Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opiekun - 5maps

opiekun ESL Maps

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

Rajczu.

Rajczu.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
54
  • Czas Online: 9d 6g 2m 53s

-Imię: Kuba
-Nick: Rajczu.
-SID: Brak.
-Doświadczenie w prowadzeniu serwera: Od strony technicznej (pluginy itd.) praktycznie zerowe. Od strony zarządzania trochę jest.
-Znajomość AMXX* (0-5): 2
-Ile godzin jesteś w stanie poświęcić dla serwera: Moje zaangażowanie w rozwój serwera będzie raczej takie jak widać obecnie. Od jednej godziny, do pięciu - sześciu dziennie (luka w gt jest spowodowana zwolnieniem). W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przegrałem około 15 tys. minut, co daje średnio 2h dziennie.
-Napisz coś o sobie: Na imię mi Kuba, pochodzę z okolic Łodzi. Zainteresowania dosyć klasyczne - sport i muzyka. Za miesiąc rozpoczynam studia - finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Łódzkim. Poza cs'em, który jakby nie patrzeć towarzyszy mi przez pół życia, większość czasu spędzam z dziewczyną i korzystam z życia. :)
-Jakie zmiany chciałbyś wprowadzić na serwerze?: Niektóre zmiany pośrednio już wprowadziłem (porządek z mapami oraz adminami). Oprócz tego drobne poprawki, które sam zaproponowałem jednak od dłuższego czasu zwlekają z realizacją. Również do renowacji musi pójść serwerowy roundsound. Potem już tylko przypilnować, by wszystko pełniło swoje funkcje jak należy równolegle budując porządną kadrę adminów do końca. :)

EDIT: Żeby nie było wątpliwości, od ostatniego resetu mam najwięcej zabić na serwerze.
EDIT2: To jak będę gospodarować czas za miesiąc zależy tylko ode mnie. Równie dobrze mogę napisać, że za tydzień zaczynam liceum i też ktoś uzna, że skończy mi się czas wolny.

EDIT3:

Twoje doświadczenie w zarządzaniu serwera jest nijakie ponadto od koleżanki wyżej możemy się dowiedzieć że za miesiąc idziesz na studia a z tym idzie brak wolnego czasu na opiekę serwera.

Widać, że Wasze komentarze są przemyślane i z przyczyny.. nawet nie przeczytałeś dokładnie mojego podania skoro tak stwierdzasz. I jeszcze raz powtarzam, to, czy będę mieć czas zależy tylko i wyłącznie ode mnie, a nie od tego, co myślicie. Idąc Waszym tokiem myślenia 3/4 ludzi z tej sieci serwerów nie powinno sprawować swojej funkcji, ponieważ mają pracę/szkołę/obowiązki domowe.

Użytkownik Rajczu. edytował ten post 23 sierpień 2016 - 11:07

Olciak

Olciak

FEJK

Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
48
  • Czas Online: 9d 13g 4m 34s

Jestem na TAK:

+chęci

+doświadczenie

+wiek 

+ogarnięty

+ kulturalny

+można się dogadać  

Powodzonka :)

• adzio12341 stawia piwo.
Dołączona grafika

Jesz.

Jesz.
Grupa:
Opiekun Serwera
Reputacja:
1515
  • Czas Online: 135d 12g 7m 6s
Gracza bez steama na admina jeszcze można przyjąć, ale na opiekuna? Trochę nie bardzo... Dodatkowo za miesiąc zaczynasz studia i skończy się czas wolny.

Edit
@Miętowa., inna sytuacja by była, gdyby kolega w przeszłości już sprawował funkcję opiekuna.
  • Mategros, Misiu. ♥ i Miętowa. postawili piwo.
Jso7STl.png

pawloo

pawloo
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
31
  • Czas Online: 11d 21g 10m 29s

Witam. Poprzednik jak się nie mylę też był bez steama a mimo tego opiekuna posiadał. Owszem za nie długo studia się zaczynają ale pierwszy miesiąc myślę, że będzie jeszcze luzny. W tym czasie może znajdzie się jakiś lepszy kandydat na opiekuna..  :wink:

HaX1oR

HaX1oR
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
754
  • Czas Online: 10d 23g 13m 4s

Twoje doświadczenie w zarządzaniu serwera jest nijakie ponadto od koleżanki wyżej możemy się dowiedzieć że za miesiąc idziesz na studia a z tym idzie brak wolnego czasu na opiekę serwera.

r7stvp.png

Miętowa.

Miętowa.
Grupa:
Junior Administrator
Reputacja:
2609
  • Czas Online: 92d 8g 12m 18s
Jeżeli znajdziecie opiekuna, który nie będzie chodził ani do szkoły, ani na studia, ani do pracy to spoko :3 Są mniej odpowiednie osoby na stanowiskach opiekuna. Ty wydajesz się bardziej odpowiedzialną osobą, jestem na tak.
  • Olka. stawia piwo.

sygnamil.jpg

xnx

xnx

Banned

Grupa:
Banned
Reputacja:
176

Rajczu. naprawdę  odnajdzie się jako opiekun :) Jest "oddany" serwerowi oraz swojej obecnej posadzie.

Tylko pamiętaj, jeśli dostałbyś się twoje obowiązki będą większe i wymagały troszeczkę więcej uwagi.

Jestem na tak.

SjQ

SjQ
Grupa:
Admin [ESL MAPS]
Reputacja:
6
  • Czas Online: 4d 3g 8m 47s

MMM no jestem na TAK wszystko co chciałem napisać to już zostało napisane przez innych  ;D  

264fd27331.png

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4430
  • Czas Online: 159d 23g 39m 53s

Proszę o odpowiedź co z zakupem steam'a?

Potrzebujemy na stanowiska wprowadzać osoby z którymi kontakt nie będzie uzależniony od pisania do siebie listów na gg/pw tylko kontakt steam/ts3.

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Rajczu.

Rajczu.
Grupa:
Użytkownicy
Reputacja:
54
  • Czas Online: 9d 6g 2m 53s
Steam będzie kupiony w miarę możliwości jak najszybciej. Już od dawna się przymierzam, jednak brakowało szczególnej motywacji. Tak, czy tak będzie.. mogę obiecać, że maksymalnie we wrześniu. A na ts3 to jestem chyba częściej, niż mnie potrzeba, także myślę, że przynajmniej na tę chwilę kontakt jest.

Misiu. ♥

Misiu. ♥

Starszy Sikawkowy / Kwalifikowana Pierwsza Pomoc

Grupa:
Management
Reputacja:
4430
  • Czas Online: 159d 23g 39m 53s

przyjete.png

,,Idę tam, skąd wszyscy inni uciekają z obawy przed śmiercią"

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Przyjęty, opiekun, ESL Maps

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Temat odwiedziło: 99 użytkowników

Polako, crash, KaroleQ, K0L0S, AsD ^^, Luteeek, SkwarekKozak, pr0 0wn3d.cfg, Adrian <3, Trepik, Rajczu., VEN, Malibu, HaX1oR, @Drago@, Lazarus!, VakoSss, SwiRusek.!, SjQ, Budyn_Malinowy, MajoR313, leoniq, PaTT, Alelluja, Lajtowniś, Ejdrien., Lukovsky (URLOP), pawloo, Vampereczek, Olka., EmSi, DawidzioR, Natka, Elizka, Death*, RING3R, Gumiś95, Czarnulka, Barwinek, SoBeK, RaDziu ♥, Pr0sto , Kotek ♥, Ludwik Złotówa, haczor, OrangeHaZe, Sysia., Hitachi, vird1ng, kolaokl, kamilthc(swe), Olciak, STAFORD, Ciamajda, Vakos, FanatykCS, xnx, Misiu. ♥, PoDbot, Haksiu., Brzezik, Agaxd, panicznyPatryk, KaczmarKo, Jesz., arenik, Piotrz, BlackSensey, Mykmyk, MarkeloN, Mategros, Asia., HHH, Łili, nomus, Takos, Miętowa., Donald Cerrone, SoaD, DeeJayRudy, pralka, Pawlik4Ver, Trykuuś, ****JERRO, FafeQ, LuckyLuck, DarkMessiah, SpArTaCUs, *Misiek*, Nie ma takiego bicia, adzio12341, komon, shoxxwoow, Eve3ment, Matis Stalowe Pluco, ragnarooooo, Neksio., Blondynka., NoMercy