Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinia o mnie v2

opinia mnie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

FanatykCS

FanatykCS
Grupa:
Moderator
Reputacja:
381
  • Czas Online: 40d 7g 14m 11s
Na początku wakacji napisałem prośbę o opini o mnie. Teraz kończą się wakacje i chce zobaczyć czy zmieniłem się na lepsze czy na gorsze :D

FanatykCS
- Opinia o osobie (wraz z argumentami):
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami):
- Ogólna ocena w skali 1-10

Okd3r5T.jpg

Brzezik

Brzezik
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
29
  • Czas Online: 23g 23m 30s

Opinia o osobie (wraz z argumentami): BDB+ - cały czas beka, ale jak czegoś ktoś potrzebuje, to pomagasz :D
Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Nic dodać nic ująć w kwestii GO MOD'a i FP :)
Ogólna ocena w skali 1-10 : Mocne 2/10 :v 9/10

• FanatykCS stawia piwo.

Dołączona grafika

xnx

xnx

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
176

FanatykCS
- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Pracowity i bardzo pomocny.. dlaczego? Dlatego iż bez żadnego ale pomógł mi i innym na CS:GO MOD
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Jako adminaFB akurat nie widzialem go w akcji lecz jako admin CS:GO MOD sprawuję się świetnie :)

- Ogólna ocena w skali 1-10 (Człowieka tak się nie ocenia..) Jesteś zaje*isty my friend xd Powinno się liczyć zdanie o danej osobie a nie jakaś liczba ;p

Natka

Natka
Grupa:
Kobieta
Reputacja:
100
  • Czas Online: 3d 44m 56s

- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Najlepszy , zawsze pomagasz i wspierasz <3
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): no na go mod jako admin radzisz sobie dobrze ;*
- Ogólna ocena w skali 1-10  :Jak dla mnie jesteś ZAJE***TY i nie zmieniaj nic ! ! !

• FanatykCS stawia piwo.
Dołączona grafika

Olka.

Olka.
Grupa:
Admin [TS3]
Reputacja:
476
  • Czas Online: 62d 15g 51m 37s
- Opinia o osobie (wraz z argumentami): Miły, uczynny, pomocny :)
- Opinia o rangach które pełni (wraz z argumentami): Bardzo dobry admin GO MODa :) 
- Ogólna ocena w skali 1-10: Mocne 9 :) 

• FanatykCS stawia piwo.

Dołączona grafika

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opinia, mnie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 29 użytkowników

Bialy ;), Trepik, K0L0S, FanatykCS, leoniq, Mategros, AsD ^^, Natka, Lazarus!, ****JERRO, Donald Cerrone, PaTT, KaczmarKo, Jesz., MarkeloN, VakoSss, Olka., panicznyPatryk, xnx, Miętowa., Brzezik, Lukovsky, arenik, STAFORD, Vakos, SHOOX, Haksiu., ŦคŦค, Barwinek