się, powód budzi niejakie negatywne odczucie, jak jest z tym problem to dajcie jakąś furtkę, typu dłuższe bany za notoryczne powtarzanie przewinień, albo nie oczekujcie,że przy banowaniu po raz 4 za to samo zachowam spokój... no sorry)
Dowody: http://bans.pijemy-r...t.php?bid=56985

<strong class='bbc'>>>> Mr.SooWa <<<</strong><br />
<br />
<br />
<a href='https://www.youtube.com/watch?v=tB-lkyTPnnY' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2756
  • Czas Online: 129d 22g 15m 11s

Jak by to powiedziała pewna osoba: Co wolno administracji to nie tobie .... (żeby cię nie urazić :) )

o dajcie jakąś furtkę, typu dłuższe bany za notoryczne powtarzanie przewinień

Tak trudno napisać do opiekuna/właściciela/administracji? - Piszesz co i jak: gracz notorycznie łamie regulamin pomimo ostrzeżeń bla bla i osoba z którą piszesz pozwoli ci lub też nie :)

Kapitan Panda

Kapitan Panda
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
25
  • Czas Online: 6d 12g 26m 14s

Napisałem to tylko po to, żeby wytłumaczyć, że nie wstawiłem tego bana, bo uważam, że jak ktoś jest młody, to powinno się go gnębić, jak co po niektórzy admini/ gracze robią, tylko z nerwów. "Co wolno administracji..." nawet na administracją musi być jakaś kontrola, jak pokażesz, że są tacy co łamią własne reguły, to daleko nie pociągniesz :)

Użytkownik Kapitan Panda edytował ten post 14 wrzesień 2016 - 18:02

<strong class='bbc'>>>> Mr.SooWa <<<</strong><br />
<br />
<br />
<a href='https://www.youtube.com/watch?v=tB-lkyTPnnY' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'>

Barwinek

Barwinek
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
262
  • Czas Online: 24d 4g 46m 34s

Przyjacielu, jak jest właśnie taka sytuacja to zgłaszaj to do mnie, rozwiążemy problemy.

Jak grać notorycznie łamię punkt/y regulaminu, to zwiększaj czas bana. Tyle z mojej strony.

• Kapitan Panda stawia piwo.

Dołączona grafika

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2756

Teraz już wiesz, że następnym razem masz się spytać kogoś z administracji

Vakos

Vakos
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2756

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Wyjaśniono

Jeśli nie zgadzasz się z tą akcją, zgłoś ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami
Ekipa Pijemy-Rozrabiamy.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 40 użytkowników

Krejzollek95, #Lambdziak#, BaWaR, K0L0S, VEN, KluskiZMakaronem, @Drago@, Elizka, ŦคŦค, panicznyPatryk, Aserty, leoniq, Piotrz, MarkeloN, Czarnulka, old, STAFORD, F3n0men, Vakos, Takos, K3IMaN aKa ShootinG, d3iman97, Donald Cerrone, OrangeHaZe, gta., xdbx, Jesz., DawidzioR, Mykmyk, Barwinek, Lazarus!, Mategros, Kapitan Panda, Haksiu., Olka., KaczmarKo, cycolinka, AsD ^^, komon, EmSi